środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 5. Numerologiczna 5 PIĄTKA

Droga Życia 5. Numerologiczna 5 PIĄTKA

Liczba Drogi Życia 5. Numerologiczna 5 PIĄTKA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 03.03.1997 = 0+3+0+3+1+9+9+7 = 32 = 3+2 = 5

Wynik wynosi 5.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

 

Numerologiczna Piątka

Wibracja Piątek jest czymś w rodzaju punktu zwrotnego, czyli drogi do siebie, a jednocześnie wychodzenia do innych. Istoty o takiej Drodze Życia wyróżniają się wysokim intelektem oraz dobrze rozwiniętą intuicją.

Można kojarzyć je z narwaniem, impulsywnością i brakiem spokoju. Rzeczywiście Piątki posiadają takie cechy, które na dodatek przeplatane są wewnętrznym chaosem, nieustanną chęcią zmian i nieposkromioną aktywnością. Wolność jest dla nich pierwszym słowem w ich osobistych konstytucjach. Dla niej żyją, a bez niej nie są w stanie znaleźć sensu istnienia. Kiedy zabiera się im niezależność, popadają w skrajne, niebezpieczne czasami emocje. Tacy ludzie chwytają dzień i rozwijają swoje pasje. Pragną bycia w ciągłych procesach i ulegania transformacjom. Żyją tu i teraz, starając się krótkowzrocznie patrzeć w przyszłość.

Są wszechstronne i szybko uczą się nowych dyscyplin. Wyróżniają się wrodzoną intuicją, która pomaga im w bystrym patrzeniu na świat. Wyróżnia ich spontaniczność oraz pewność siebie. Nie jest ona czymś do końca prawdziwym. Tak właściwie Piątki w środku najczęściej są nieśmiałe i nie wierzą w siebie. Kochają przygody i ryzykowne sytuacje. Dzięki swojej inteligencji i pozytywnemu nastawieniu są w stanie angażować się w liczne projekty, których nie potrafią dopiąć do końca. Dlaczego? Piątki nie traktują życia poważnie.

Można uznać, że cechuje je nieprzewidywalność. Potrafią odczuwać euforię, która przeradza się z chwilą w depresję. Wszystkie emocje są przez nie odczuwane intensywnie i głęboko – na poziomie duszy. Życie Piątki napędzają liczne podróże i nieokiełznane tereny. Pragną zwiedzić cały świat, poznawać inne kultury i kształtować dzięki nim swój światopogląd. Dysponują nieograniczoną wyobraźnią, dzięki której są wrażliwi na sztukę i piękno. Paradoksalnie, w relacjach stają się zimne, ponieważ nie chcą zbytnio odpłynąć od brzegu racjonalnego myślenia. Ich relacja z materią jest specyficzna. Piątki wcale nie potrzebują go w swoim życiu. Doceniają jego obecność, ale nie obierają jako cel.

Jeśli w ich życiu zabraknie przygód i spontaniczności, mogą wejść w stan wegetacji. Ich niespełnienie może doprowadzić do skrajnych zachowań, takich jak agresja czy cynizm. Piątka odniesie poczucie porażki, kiedy przestanie wykorzystywać swój potencjał. Musi pamiętać o tym, aby nie przeciążać się nadmiarem obowiązków oraz nie tkwić w stagnacji.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się ze mną na konsultacje – Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!