środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 6. Numerologiczna 6 SZÓSTKA

Droga Życia 6. Numerologiczna 6 SZÓSTKA

Liczba Drogi Życia 6. Numerologiczna 6 SZÓSTKA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

 

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 12.01.1973 =1+2+0+1+1+9+7+3 = 24 = 2+4 = 6

Wynik wynosi 6.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

 

Numerologiczna Szóstka

Wibracja Szóstki wyróżnia się spokojem, wręcz harmonijnym podejściem do życia oraz chęcią niesienia pomocy. Wysoko rozwinięte zdroworozsądkowe myślenie przeplata się u Szóstki z empatią i chęcią wysłuchania każdej cierpiącej istoty. Jest to osoba, która swoją obecnością jest w stanie wprowadzać balans. Gdy pojawia się na horyzoncie, zawsze wokół zaczyna panować atmosfera spokoju. Szóstka nie spojrzy interesownie na inną osobę, ponieważ dla wszystkich pragnie dobra. W momencie zagrożenia stają się nieprzewidywalne, ponieważ najbardziej na świecie pragną spokoju.

Wibracja Szóstki dotyczy również piękna, które przekłada się na ich nastawienie do własnej przestrzeni. Dążą do ulepszania warunków swojego życia i tych, z którymi współegzystują. Dla tej liczby najważniejszym celem w życiu jest stworzenie rodziny. Jej romantyczne nastawienie do relacji sprawia, że często jest w stanie w naturalny sposób wchodzić w rolę opiekuna. Uwielbia troszczyć się o innych i pokazywać im, że są dla niej ważni.

Naturalne jest dla nich życie w związku, ponieważ wsparcie i troska, jaką Szóstki wysyłają do swoich najbliższych jest czymś, co powinno działać w symbiozie. Czasami zdarza się, że ich zaborcze nastawienie i potrzeba kontroli mogą wyprowadzać je z równowagi.

Szóstki cechuje tradycyjne podejście do życia. Ich konserwatywność nie przekreśla jednak ich wrażliwości. Uwielbiają mieć wokół siebie ludzi, którym mogą okazywać miłość. Są urodzonymi opiekunami, którzy właśnie w tej roli potrafią odnaleźć spełnienie. Jedyną pułapką Szóstek jest ich nadgorliwość w pomocy innym. Czasami przez tę cechę mogą zapomnieć o sobie i zacząć robić coś kosztem swojego zdrowia.

Szóstka pragnie założyć rodzinę, dlatego poboczne wydają jej się tematy rozwoju zawodowego. Jeśli idzie w tym kierunku, pewnie robi to przez wzgląd na poprawę statusu swojej rodziny. Potrafi się także poświęcać. Kiedy znajduje się sytuacji, która poddaje wątpliwości jej osobisty stan, znajdzie w sobie siłę, aby mimo wszystko zrobić coś dla kogoś.

Jeśli Szóstka pozwoli sobie na braki w zrównoważeniu swojego podejścia do życia, może cechować ją nieobowiązkowość, lenistwo, a nawet sztuczne wytwarzanie problemów. Praca nad sobą jest w ich przypadku kluczowa, ponieważ bez niej mogą mierzyć się z zaburzeniami psychicznymi. Muszą uważać również na swoje podejście do miłości. Kiedy zaczynają być zazdrosne, a czasami wręcz podejrzliwe, mogą tym tylko sobie zaszkodzić.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się ze mną na konsultacje – Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!