środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 7. Numerologiczna 7 SIÓDEMKA

Droga Życia 7. Numerologiczna 7 SIÓDEMKA

Liczba Drogi Życia 7. Numerologiczna 7 SIÓDEMKA

 

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 29.12.1982 = 2+9+1+2+1+9+8+2 = 34 = 3+4 = 7

Wynik wynosi 7.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

 

Numerologiczna 7 Siódemka

Jest to enigmatyczna jednostka, która w samotności dąży do osiągnięcia postawionego sobie w głowie ideału. Siódemka może wydawać się dla środowiska dziwnym outsiderem, który skoncentrowany jest tylko na sobie. Tak właściwie, są to tylko pozory. Numerologiczna Siódemka pragnie dociekać, rozmawiać, toczyć dyskusje na tematy dotyczące egzystencji. Na te pytania najpierw jednak pragnie odpowiadać sobie w duchu. Ważne są dla niej tajemnice oraz to, co nieznane.

Pokarmem dla jej duszy okazuje się wiedza. Siódemki nie tylko pobierają wiedzę teoretyczną, ale skupiają się na tym, by wdrażać ją w życie. Ich analityczne umysły wpływają na rzetelność przyswajanej przez nich wiedzy. Można odnieść wrażenie, że są to typy ludzi, którzy pragną znać odpowiedź na każde pytanie.

Wibracja Siódemki ma charakter niezwykle niezależny. Te osoby wierzą w ważne dla siebie wartości i właśnie na nich starają się koncentrować. Ich zdanie często różni się od zdania pozostałych, dlatego rzadko zdarza im się mknąć przez życie w większej grupie. Przez większość czasu chowają swoje emocje i nie dzielą nimi ze światem zewnętrznym. Siódemka to bardzo wrażliwa jednostka, która po prostu boi się krytyki.

Siódemka koncentruje się na swoim rozwoju i pragnie być na tym polu najlepsza. Nie mknie do sukcesu po trupach, ale poświęca czas na zrozumienie swojego celu i kroków, jakie chce podjąć, aby go osiągnąć. Trudno ją zrozumieć, ponieważ rzadko można nawiązać z nią dyskusję.

Z jednej strony osoby obdarzone tą wibracją sprawiają wrażenie chłodnych i patrzących na świat z góry, z drugiej jednak jest to po prostu przebranie. Siódemka maskuje się pyszną i zarozumiałą wręcz miną w celu ochrony siebie i swojego wnętrza. Rzadko decyduje się na zbliżenia, ale kiedy już to robi jest to długa i kręta droga, która nie daje żadnej gwarancji.

Chyba właśnie z tego powodu Siódemkom żyje się lepiej po prostu w samotności. Mają tendencje do zgłębiania kierunków mistycznych czy filozoficznych. Kochają uciekać w tematy duchowości i ludzkiej egzystencji. Kiedy decydują się na kontakt z innym człowiekiem, który w jakiś sposób okaże się dla nich atrakcyjny, wtedy stają się bardzo wierne i chętne do pomocy.

Siódemka jest kwintesencją paradoksów. Posiada tak wysokie standardy wobec siebie, że często doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie w stanie ich osiągnąć. To budzi w niej frustrację. Ten mechanizm jest niezwykle destrukcyjny, ponieważ wiąże się z popadaniem w kompleksy i długotrwałym ciągiem negatywnych myśli.

Ważne jest, aby osoby o wibracji liczby Siedem pamiętały o ciągłej pracy nad choć minimalnym dostosowaniem się do rzeczywistości. Kiedy ta kwestia zostanie pominięta, może prowadzić to do dopłynięcia w świat iluzji i używek. Jej naturalną wadą jest pesymistyczne nastawienie do życia, melancholia, a nawet skłonności do mroku.

 

 

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się ze mną na konsultacje – Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!