środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 22. Numerologiczna 22 DWADZIEŚCIA DWA

Droga Życia 22. Numerologiczna 22 DWADZIEŚCIA DWA

Liczba Drogi Życia 22. Numerologiczna 22 DWADZIEŚCIA DWA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

 

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 01.02.1954 = 0+1+0+2+1+9+5+4 = 22

 

Numerologiczna 22 Dwudziestka Dwójka

Liczba Mistrzowska Dwadzieścia Dwa odpowiada ideałowi fizycznemu i umysłowemu. Można uznać ją za połączenie wysokiej aktywności z potężnym umysłem. Kiedy ta liczba zaczyna przenikać negatywami, można mieć pewność, że nie będzie ona iść w zaparte. Jest to ścieżka, która jest sprzeczna z naturą Dwudziestki Dwójki. Jeśli jednak zdarzy się, że wybierze ciemną stronę mocy, prawdopodobnie popadnie w głębokie poczucie osamotnienia, depresję, pracoholizm, a nawet skrajny materializm.

Wibracja Liczby Dwadzieścia Dwa obraca się wokół działalności na rzecz potrzebujących. Można powiedzieć, że w ich życiu brak jest problemów. Kiedy potencjalnie się pokazują, Dwudziestki Dwójki traktują je jak wyzwanie. Cechuje je pozytywne podejście do życia, dzięki czemu cele, które sobie ustalają, są dla nich zawsze osiągalne. Wibracja tych ludzi jest zawsze bardzo silna, dlatego z łatwością odnajdują się roli przywódców.

Dwudziestki Dwójki cechuje pewność siebie, która pozwoli im działać w duchu kreacji i uziemiania materii. Nie ma przeszkody, z którą nie daliby sobie rady. Takie osoby są odpowiedzialne i ambitnie dążą do osiągnięcia wielu sukcesów. Te niezależne jednostki są niezwykle pracowite, a przy tym głęboko uduchowione. Właśnie połączenie tych dwóch cech gwarantuje, że nigdy nie staną się bezdusznymi pracoholikami.

Te jednostki nazwać można geniuszami. Zdobywają liczne wyróżnienia i idą po wszystko, czego pragną. Nierzadko, kiedy wpadną w sidła swoich wybujałych ambicji, mkną po trupach do celu. Dwudziestka Dwójka musi uważać na swoją próżność. Ona może przerodzić się w wiele jeszcze bardziej negatywnych cech, takich jak podłość czy okrucieństwo, które niosą za sobą wiele ofiar.

Celem wibracji Dwadzieścia Dwa jest egzystencja w stanie równowagi ze światem zewnętrznym i wewnętrznym. Tylko w statkiem stanie będą mogły się realizować.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się ze mną na konsultacje – Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!