środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 11. Numerologiczna 11 JEDENASTKA

Droga Życia 11. Numerologiczna 11 JEDENASTKA

Liczba Drogi Życia 11. Numerologiczna 11 JEDENASTKA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

 

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 06.12.2000 = 0+6+1+2+2+0+0+0 = 11

 

Numerologiczna 11 Jedenastka

Wibracja tej liczby ma na swoim koncie wiele doświadczeń karmicznych. Jej wrodzona świadomość ułatwia jej pracę nad swoim rozwojem duchowym. Jedenastki nie sposób przeoczyć. Są to osoby obdarzone potężną intuicją oraz odwagą. Ich celem życiowym jest przestrzeganie morałów oraz służba innym.

Jedenastki zazwyczaj charakteryzują marzycieli, którzy dla swoim ideałów są w stanie wiele poświęcić. Często stoją na czele rewolucyjnych projektów oraz świetnie odnajdują się w kierowaniu innymi.

Numerologiczna Jedenastka wyposażona jest w zbiór cech, które pomogą jej w rozwijaniu nadprzyrodzonych zdolności, takich jak jasnowidzenie. Wibracja tej Drogi Życia związana jest z prowadzeniem. Tacy ludzie dobrze odnajdą się w roli nauczycieli czy przewodników duchowych. Ich dyplomatyczne zdolności i wrodzona skromność są wspierające w procesie służby drugiemu człowiekowi.

Jedenastka jest istotą pełną pomysłów oraz wizji. Kocha sztukę i nigdy nie zamyka się na określone dziedziny. Uwielbia się uczyć i poszerzać swoją wiedzę. Określą swoje cele i dążą do ich osiągnięcia. Takie osoby potrafią świetnie operować materią jak i sferą duchową. Jedenastka będzie czuła spełnienie, kiedy jej zasługi odnajdą swoje miejsce w losach ludzkości.

Numerologiczna 11 może okazać się również przekleństwem. Osoby, które nie znajdą swojego przeznaczenia, może czekać życiowe lunatykowanie, skrajny materializm bądź snobizm. Kiedy w jej przestrzeń wkradają się negatywy, którym Jedenastka się poddaje zaczyna stawać się egocentryczna i zamyka się w sobie.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się ze mną na konsultacje – Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!