środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 8 ÓSEMKA

Numerologia Partnerska 8 ÓSEMKA

NUMEROLOGIA PARTNERSKA 8 ÓSEMKI

Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

Numerologia Partnerska
8 z 1 – Ósemka z Jedynką

Mogłoby się wydawać, że jest to związek wręcz niezabezpieczony. Zarówno Ósemka jak i Jedynka w każdej relacji pragną władzy. W tym przypadku objawia się to nieco łagodniej, ponieważ oboje nie dążą ślepo do despotyzmu. Jedynce zależy na byciu kochaną, uwielbianą, chwaloną. Ósemka za to pragnie, aby jej partner był jej posłuszny. Jeśli na tej płaszczyźnie uda im się osiągnąć kompromis, z pewnością spędzą ze sobą długie lata. Jako duet dają sobie pole do rozwoju osobistego. Sami zarażają otoczenie oraz siebie nawzajem wspaniałą energią i wysokimi ambicjami.

Numerologia Partnerska
8 z 2 – Ósemka z Dwójką

Energie tych dwóch cyfr skupione są na materii. Można zatem uznać, że łączące ich cele okazują się świetnym fundamentem pod długotrwały, szczęśliwy związek. Dwójkę cechuje takt, dyplomacja oraz wysoko rozwinięta intuicja. Ósemka skupia się na pracy, dążeniu do równowagi. Stara się skutecznie realizować postawione sobie zadania. Przy takiej osobie Dwójka nauczy się pewności siebie, a Ósemka zyska u boku kochającą osobę, która w miłości będzie wspaniałym partnerem, a w biznesie po prostu dobrym wspólnikiem.

Numerologia Partnerska
8 z 3 – Ósemka z Trójką

W tej relacji od razu widoczny staje podział ról. Ósemka jest z natury przewodnikiem, więc w tym związku dominacja znajduje się po jej stronie. Energia tej cyfry skupiona jest na materii, dlatego świetnie poradzi sobie z odpowiedzialnością finansową. Oboje mogą się wiele od siebie nauczyć. Trójka oferuje swojemu partnerowi ogrom dobrej energii i inspiracji, których górnolotność czasami może zostać uziemiona przez racjonalność drugiej połówki.

Numerologia Partnerska
8 z 4 – Ósemka z Czwórką

Ten związek jest bardzo przyziemny i zgodny. Ta para skupia się na metrii. Za jej pomocą tworzą wspólne cele, plany oraz metody działania, w których od początku są po prostu zgodni. Rozumieją się tak dobrze, że nie muszą komunikować się ze sobą werbalnie. Spełnienie przyniesie Ósemce sukces materialny, a Czwórce poczucie bezpieczeństwa. Ten związek osiągając wymarzony stan finansowy, zdecydowanie łatwiej wejdzie na ścieżkę duchowego połączenia ze sobą.

Numerologia Partnerska
8 z 5 – Ósemka z Piątką

Ta para stworzy wspólnie coś wartego ich wkładu energetycznego, dopiero gdy każde z nich dojrzeje. Kiedy tak się stanie, połączy ich głębokie poczucie zaufania i potrzeba niezależności. Piątka musi uważać, by nie zacząć obsesyjnie polegać na swoim partnerze, któremu z pewnością się to nie spodoba. Ósemka lubi czuć się doceniana, dlatego Piątka nie powinna szczędzić jej podziwu i komplementów.

Numerologia Partnerska
8 z 6 – Ósemka z Szóstką

Z pewnością to będzie piękny związek, gdy każdy z partnerów dowie się, czego tak naprawdę chce od życia. Jako osoby o silnych osobowościach, będą w stanie stworzyć stabilne fundamenty pod długotrwały związek. Różnice między tą dwójką wydają się wręcz naturalne. Szóstka docenia skuteczność działania, moc oraz zdolności przywódcze Ósemki, która w zupełności akceptuje wartości, jakimi kieruje się jej partner.

Numerologia Partnerska
8 z 7 – Ósemka z Siódemką

Jest to taka para, którą wiele łączy i jednocześnie dzieli. Zespala ich nieposkromiona chęć zgłębiania sfery duchowej, a dzielą podejmowane ku temu kroki. Siódemka stara się być ponad energią materialną, a Ósemka próbuje ją okiełznać. Ich celem jest droga ku wolności, ale metody dochodzenia do niej są bardzo odmienne. Nie można powiedzieć, że obie cyfry mają do siebie wrogi stosunek, ponieważ Siódemka ponad wszystko docenia odwagę Ósemki, a ta darzy ogromnym szacunkiem empatyczną stronę swojego partnera. Ich związek może okazać się bardzo udany, jeśli oboje pozbędą się wzajemnego oceniania.

Numerologia Partnerska
8 z 8 – Ósemka z Ósemką

Te liczby wchodząc ze sobą w związek z pewnością uzyskają pełną satysfakcję. Świetnie się rozumieją. Ich umysły ukierunkowane są na karierę zawodową, której poświęcić chcą całe życie. Kiedy Ósemka spotka się z Ósemką od razu można zauważyć ich nastawienie na dążenie do wspólnych interesów i celów. Oboje pragną spełnienia na szczeblu kariery, przez co nie wchodzą sobie w drogę. Ich związek może wydawać się nieco specyficzny, ale ma wielkie szanse na powodzenie. Należy pamiętać jednak o rozmowach o swoich uczuciach, które czasami mogą stać się blokadą przed wejściem na głębszy poziom relacji.

Numerologia Partnerska
8 z 9 – Ósemka z Dziewiątką

Takie połączenie można nazwać wręcz ekstremalnym. Dziewiąta ma naturę aktywisty, który zawsze kieruje się empatią. Za to Ósemka nastawiona jest na zyski. Ta para posiada zupełnie odmienne cele. Ich związek to prawdopodobnie pasmo kłótni, kontroli i dominacji ze strony Ósemki. Ta trudna kombinacja może się jednak odnaleźć w nieco innej relacji – w przyjaźni.

Numerologia Partnerska
8 z 11 – Ósemka z Jedenastką

Te liczby nie stworzą ze sobą czegoś wyjątkowego, ale mają potencjał na wykreowanie bezpiecznej przestrzeni. Otwartość i czułość Jedenastki pozwala na wprowadzenie harmonii do ich wspólnego życia. Ósemka będzie odpowiedzialna za motywację swojego partnera. Oboje szybko zauważą pozytywny wpływ na siebie, co z pewnością okaże się źródłem satysfakcji.

Numerologia Partnerska
8 z 22 – Ósemka z Dwudziestką Dwójką

Jako para skupią swoją energię na sukcesach zawodowych. Ich ambicje sprawiają, że staną się do siebie niezwykle podobni. Ósemka zadba o bezpieczeństwo, a Dwudziestka Dwójka o pragmatyczną stronę związku. Tym sposobem będą się uzupełniać. Ta relacja może wydać się specyficzna, ale na swój sposób również satysfakcjonująca.

Numerologia Partnerska
8 z 33 – Ósemka z Trzydziestką Trójką

Jest to dziwna relacja, która z jednej strony jest przestrzenią do bliskości, a z drugiej do kompletnego oddalania się od siebie. Ósemka słynie z umiejętności uziemiania materii, dlatego jest w stanie finansować wizje Trzydziestki Trójki. Ta z kolei jest podziwiana przez swojego partnera za swoją kreatywność i zdolność do niekonwencjonalnego myślenia. Co ważne, jej rady są cenne niczym złoto dla numerologicznej Ósemki. Razem są w stanie spełniać marzenia, tylko gdy zaakceptują swoje odmienne priorytety.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!