środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADroga Życia 4. Numerologiczna 4 CZWÓRKA

Droga Życia 4. Numerologiczna 4 CZWÓRKA

Liczba Drogi Życia 4. Numerologiczna 4 CZWÓRKA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 01.03.1998 = 0+1+0+3+1+9+9+8 = 31= 3+1 = 4

Wynik wynosi 4.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

Numerologiczna Czwórka

Wibracja tej liczby skupiona jest na materii i dyscyplinie. Liczba Cztery uwielbia iść do przodu, dlatego odczuwa wielką potrzebę rozwoju. Dzięki swojej systematycznej pracy i konsekwencji w działaniu zauważa, że jest w stanie trzymać swoje życie w ryzach.

Czwórki wiodą los, który opierają tylko na pracy. Wedle tej mentalności zaczęły skupiać swoją uwagę tylko na rzeczach praktycznych, ponieważ one w porównaniu do innych wydają im się wartościowe. Dobrze odnajdują się w organizacji. Mają pewność, że niezależnie jakiego zadania się podejmą, zostanie ono przez nich wykonane perfekcyjnie. Nie poświęcają się jednak byle czemu. Zanim zatracą się w pracy, potrzebują znaleźć swoją dziedzinę, by czuć cel i spełnienie. Kierują się swoim analitycznym umysłem w każdej sytuacji. Można by powiedzieć, że są uzależnione od logicznego myślenia. Czy jest to niebezpieczny nałóg? W jakimś sensie pewnie tak, ale warto pamiętać, że Czwórki na swoim logicznym myśleniu praktycznie zawsze wychodzą dobrze. Są to typy ludzi, którym można powierzyć wszystko (od sekretu po dziecko). Te godne zaufania istoty charakteryzują się ostrożnością, dzięki czemu podejmowane przez nich decyzje nigdy nie są pochopne. Ich wrodzony upór pozwala na realizację każdego planu, jaki tylko sobie postanowią.

Wibracja Czwórek posiada solidne fundamenty, które rzutują na posiadanie przez te osoby jasnych celów i wytrwałości w podejmowanych działaniach. Wyróżniają się uczciwością, choć czasami nie szanują zdania innych i kierują się w stronę despotyzmu.

Aby Czwórka odkryła swoje powołanie i esencję siebie, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Można ją porównać do kwadratu, a następnie do czterech ścian, w których najczęściej te osoby żyją, chowając się przed światem. Można wyciągać je z tego miejsca dzięki motywowaniu ich i wspieraniu.

Takie osoby sprawdzą się na stanowiskach menadżerskich, analitycznych, finansowych czy laboratoryjnych. Tak właściwie, niezależnie od kierunku, w jakim pójdą, odniosą sukces.

Czwórki są pamiętliwe i trudno jest im się wyzbyć starych przekonań. Brak jest im innowacyjności myślowej. Często zamykają się w sobie, w reakcji na brak akceptacji siebie i otoczenia. Ich skrajne osadzenie w świecie rzeczywistym, czasami pcha ich do pracoholizmu. Jeśli ich gwałtowny charakter nie zostanie ujarzmiony, mogą popaść w fanatyzm, agresję czy oschłość emocjonalną.

 

 

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się na konsultacje w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!