środa, 7 czerwca, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIAKarma 26. Karma Ciała. Liczba karmiczna 26

Karma 26. Karma Ciała. Liczba karmiczna 26

Karma 26. Karma Ciała. Liczba karmiczna 26

Liczby Karmiczne są symbolem spraw zaległych. Ich znaczenie odnosi się do tych kwestii, które w aktualnym wcieleniu powinny zostać przez nas przepracowane. Można to wiązać z tzw. lekcjami, które ominęliśmy w poprzednim życiu. Te liczby zawierają w sobie wszystkie informacje, które jasno pokazują, na czym powinniśmy się skupić.

Liczby karmiczne to: 13, 14, 16, 19 i 26.

Karma 13, 14, 16, 19 tyczy się długu, który został przez nas zaciągnięty w stosunku do innych. Karma 26 odnosi się za to do długu, zaciągniętego w stosunku do samego siebie.

Jeśli zauważasz obecność jednej z tych liczb w swoim portrecie numerologicznym, oznacza to, że jesteś w trakcie wypełniania karmy ze swoich poprzednich wcieleń. Ona może być widoczna w dniu miesiąca, w którym przyszedłeś na świat.

 

Karma 26

Ciało i materia

Karma 26 może uwidaczniać się w każdej ze sfer. Tak właściwie może pokazywać swój związek z materią, zdrowiem, relacjami międzyludzkimi.

Nauka płynąca z tej karmy nie utrudnia życia w bezpośredni sposób, dlatego ważne jest, aby zauważać w swoim życiu innych ludzi. To właśnie oni przynoszą do nas to, co najważniejsze, czyli informacje o kierunku naszej przemiany. Relacje, jakie zawiązuje, są dla niej niezwykle ważne, ponieważ to właśnie one pozwalają jej poddawać się transformacji.

Karma 26 jest długiem, jaki zaciągnęliśmy względem siebie. Może chodzić o nasze niewolnictwo, zawód żołnierza itp., czyli właściwie każdą rolę społeczną, w której ma się ograniczoną możliwość zadbania o siebie i swoje ciało. Jest ona również związana z nadużywaniem swojej fizyczności, a czasami wręcz wyrzekaniem się jej.

Warto, aby liczba 26 zrozumiała, że jej ciało i dusza są jej własnym, jedynym domem. Najczęściej taka osoba próbuje zadbać albo o jedno, albo o drugie. Kluczem do sukcesu jest troska o całość. Wtedy każdy problem zdrowotny okaże się do przeskoczenia.

Karma 26 z pewnością nie pozwoli na wzbogacanie się kosztem innych. Oznacza to, że praca jaką osoba obciążona tym długiem będzie wykonywać, musi być zespołowa.

Potrzeba rozwoju jest dla 26 bardzo ważna. Od niej w dużej mierze zależą sukcesy i klęski materialne takiej osoby. Karma 26 zostanie przepracowana, gdy osiągamy wewnętrzną harmonię i mądrość. Istotne jest tutaj zrozumienie balansu między logicznym myśleniem, a sercem, czyli światem materii a światem wewnętrznym.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!