środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 2 DWÓJKA

Numerologia Partnerska 2 DWÓJKA

Numerologia Partnerska 2 DWÓJKI

Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

 


Numerologia partnerska
2 z 1 – Dwójka z Jedynką

Numerologiczna Jedynka pragnie władzy. Jej koncentracja na tym aspekcie swoich potrzeb, może bardzo negatywnie wpłynąć na jej związek z pragnącą wolności Dwójką. Jeśli ta para nauczy się ze sobą rozmawiać i rozumieć swoje potrzeby, może ich spotkać wspaniała, wspólna przyszłość. Jako partnerzy mogą się ze sobą świetnie uzupełniać. Ambicje Jedynki mogą pomóc Dwójce w zmaterializowaniu swoich marzeń. Z pewnością ten związek będzie pełen przygód, gdy oboje zrozumieją, czym jest kompromis.

Numerologia partnerska
2 z 2 – Dwójka z Dwójką

Związek Dwójek wyróżnia się niespotykaną lojalnością i poświęceniem. Partnerzy będą za wszelką cenę dbać o to, by uszczęśliwić siebie nawzajem. Będzie to relacja troskliwa i silna. Ważną kwestią jest jednak dynamika, której tutaj ewidentnie brakuje. Jeśli dwie Dwójki pragną dłuższego związku, potrzebują nieco więcej twórczego wysiłku i wyjścia ze swojej strefy komfortu.

Numerologia partnerska
2 z 3 – Dwójka z Trójką

Ta para z pewnością dobrze się dogada. Dwójka zadba o harmonię, zatroszczy się o swoją drugą połówkę. Za to Trójka wprowadzi w ich życie dużo dobrej zabawy i spontaniczności, której Dwójce niestety brakuje. Te numery są kombinacją, która z pewnością roztoczy wokół siebie chemię i dużo poczucia humoru. Dynamiczna Trójka może popchnąć bardziej stateczną Dwójkę do działania.

Numerologia partnerska
2 z 4 – Dwójka z Czwórką

Jest to relacja, która wyróżnia się harmonią, zaangażowaniem i wielką dbałością o poczucie bezpieczeństwa. Dwójka i Czwórka poszukują stałego fundamentu, dlatego nie zainteresują się przelotnym romansem. Te dwie liczby mogą mieć na siebie pozytywny wpływ. Dwójka nauczy się wyrażania swojego zdania, a Czwórka zrozumie, czym jest troska o drugą osobę. Związek tych dwojga odznacza się stabilnością i poleganiem na sobie. Aby przeżyli fantastyczną, długotrwałą relację, potrzebują wprowadzać więcej fantazji w swoją codzienność.

Numerologia partnerska
2 z 5 – Dwójka z Piątką

Jest to relacja, w której spotykają się dwie skrajności. Dwójka pragnie domu i rodziny, a Piątka potrzebuje wolności. Ten związek ma szansę na powodzenie, gdy Piątka poczuje się gotowa na coś poważniejszego. Najważniejsza jest szczerość i pragnienie dzielenia się całą swoją osobą ze swoim partnerem. Jeśli te dwa elementy zagoszczą w ich życiu, Dwójka i Piątka mają szansę na szczęśliwy związek.

Numerologia partnerska
2 z 6 – Dwójka z Szóstką

Sprawy miłosne wydają się dla tej dwójki naturalne i wręcz banalne. Zarówno liczba Dwa jak i Sześć są rodzinne i uwielbiają dzielić się uczuciami. Jeśli uznają otwartość i szczerość za najważniejsze dla siebie aspekty, wygrają długi, szczęśliwy związek. Ta dwójka powinna pamiętać jednak o tym, że nie należy bać się burzenia harmonii. Czasami warto się trochę pokłócić i powiedzieć sobie, co naprawdę się myśli.

Numerologia partnerska
2 z 7 – Dwójka z Siódemką

Te liczby skazane są na trudy i komplikacje. Dwójka jest partnerem troskliwym i uczuciowym, Siódemka za to nie potrzebuje sensownego i trwałego związku. Trzeba przyznać, że ta para świetnie dogaduje się na płaszczyźnie materialnej, ponieważ ona nie wymaga od żadnej ze stron nadmiernej uczuciowości. Mimo szansy na rozwój duchowy i wspólną naukę te liczby nie rozumieją się w wielu kwestiach. Zarówno Dwójka jak i Siódemka potrzebują pokochać swoje skrajności – bez tego ani rusz.

Numerologia partnerska
2 z 8 – Dwójka z Ósemką

Cechy Dwójki i Ósemki znacznie się różnią, ale równie świetnie się uzupełniają, tworząc związek pełen równowagi. Ich miłość jest motywująca do tego stopnia, że są w stanie podjąć wymagający wysiłek, aby o siebie zawalczyć. Są partnerami lojalnymi, których skupienie na budowaniu wspólnego życia, może okazać się przepustką do wspaniałej przyszłości.

Numerologia partnerska
2 z 9 – Dwójka z Dziewiątką

Jest to związek wygodny, w którym Dziewiątka zajmie się wyznaczaniem kierunku, a Dwójka podążaniem za swoim partnerem. Obojgu zależy najbardziej na poczuciu bezpieczeństwa i miłości, dlatego podejmą wysiłek, by utrzymać w swoim związku względną harmonię. Relacja Dwójki i Dziewiątki jest pozbawiona fajerwerków, co z pewnością w długotrwałej relacji przyczyni się do „rozglądania na boki”.

Numerologia partnerska
2 z 11 – Dwójka z Jedenastką

Przyszłość tej dwójki jest niezwykle obiecująca. Potrzeby zarówno jednej jak i drugiej strony są zaspokajane. Dwójka pragnie stabilności i pełnego zaangażowania, a właśnie to oferuje jej Jedenastka. Ich miłość podbija uczucie podziwu, które nie pozwala im się sobą znudzić. Harmonia ich relacji może zostać zaburzona poprzez ich osobiste mierzenie się z emocjami. Dwójce i Jedenastce znane jest pojęcie kompromisu, dlatego każda kłótnia jest dla nich do przejścia.

Numerologia partnerska
2 z 22 – Dwójka z Dwudziestką Dwójką

Jest to związek z szansą na długie lata. Dwójce zależy na poczuciu stabilizacji, a Dwudziestce Dwójce na wsparciu i zyskaniu motywacji do działania. Można zatem uznać, że świetnie się uzupełniają. Ich związek można określić jako jednomyślny i pełen zrozumienia. Warto zaznaczyć, że duża różnica wieku pomiędzy partnerami może okazać się w tym przypadku pomocna. Jak się okazuje, nić porozumienia i esencja miłości znajdują się na poziomie duszy, dlatego Dwójka, zarówno jak i Dwudziestka Dwójka muszą dbać o swój rozwój duchowy.

Numerologia partnerska
2 z 33 – Dwójka z Trzydziestką Trójką

Te liczby nie szukają przelotnych romansów. Dwójka i Trzydziestka Trójka pragną zbudować coś trwałego. Na ich drodze do szczęścia może stanąć problem z wyrażaniem uczuć i wewnętrzna blokada przed rozmową o tym, co zajmuje ich głowy w danym momencie. Jako partnerzy są do siebie bardzo podobni, razem mogą osiągnąć swoje cele, mimo że na poziomie ducha raczej nie są sobie pisani. Ich związek powinien skupiać się na zaufaniu. Kiedy zaczyna go brakować, Dwójka i Trzydziestka Trójka mogą odczuwać brak gruntu pod nogami.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!