środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 22 DWADZIEŚCIA DWA

Numerologia Partnerska 22 DWADZIEŚCIA DWA

NUMEROLOGIA PARTNERSKA 22 DWADZIEŚCIA DWA

Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

 

Numerologia Partnerska
22 z 1 – Dwudziestka Dwójka z Jedynką

Te cyfry nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Jedynka pragnie podejmować decyzje spontanicznie i działać aktywnie. Dwudziestka Dwójka pragnie mieć plan na wszystko. Zależy jej na tabelkach w Excelu i logice nawet w romantycznych tematach. Ten związek może mieć szansę, tylko gdy Jedynce uda się namówić swojego partnera do dojrzałej rozmowy, w której będą mogli poruszyć temat swojej przyszłości. Jeśli to się nie wydarzy, zaczną się od siebie odsuwać.

Numerologia Partnerska
22 z 2 – Dwudziestka Dwójka z Dwójką

Jeśli w tej relacji od początku pojawi się szczera rozmowa i zrozumienie dla swoich potrzeb, czeka ich długotrwały, piękny związek. Błyskotliwa, tryskająca pozytywną energią Dwudziestka Dwójka przejmie dominujące cechy, aby uchronić Dwójkę, czyli nieśmiałego, spokojnego domatora przed wyjściem z jaskini. Ta para będzie się świetnie uzupełniać. Dwudziestka Dwójka stanie się oparciem dla Dwójki, która wniesie do ich związku spokój, opanowanie i czułość.

Numerologia Partnerska
22 z 3 – Dwudziestka Dwójka z Trójką

Od początku wiadomo, że ta para nie dopuści do wzajemnej nudy i z pewnością przeżyje ze sobą całe życie. Łączy ich niesamowita inteligencja oraz potrzeba rozwoju osobistego. Każde z nich tryska kreatywnością i pozytywną energią, co gromadzi wokół nich liczne towarzystwo. Niewielkie różnice w ich usposobieniach raczej uzupełniają ich wzajemnie niż dzielą. Trójka wniesie do ich związku wrażliwość i czułość, a Dwudziestka Dwójka nauczy swoją drugą połówkę lepszej organizacji. Ich ciekawość świata stanie się motorem napędowym do utrzymania wysokiej dynamiki tego związku.

Numerologia Partnerska
22 z 4 – Dwudziestka Dwójka z Czwórką

Ta relacja przypomina przejście jesieni w zimę. Ta para cechuje się wysokim dystansem, wielką ostrożnością w stosunkach ze środowiskiem zewnętrznym. Każde z nich korzysta ze swojego analitycznego umysłu, dążąc wytrwale do postawionych sobie celów zawodowych. Z Dwudziestką Dwójką jak i z Czwórką wiąże się cecha pracoholizmu, która czasami jest w stanie wiele zrujnować. Brak czułości i komunikacji może doprowadzić do końca tej relacji. Jeśli Dwudziestka Dwójka i Czwórka nie zadbają o siebie i nie postarają się wprowadzić choć nutki romantyzmu, nie przetrwają.

Numerologia Partnerska
22 z 5 – Dwudziestka Dwójka z Piątką

Jest to połączenie bardzo dynamiczne. Tę parę łączy wysokie zaangażowanie, ciekawość świata i kreatywność. Ich towarzyskość pozytywnie wpływa na kontakty z otoczeniem. Mają te same cele, przez co są w stanie zbudować naprawdę stały związek. Dwudziestka Dwójka naturalnie przejmie sferę dominacji w tej relacji. Jest to mała pułapka. Piątka kocha wolność, dlatego przywództwo jej partnera musi być niezwykle wyważone. Oboje będą wiele się od siebie uczyć. Spontaniczna Piątka nauczy drugą połówkę okazywania uczuć. Dwudziestka Dwójka obdarzy Piątkę poczuciem bezpieczeństwa, które jest dla niej w związku bardzo ważne.

Numerologia Partnerska
22 z 6 – Dwudziestka Dwójka z Szóstką

Ta relacja charakteryzuje się odmiennymi celami, które w efekcie im służą. Szóstka pragnie zainteresowania i czułości. Jest to zadanie wymierzone w Dwudziestkę Dwójkę, która wydaje się być w stanie temu sprostać. Ta para ma cechy przywódcze, dlatego niezwykle ważny będzie dla nich podział ról. Każde z nich potrzebuje przejąć odpowiedzialność za inny obszar dominacji. Wtedy nikt nie poczuje się stłamszony.

Numerologia Partnerska
22 z 7 – Dwudziestka Dwójka z Siódemką

Tych dwoje uratować może tylko szczera komunikacja. Łączy ich wiele, ponieważ każde z nich wysoko ceni sobie intelekt, uczciwość czy pracowitość. Analityczne umysły jednak nie pomogą im w relacji, która od początku aspiruje do bycia romantyczną. Dwudziestka Dwójka będzie starała się dominować, a jednocześnie troszczyć o niepewną siebie Siódemkę. Jest to związek, w którym każde z nich może się wiele od siebie nauczyć.

Numerologia Partnerska
22 z 8 – Dwudziestka Dwójka z Ósemką

Tych dwoje cechują te same cele i wartości. Okazuje się jednak, że nie są one wystarczające do stworzenia udanego związku. Dwudziestka Dwójka bardzo ceni sobie intelekt, a Ósemka odwagę i wytrwałość. Można uznać, że na tym polu są zgodni. Każde jednak ma tendencję do pracoholizmu, który zajmuje im praktycznie cały czas. Ta relacja jest niezwykle trudna i wymagająca.

Numerologia Partnerska
22 z 9 – Dwudziestka Dwójka z Dziewiątką

Ten związek mimo odmiennych celów, nie będzie wpływał negatywnie na partnerów. Każde z nich doceni swoje różnice i wyrazi chęć uczenia się na nich. Ich cechy wydają się w połączeniu ze sobą bardzo solidne. Dzięki nim w przyszłości będą mogli stworzyć piękny, bezpieczny dom. Dwudziestka Dwójka nauczy Dziewiątkę rozsądnego myślenia i odpowiedzialnych działań. Ta z kolei pokaże swojej połówce, czym jest opieka, wsparcie i myślenie o wspólnej przyszłości.

Numerologia Partnerska
22 z 11 – Dwudziestka Dwójka z Jedenastką

Jeśli ten związek będzie cierpiał na jakikolwiek brak, to będzie to tylko brak nudy. Ta para wyróżnia się silnymi osobowościami, wielką mądrością, intuicją oraz pracowitością. Oboje będą uzupełniać się na wielu płaszczyznach, tworząc długi i szczęśliwy związek. Ambitna Dwudziestka Dwójka zapewni swojemu partnerowi troskę i dostatnie życie. Rozwinięta duchowo Jedenastka nauczy drugą połówkę czułości i rozmowy o emocjach. Dom, jaki stworzą razem będzie szczęśliwym i pogodnym miejscem, w którym każdy poczuje się komfortowo. 

Numerologia Partnerska
22 z 22 – Dwudziestka Dwójka z Dwudziestką Dwójką

Taki związek sprawdzi się zarówno w miłości jak i biznesie. Jest to połączenie osób o tych samych celach i potrzebach. Dwie Dwudziestki Dwójki doskonale wiedzą jak zadbać o siebie nawzajem. Działają ze sobą w symbiozie, obdarowując wsparciem i szczerością. Nie boją się uzewnętrzniać przed sobą. Interesuje ich stały związek, w którym poczują się bezpiecznie, by rozwinąć się na polu duchowym.

Numerologia Partnerska
22 z 33 – Dwudziestka Dwójka z Trzydziestką Trójką

Jest to relacja, która ma potencjał nie tylko miłosny, ale również przyjacielski. Oboje posiadają podobne cele oraz wartości. Ich podejście do siebie jest poważne i skupione na stałym związku. Nawet kiedy w relacji Dwudziestki Dwójki z Trzydziestką Trójką pojawiają się komplikacje, potrafią w szybki sposób znaleźć na nie receptę w postaci szczerej rozmowy i kompromisów. Są wobec siebie szczerzy, darzą się zaufaniem oraz troską.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!