środa, 7 czerwca, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 9 DZIEWIĄTKI

Numerologia Partnerska 9 DZIEWIĄTKI

NUMEROLOGIA PARTNERSKA 9 DZIEWIĄTKA


Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

 

Numerologia Partnerska
9 z 1 – Dziewiątka z Jedynką

Jest to połączenie zgodne i z góry skazane na powodzenie. Ci partnerzy będą dla siebie niczym bratnie dusze. Twórczej Jedynce z pewnością zaimponują społeczne cechy Dziewiątki. Jej niepohamowany aktywizm może jednak w skrajnych przypadkach przyprawić Jedynkę o uczucie zazdrości. Warto pamiętać, że ta cyfra kocha być w centrum uwagi. Dziewiątka jako bardzo wrażliwa istota nauczy całej gamy delikatności od  swojego partnera.

Numerologia Partnerska
9 z 2 – Dziewiątka z Dwójką

Te cyfry wyznają takie same cele, zainteresowania oraz światopoglądy. Mają w sobie potrzebę tworzenia wspólnoty. Aby utrzymać zgromadzone społeczeństwo, staną przed zadaniem poradzenia sobie ze strefą finansową, która jest dla nich niczym czarna magia. Dziewiątkę i Dwójkę łączą ich cechy charakterystyczne. Dopełniają się za pomocą delikatności Dwójki i potrzeby doświadczania Dziewiątki.

Numerologia Partnerska
9 z 3 – Dziewiątka z Trójką

Jest to para, która prawdopodobnie wpadnie w błędne koło bezsensownych kłótni. W każdej z konfrontacji dochodzić będą do ślepego zaułka, z którego wyprowadzić może tylko chęć szczerej komunikacji. Ich wewnętrzna potrzeba przekonania innych do swoich racji będzie jednym z czynników, z którym będą musieli sobie poradzić. Trójka w tej relacji stara się pamiętać o potrzebach partnera, ale Dziewiątka nie dostrzega równości między nimi.

Numerologia Partnerska
9 z 4 – Dziewiątka z Czwórką

Mogłoby się wydawać, że takie połączenie nie ma sensu, ponieważ partnerzy znacznie się od siebie różnią. Czwórka jest osobą twardo stąpającą po ziemi, a Dziewiątka typem latającym nad globem. Dlaczego takie połączenie jest dobre? Partnerzy będą mieli szansę na uczenie się od siebie. Czwórka pomoże Dziewiątce w uziemieniu jej pomysłów, a ona odwdzięczy się pomocą w realizacji marzeń drugiej połówki. Z pewnością nauczy się przy tym systematyczności i konsekwencji swoich działań.

Numerologia Partnerska
9 z 5 – Dziewiątka z Piątką

Kiedy ta dwójka postanowi związać się ze sobą, ich środowisko dozna energetycznego szaleństwa. Ten związek charakteryzować się będzie wysoką dynamiką i ładunkiem inspiracyjnym. Mimo problemów z organizacją domowego budżetu, zdobędą szczęście, o jakim marzą. Piątka stanie się dla Dziewiątki inspiracją do bycia równie oczytaną i inteligentną. Za to partner Dziewiątki będzie ją podziwiać za wyobraźnię i nieograniczoną kreatywność. Ten związek ma szansę przetrwać lata, jeśli partnerzy będą dbać o harmonię w związku.

Numerologia Partnerska
9 z 6 – Dziewiątka z Szóstką

Jest to duet, który charakteryzuje się wspólnym celem, czyli dążeniem do sprawiedliwości społecznej. Dziewiątka i Szóstka tworzą zespół idealistów, dla których pomoc uciśnionym i walka o ich prawa staje się najwyższym sensem istnienia. Dzięki pamięci o wzajemnym szczęściu i swojej obecności, mogą stworzyć parę idealną.

Numerologia Partnerska
9 z 7 – Dziewiątka z Siódemką

Ta dwójka mimo zerowego skupienia na sprawach materialnych, potrafi odnaleźć szczęście w innych rzeczach. Dla Dziewiątki liczy się szacunek dla swoich decyzji, zrozumienie oraz pamięć, które otrzymuje od swojego partnera. Zainteresowana sztuką Siódemka dostrzega w Dziewiątce odpowiednią osobę, z którą może się tym dzielić. Ta para będzie dopełniać się na swój sposób, tworząc parę osobliwych indywidualistów.

Numerologia Partnerska
9 z 8 – Dziewiątka z Ósemką

Ta relacja opiera się na twórczym i niezależnym usposobieniu każdego z partnerów. Zależy im na bezustannej fascynacji sobą, która podsycana jest intelektem Ósemki. Ta dwójka jest dla siebie inspiracją, którą łączy siła i nieograniczony potencjał w każdej dziedzinie. Dynamikę tego związku zepsuć może tylko porzucenie przez Ósemkę ścieżki rozwoju osobistego. Dziewiątka pragnie widzieć w swoim parterze autorytet.

Numerologia Partnerska
9 z 9 – Dziewiątka z Dziewiątką

Ten związek zawiera wszystkie cechy szczęśliwej relacji. Tak właściwie, Dziewiątki nie mają wobec siebie szczególnych wymagań. Ich celem jest stały związek. Dbają o wsparcie, troskę oraz emocjonujące przeżycia, które będą w stanie ubarwić rutynę. Jako nieliczni charakteryzują się chęcią bezinteresownej pomocy. Dla Dziewiątek życie bez sfery duchowej nie miałoby sensu, dlatego jeśli we dwie zaangażowane są w takie sprawy, dostrzegają tam pole do rozwoju. Ich jedyną pułapką może okazać się szczególna wrażliwość, która czasami doprowadza do hiperbolizacji małych konfliktów.

Numerologia Partnerska
9 z 11 – Dziewiątka z Jedenastką

Można powiedzieć, że są to bratnie dusze, których jednym z największych celów jest bycie kochanymi. Łączy ich wielka miłość, którą podsyca ich pozytywna energia. Dziewiątka bezgranicznie ufa Jedenastce, która w ich związku dostrzega głębię i piękno. Oboje podchodzą empatycznie do swoich spraw. Wiedzą, że związek pozbawiony troski o siebie nie ma sensu, dlatego bezustannie skupiają się na wzajemnym wsparciu. Jest to para, która ewidentnie uzupełnia się na każdym polu.

Numerologia Partnerska
9 z 22 – Dziewiątka z Dwudziestką Dwójką

Jest to para, która wiążąc się ze sobą, podejmuje decyzję o poważnej ewolucji w swoim życiu. Dziewiątka stara się, aby ich wspólne życie było kolorowe, a Dwudziestka Dwójka dba o myślącego o niebieskich migdałach partnera. Ich celem jest stały związek. Nie interesują ich przelotne znajomości. Mają na siebie pozytywne wpływ. Uduchowiona i empatyczna Dziewiątka stanie się bardziej pracowita, a Dwudziestka Dwójka pozna życie poza sferą zawodową. Można powiedzieć, że jest to relacja, w której na obie strony czeka wiele pozytywnych nowości.

Numerologia Partnerska
9 z 33 – Dziewiątka z Trzydziestką Trójką

Taka kombinacja numerologiczna z pewnością namaluje przed obojgiem pole do rozwoju osobistego. Może nawet okaże się ono na tyle atrakcyjne, że zdecydują się na stały związek. Poczucie bezpieczeństwa jest tym, na czym najbardziej zależy Dziewiątce i Trzydziestce Trójce. Ich zgranie bierze się z pokory i uczenia się od siebie. Mają szansę osiągnięcia zupełnej harmonii, jeśli dojdą do umiejętności radzenia sobie z przyziemnymi sprawami.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!