środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 9. Numerologiczna 9 DZIEWIĄTKA

Droga Życia 9. Numerologiczna 9 DZIEWIĄTKA

Liczba Drogi Życia 9. Numerologiczna 9 DZIEWIĄTKA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 11.07.1998 = 1+1+0+7+1+9+9+8 = 36 = 3+6 = 9

Wynik wynosi 9.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

 

Numerologiczna 9 Dziewiątka

Wibracja Dziewiątki skupiona jest na dojrzałości duchowej, a inaczej Starej Duszy. Takie osoby cechuje wielka wrażliwość na wszystko, co wokół. Potrafi być empatyczna w stosunku do każdej formy życia. Jej intuicja pomaga w komunikacji ze światem wewnętrznym i zewnętrznym.

Wielu ludzi szuka swojego powołania w wielkich rzeczach. Dziewiątka pragnie być po prostu dobrym człowiekiem. Jeśli uda jej się zrealizować te marzenie, osiągnie bezgraniczne szczęście. Jest to osoba o wrodzonej empatii i życzliwości. Zanim coś powie, przemyśli, czy jej słowa przypadkiem kogoś nie urażą. Zależy jej na pomocy innym i sprawiedliwości. Dziewiątka jest szlachetną istotą, która pragnie pokoju na świecie.

Osobę o takiej Drodze Życia cechować będzie również wyczulenie na swoje otoczenie. Chodzi o to, że jeśli w pobliżu niej stanie się komuś krzywda bądź ktoś zrobi coś w sposób, jaki jest zdaniem Dziewiątki niedopuszczalny – będzie wiedziała o tym pierwsza. Jej inteligencja oraz wyobraźnia pomagają jej w pielęgnowaniu swojej wyjątkowości.

Dziewiątka ceni sobie dyscyplinę i perfekcjonizm. Zależy jej na oddaniu w wykonywaniu zadań, dlatego grono ludzi, z jakim egzystuje musi spełniać te cechy. Inaczej uzna, że taka relacja pozbawiona jest sensu.

Można powiedzieć, że Dziewiątka jest typem aktywisty. Broni uciśnionych i bez żadnych oporów jest w stanie z empatią wczuć się w każdą możliwą sytuację. Środowisko uważa ją za przyjacielsko nastawioną, choć znajdzie się parę osób, które uznają ją za kogoś zupełnie odwrotnego.

Ludzie o tej wibracji nie są interesowni, nie zależy im na dobrach materialnych. Finanse traktują jak coś, co potrzebne jest do zaspokajania potrzeb swoich i innych ludzi. Mimo takiego podejścia nie muszą bać się o to, że ich im zabraknie. Zawsze znajduje się źródło, które przychodzi do nich bez trudu.

Dziewiątki kochają sztukę i często są też obdarzeni różnymi talentami. Ich bezinteresowność i wielkoduszność sprawiają, że często inni ludzie szukają w nich dobrej rady czy pocieszenia. Świetnie sprawdzą się na polu terapeutycznym jak i w roli opiekunów czy przewodników duchowych.

Osoby o tej Drodze Życiowej potrafią jednak często poddawać hiperboli małe dramaty życia codziennego. Nadmiernie również wchodzą w duchowe tematy, odrywając się zupełnie od podłoża. Ich natura, nawet dobra czasami potrzebuje zostać nieco przypiłowana. Dziewiątkom wydaje się, że bezpośrednia szczerość jest zawsze najlepsza. Czasami nieświadomi tego mechanizmu sprawiają przykrość innym, wcale tego nie chcąc. Jeśli Dziewiątka pragnie odnaleźć szczęście i sens istnienia powinna swoim postępowaniem nieść innym to, co najlepsze. Kiedy zamiast światła przynosi ciemność, udowadnia, że człowiek jest tylko materią pozbawioną duszy.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się ze mną na konsultacje – Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!