środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 3. Numerologiczna 3 TRÓJKA

Droga Życia 3. Numerologiczna 3 TRÓJKA

Liczba Drogi Życia 3. Numerologiczna 3 TRÓJKA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 03.05.1975 = 0+3+0+5+1+9+7+5 = 30= 3+0 = 3

Wynik wynosi 3.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

Numerologiczna Trójka

Wibracja tej liczby związana jest z artyzmem. Trójki korzystają z różnych dziedzin sztuki, aby znaleźć sposób na wyrażanie siebie. Można powiedzieć, że darzą swój los miłością i w naturalny sposób odnajdują w nim sens. Ich sympatia i urok osobisty sprawiają, że nie mają wrogów. Nie akceptują rutyny, pragnąc w życiu przeżywać przygody. Działają pod wpływem impulsów. Czasami angażują się w sprawy, które z pozoru decydujące o czyimś losie, okazują się bezwartościowe.

Numerologiczna Trójka ma duszę artysty. W tej sferze ma do siebie pełne zaufanie, dlatego większość swoich przedsięwzięć buduje właśnie za pomocą kreatywności. Jest wszechstronna i bardzo szybko się uczy. Często można mieć wrażenie, że nie trzeba jej zbyt wiele tłumaczyć. Wydaje się rozumieć działanie świata. Potrafi oddać się artystycznemu zapomnieniu. Kiedy zabiera się za jakąś dziedzinę sztuki, wykonuje ją całą sobą.

Czasami mówi się, że ktoś potrafi być niczym słońce. Bezustannie ciepłe, przyjemne, a jednocześnie żywiołowe. Takie właśnie są numerologiczne Trójki. Tryskają radością z życia. Może dlatego lepiej żyje im się w lekkości i beztrosce. Ich wrodzona łatwość w przyciąganiu i realizowaniu swoich celów, może skłaniać je do pewnego rodzaju stagnacji i życia wyobrażeniem o sobie.

Wibracja Trójki mocno związana jest z intuicją. Opiera się ona głównie na czarze, jaki roztaczają wokół siebie te osoby. Kochają żyć w blasku świateł, być lubiane i budzić podziw. Czasami zdarza się, że ich elokwencja zostaje przetransformowana w nadmierną gadatliwość, która wycisza całe jej otoczenie.

Trójki sprawdzą się w różnych dziedzinach, zarówno tych artystycznych jak i handlowych czy usługowych. Wszystko zależy od ich celów i zaangażowania.

Z numerologiczną Trójką żaden dzień nie będzie szary. Ma w sobie wiele światła, które podsycane jest jej wielkodusznym nastawieniem do ludzi i każdej formy życia. Posiada świetne poczucie humoru, którego inni jej często zazdroszczą.

Ich energiczna osobowość może objawiać się chęcią do plotkowania. Kiedy Trójki zbytnio rozpędzą się ze swoim temperamentem, mogą mieć problemy finansowe, składać nieodpowiedzialne obietnice oraz tendencję do kłamstwa. To wszystko robią w imię podobania się innym.

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się na konsultacje w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!