środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 7 SIÓDEMKA

Numerologia Partnerska 7 SIÓDEMKA

NUMEROLOGIA PARTNERSKA 7 SIÓDEMKI


Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

 

Numerologia Partnerska
7 z 1 – Siódemka z Jedynką

Można powiedzieć, że jest to piękna i harmonijna wręcz relacja. Numerologiczna Siódemka wnosi do niej wrażliwość oraz skrupulatne spojrzenie na rzeczywistość. Jedynka za to kreuje w tym związku nowe pomysły, tworzy idee. Ta para przeżyje ze sobą niezwykłe chwile, ucząc się od siebie, troszcząc i wspierając.

Numerologia Partnerska
7 z 2 – Siódemka z Dwójką

Te połączenie kojarzy się z wejściem do chłodni. Ta dwójka niewiele wspólnego ma z czułością, romantyzmem i jakąkolwiek inną cechą, która mogłaby okazać się pomocna w związku. Można powiedzieć, że są to chłodne i powściągliwe osoby z ewidentnymi brakami w szczerej komunikacji. Dwójkę charakteryzuje chroniczna niepewność, a Siódemkę dystans wobec świata. Wspólne zainteresowania mogą scalać ten związek, ale jednocześnie wprowadzać tę parę w poczucie dyskomfortu. Siódemka o wiele bardziej woli działać w pojedynkę, kocha samotność, która na dłuższą metę może niepokoić drugą połówkę. Tej relacji przydałaby się wzajemna akceptacja i chęć znajdowania kompromisów.

Numerologia Partnerska
7 z 3 – Siódemka z Trójką

Jest to relacja, która wbrew pozorom może okazać się naprawdę satysfakcjonująca. Ta para z pewnością da sobie ogrom przestrzeni na rozwój i wzajemne inspirowanie się. Należy pamiętać, że Siódemkę nie interesują przelotne miłostki, ale poważne, stałe związki. Jest to kluczowe, ponieważ tylko z uwzględnieniem tej kwestii, Trójka będzie w stanie poczuć się komfortowo w tej relacji. Jako partnerzy powinni rozumieć swoje wzajemne potrzeby oraz mieć szacunek do swoich różnic.

Numerologia Partnerska
7 z 4 – Siódemka z Czwórką

Jest to relacja, która działa na zasadzie symbiozy. Nie jest ona podsycana namiętnymi uczuciami, ale uczuciową logiką, która sprawia, że partnerzy są wobec siebie w porządku. Czwórkę charakteryzuje dążenie do posiadania. Siódemka stara się być ponad tym i unosić się nad materią. Razem tworzą siłę, coś stałego i stabilnego. Potrafią się wzajemnie inspirować. Czwórka jednak zawsze dba o to, by pomysły nie unosiły się w powietrzu, ale by stawały się czymś realnym. Takie nastawienie gwarantuje namacalne efekty ich wspólnej pracy.

Numerologia Partnerska
7 z 5 – Siódemka z Piątką

Kto by pomyślał, że to właśnie wolność potrafi stać się jednym z najważniejszych fundamentów relacji… Tak właśnie jest w przypadku Siódemki i Piątki. Jest to związek, który może wydawać się nieco dziwny. Partnerzy muszą nieustannie pamiętać o kompromisach, ale nie wydają się one czymś nieosiągalnym dla nich. Piątka poszukuje doświadczeń poza sobą, a jej partner znajduje je w swoim wnętrzu. Ważnym celem dla tej dwójki powinna być nauka słuchania i milczenia, która w tej relacji może okazać się niezbędna do efektywnej komunikacji.

Numerologia Partnerska
7 z 6 – Siódemka z Szóstką

Między tą parą jest wiele sprzeczności. Ten związek będzie wymagał od nich ogromu wysiłku, ponieważ mają zupełnie różne od siebie cele i nastawienie do życia. Aby ten osobliwy mechanizm zaczął działać, potrzebne będą empatia i zrozumienie własnych potrzeb. Nadopiekuńczość Szóstki może naruszać niezależność Siódemki, która najbardziej w świecie potrzebuje po prostu przestrzeni dla siebie.

Numerologia Partnerska
7 z 7 – Siódemka z Siódemką

Kiedy w związku pojawiają się dwie Siódemki wróży to bezpieczną przestrzeń na wyrażanie każdych emocji. Nikt nie rozumie się lepiej od tej dwójki. Uwielbiają swoje towarzystwo, co umożliwia im poważne patrzenie w przyszłość i budowanie stałego związku. Siódemki odznaczają się wysoką lojalnością, dlatego ich relacje zazwyczaj są długoterminowe i nie ma w nich przesadnej zazdrości. Ich wspólne marzenia i cele przekładają się na sposób rozumienia się bez słów. Jedynym problemem Siódemek może okazać się nieumiejętność uziemienia materii oraz nieśmiałość w komunikacji. Aby ten związek rzeczywiście miał długi termin ważności, należy pielęgnować go szczerymi rozmowami.

Numerologia Partnerska
7 z 8 – Siódemka z Ósemką

Kto okaże się dla siebie lepszym partnerem biznesowym niż Ósemka dla Siódemki? Niestety, tę relację wyróżnia konfliktowy potencjał. Dwie skrajności, czyli skryta Siódemka i dominująca, ambitna Ósemka mają zupełnie inne priorytety i światopoglądy. Ich ciężka praca nad związkiem wydaje się nie mieć końca, ponieważ brak między nimi silnych, wiążących emocji. Kompromis mógłby złagodzić ich odwieczny konflikt, ale czy te numery mają w sobie aż tyle energii na bezustanne zmiany? W ich przypadku może lepiej ten potencjał wykorzystać w sposób biznesowy.

Numerologia Partnerska
7 z 9 – Siódemka z Dziewiątką

Jest to relacja, która rozwinąć może się tylko w dwóch kierunkach – dobrym lub złym. Siódemkę i Dziewiątkę wyróżnia ogromna potrzeba bycia kochanymi, dlatego jeśli między nimi zaiskrzy, prawdopodobnie przerodzi się to w piękny romans. Aby powstała z tego poważniejsza relacja, ważna jest komunikacja i otwartość na dzielące ich przekonania. Siódemka jest z natury zaangażowana w relację ze swoim partnerem. Dziewiątka z kolei docenia starania Siódemki, ale jest przy tym zazdrosna, a czasami wręcz zaborcza. Równowagę do ich związku może wprowadzić tylko połączenie na poziomie duchowym. Jeśli ta dwójka je osiągnie, prawdopodobnie zostanie ze sobą na lata.

Numerologia Partnerska
7 z 11 – Siódemka z Jedenastką

Są to istoty bardzo związane ze swoją sferą duchową. Łączą się ze sobą na głębokim poziomie i bardzo szybko przywiązują. Siódemka i Jedenastka wręcz natychmiast zakochują się w sobie. Oboje dostrzegają w swoim związku potencjał do rozwoju duchowego, który uważają z kluczowy do indywidualnej oraz wspólnej egzystencji. Siódemka wspiera pomocną Jedenastkę. Razem tworzą parę wyjątkową i szczęśliwą. Mogą się świetnie uzupełniać w życiu prywatnym jak i biznesowym.

Numerologia Partnerska
7 z 22 – Siódemka z Dwudziestką Dwójką

Relacja pomiędzy Siódemką a Dwudziestką Dwójką przypomina sielankę wypełnioną pasją i szczęściem. W ich życiu brakuje miejsca na nudę. Pamiętają o sobie w każdej sytuacji i wspierają wszystkie swoje działania. Darzą się bezgranicznym szacunkiem, który stanowi dla nich podwaliny pod stały związek. Można uznać, że jest to dynamiczna relacja, która mimo swojej żywotności pozbawiona jest chaosu.

Numerologia Partnerska
7 z 33 – Siódemka z Trzydziestką Trójką

Praktycznie wszystko różni między sobą tę parę. Siódemka jest typem nieśmiałym, za to Trzydziestka Trójka pragnie atencji i wyróżnia się pewnością siebie. Dochodzi między nimi do częstych kłótni. Przez wzgląd na zupełnie inne od siebie priorytety, nie potrafią wejść w tym związku na głębszy poziom. Jest to kombinacja różnych osobowości, w której brak chęci posiadania rodziny ze strony Siódemki może okazać się decydujący.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!