środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 3 TRÓJKA

Numerologia Partnerska 3 TRÓJKA

Numerologia Partnerska 3 TRÓJKA

Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

 

Numerologia Partnerska
3 z 1 – Trójka z Jedynką

Można ich nazwać dobrymi partnerami. Ich podobne usposobienia pozytywnie wpływają na wzajemny szacunek i poważne traktowanie. Ich relację charakteryzować będzie bezwarunkowe wsparcie. Jedynka pomoże Trójce w realizacji jej planów. Sama Trójka jednak zainspiruje Jedynkę swoim artystycznym usposobieniem. Te same cele i wartości z pewnością pozytywnie wpłyną na sukces tej relacji.

Numerologia Partnerska
3 z 2 – Trójka z Dwójką

Będzie to związek wymagający dla każdej ze stron. Ich odmienny światopogląd stanie się powodem do długotrwałych kłótni. Relacja między Trójką a Dwójką z czasem może okazać się męcząca. Ich szczęście we wspólnej miłości warunkuje głębokie połączenie. Jeśli odnajdą między sobą coś więcej, z pewnością będą w stanie rozpocząć szczerą rozmowę i pójść na kompromis w niektórych kwestiach.

Numerologia Partnerska
3 z 3 – Trójka z Trójką

Te dwie liczby tworzą ze sobą związek wymarzony i idealny. Rządne przygód Trójki pragną iść przez życie w poczuciu wolności i braku ograniczeń. Ich relacja mimo kreatywnego i społecznego charakteru może okazać się krótkotrwała. Warto pamiętać, że Trójka nie jest urodzonym domatorem, dlatego założenie rodziny w przypadku tych dwojga może okazać się wręcz niebezpieczne. Trójki tworzą ze sobą mimo wszystko wspaniały, energetyczny związek, który gwarantuje im świetną zabawę i wielkie szczęście.

Numerologia Partnerska
3 z 4 – Trójka z Czwórką

Związek Trójki i Czwórki opiera się na braku harmonii i zrozumienia względem siebie. Ta relacja ma marne szanse na powodzenie, choćby przez fakt, że Trójka jest w bezustannej potrzebie niezależności. Czwórka z kolei pragnie jasno określonych planów i wyraźnego celu. Te liczby rzadko dochodzą do równowagi i raczej nie ma szans na to, że zakochają się w sobie. Różnią się na poziomie oczekiwań. Numerologiczna Trójka lubi przelotne romansy, a Czwórka poszukuje fundamentów pod poważną, stałą relację.

Numerologia Partnerska
3 z 5 – Trójka z Piątką

W przypadku tej relacji aż na usta ciśnie się „szczęśliwy związek”. Tak właśnie jest. Trójce i Piątce będzie ze sobą dobrze. Jako partnerzy będą zmierzać do ciągłej spontaniczności, braku rutyny i kreowania własnej rzeczywiści. Na drodze do związkowej perfekcji może stanąć przed nimi tylko brak dyscypliny i zarządzania finansami. Związek Trójki i Piątki potrwa długie lata pod warunkiem, że oboje będą wobec siebie cierpliwi oraz chętni do rozmawiania o swoich uczuciach.

Numerologia Partnerska
3 z 6 – Trójka z Szóstką

Te dwie liczby tworzą duet pełen namiętności. Ich społeczny charakter będzie świetnie napędzał ten związek w kierunku przeżywania wyjątkowych przygód, bez których przecież nie potrafią żyć. Energia Szóstki jest otwarta i urokliwa. Właśnie dzięki niej, duchowe połączenie tych dwojga staje się esencją ich relacji. Trójka charakteryzuje się chęcią bezustannej zabawy, dlatego żeby w pełni doceniła ten związek, potrzebuje wyrazić chęć ustatkowania się.

Numerologia Partnerska
3 z 7 – Trójka z Siódemką

Ta relacja jest niczym ogień i woda. Związek dwóch skrajności jest czymś niezwykle wątpliwym. Siódemka jest z natury samotnikiem. Kiedy znajdzie się w sytuacji społecznej, raczej szybko się z niej wycofa. Liczą się dla niej spokój i domowe otoczenie. Numerologiczna Trójka potrzebuje za to ruchu, spontaniczności, towarzystwa i zmian. Ta relacja wymaga od Trójki i Siódemki wielkiego poświęcenia i wysiłku, aby przezwyciężyć dzielące ich różnice.

Numerologia Partnerska
3 z 8 – Trójka z Ósemką

Ta relacja praktycznie od początku skazana jest na wielki wysiłek. Ósemka związana jest z energią pracy, której cele nastawione są na sukcesy zawodowe. Kiedy ta energia spotka się z aurą Trójki, może się okazać, że początkowe zauroczenie pryśnie już po kilku sekundach. Liczba Trzy potrzebuje przepływu, bycia w ciągłym ruchu. Nie interesują ją plany, ponieważ jej życie to czysty spontan. Z nieromantyczną Ósemką, której ambicje nie pozwalają skoncentrować się na niczym innym od pracy, może być niezwykle trudno stworzyć zdrowo działający związek.

Numerologia Partnerska
3 z 9 – Trójka z Dziewiątką

Ten związek z pewnością wyróżni się pasją i zaangażowaniem. Połączenie Trójki z Dziewiątką równa się niepohamowanej ekscytacji i spontaniczności, które zaprowadzą tę relację do prawdziwej wyjątkowości. Są to bratnie dusze, które mimo impulsywności i braku umiejętności uziemienia materii, bardzo się kochają. Ten związek ma szanse na bycie wybitnie szalonym nawet po wielu latach wspólnego życia.

Numerologia Partnerska
3 z 11 – Trójka z Jedenastką

Jest to para, która świetnie się uzupełnia. Ich głębokie, duchowe połączenie sprawia, że mają coś na kształt wspólnej intuicji. W tej relacji, to Trójka okazuje się tą dominującą, która potrafi doprowadzić wizje artystyczne Jedenastki do końca. Ta dwójka potrafi równoważyć się energetycznie, dzięki czemu zdobywają niebywałą harmonię. Ich jedynym przeciwnikiem jest wzajemna kontrola. Jeśli ona się pojawi, ten związek napotka wielką trudność, z którą poradzi sobie tylko poprzez komunikację.

Numerologia Partnerska
3 z 22 – Trójka z Dwudziestką Dwójką

Jest to relacja złożona z ludzi innych od siebie. Te dwie liczby nie mają ze sobą wiele wspólnego i ten fakt najczęściej determinuje ich rozstanie. Numerologiczna Dwudziestka Dwójka pragnie spokoju, poczucia bezpieczeństwa, koncentracji na sukcesach zawodowych. Trójka z kolei potrzebuje się bawić i przeżywać przelotne miłostki. Wśród tej przy rodzi się wiele toksycznych emocji, takich jak zazdrość, brak zaufania czy wzajemna niepewność. Jako przyjaciele mieliby potencjał na uczenie się od siebie. Związek nie jest jednak tym, na czym w życiu najlepiej wyjdą.

Numerologia Partnerska
3 z 33 – Trójka z Trzydziestką Trójką

Te dwie liczby tworzą ze sobą parę bardzo magiczną. Z jeden strony wydaje się, że zupełnie do siebie nie pasują, a z drugiej nie ma dla nich lepszego dopasowania numerologicznego. Okazuje się, że Trzydziestka Trójka wcale nie lubi trybu życia swojego partnera. Mimo tego darzy Trójkę wielkim uczuciem, ponieważ na poziomie potrzeb dwoje pragną tego samego. Najważniejsze jest dla nich szczere i namiętne uczucie, prawdziwa miłość. Ta relacja ma w sobie wielki potencjał na rozwój dla każdego z partnerów.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!