poniedziałek, 4 lipca, 2022
No menu items!
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 5. Numerologiczna 5 PIĄTKA

Droga Życia 5. Numerologiczna 5 PIĄTKA

Liczba Drogi Życia 5. Numerologiczna 5 PIĄTKA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 03.03.1997 = 0+3+0+3+1+9+9+7 = 32 = 3+2 = 5

Wynik wynosi 5.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

 

Numerologiczna Piątka

Wibracja Piątek jest czymś w rodzaju punktu zwrotnego, czyli drogi do siebie, a jednocześnie wychodzenia do innych. Istoty o takiej Drodze Życia wyróżniają się wysokim intelektem oraz dobrze rozwiniętą intuicją.

Można kojarzyć je z narwaniem, impulsywnością i brakiem spokoju. Rzeczywiście Piątki posiadają takie cechy, które na dodatek przeplatane są wewnętrznym chaosem, nieustanną chęcią zmian i nieposkromioną aktywnością. Wolność jest dla nich pierwszym słowem w ich osobistych konstytucjach. Dla niej żyją, a bez niej nie są w stanie znaleźć sensu istnienia. Kiedy zabiera się im niezależność, popadają w skrajne, niebezpieczne czasami emocje. Tacy ludzie chwytają dzień i rozwijają swoje pasje. Pragną bycia w ciągłych procesach i ulegania transformacjom. Żyją tu i teraz, starając się krótkowzrocznie patrzeć w przyszłość.

Są wszechstronne i szybko uczą się nowych dyscyplin. Wyróżniają się wrodzoną intuicją, która pomaga im w bystrym patrzeniu na świat. Wyróżnia ich spontaniczność oraz pewność siebie. Nie jest ona czymś do końca prawdziwym. Tak właściwie Piątki w środku najczęściej są nieśmiałe i nie wierzą w siebie. Kochają przygody i ryzykowne sytuacje. Dzięki swojej inteligencji i pozytywnemu nastawieniu są w stanie angażować się w liczne projekty, których nie potrafią dopiąć do końca. Dlaczego? Piątki nie traktują życia poważnie.

Można uznać, że cechuje je nieprzewidywalność. Potrafią odczuwać euforię, która przeradza się z chwilą w depresję. Wszystkie emocje są przez nie odczuwane intensywnie i głęboko – na poziomie duszy. Życie Piątki napędzają liczne podróże i nieokiełznane tereny. Pragną zwiedzić cały świat, poznawać inne kultury i kształtować dzięki nim swój światopogląd. Dysponują nieograniczoną wyobraźnią, dzięki której są wrażliwi na sztukę i piękno. Paradoksalnie, w relacjach stają się zimne, ponieważ nie chcą zbytnio odpłynąć od brzegu racjonalnego myślenia. Ich relacja z materią jest specyficzna. Piątki wcale nie potrzebują go w swoim życiu. Doceniają jego obecność, ale nie obierają jako cel.

Jeśli w ich życiu zabraknie przygód i spontaniczności, mogą wejść w stan wegetacji. Ich niespełnienie może doprowadzić do skrajnych zachowań, takich jak agresja czy cynizm. Piątka odniesie poczucie porażki, kiedy przestanie wykorzystywać swój potencjał. Musi pamiętać o tym, aby nie przeciążać się nadmiarem obowiązków oraz nie tkwić w stagnacji.

- Advertisment -

POPULARNE

Ceremonialne Kakao – Medycyna Serca

Co to jest kakao ceremonialne?   Ceremonialne kakao to coś więcej, niż tylko rytuał czy też ceremonia jego konsumpcji. Wyjątkowość kakao, noszącego tę nazwę, zaczyna się...

Ormus – Monoatomowe złoto, Eliksir bogów

Czym jest Ormus? Ormus, Eliksir Bogów, to wyjątkowa substancja alkaliczna, posiadająca cechy suplementu mineralnego. Nie jest to jednak zwykły produkt pomocniczy, którego używa się przy...

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Przepisy – ceremonialne kakao

O tym, czym jest ceremonialne kakao, co zawiera i czym różni się od klasycznego kakao, możecie poczytać w naszym poprzednim artykule https://santamedicina.pl/ceremonialne-kakao/   Jak przygotować klasyczne...

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!