środa, 7 czerwca, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 6 SZÓSTKA

Numerologia Partnerska 6 SZÓSTKA

NUMEROLOGIA PARTNERSKA 6 SZÓSTKI


Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

Numerologia Partnerska
6 z 1 – Szóstka z Jedynką

Kto mógłby zrozumieć siebie lepiej niż dwoje partnerów, którzy pragną w swoim życiu dokładnie tego samego? Szóstkę z Jedynką łączy praktycznie wszystko. Oboje pragną zdobywać w życiu wiedzę, rozwijać się i osiągać sukcesy zawodowe. Z pewnością ta relacja będzie dla nich budująca, gdy będą unikać hipokryzji, do której miewają tendencje. Jedynka nie toleruje zwracania jej uwagi, o czym Szóstka powinna zawsze pamiętać. Dobry związek zagwarantuje im empatia i czułość na swoje potrzeby. Jeśli na ten aspekt w ich związku nie znajdą miejsca, wtedy prawdopodobnie staną się sobie obcy.

Numerologia Partnerska
6 z 2 – Szóstka z Dwójką

Jednym i drugim w tej relacji zależy na tych samych celach. Kierują się motywacjami materialnymi i intelektualnymi. Z pewnością będzie to piękny związek, w którym każde będzie czuło się komfortowo. Łagodność, opiekuńczość i wyważenie Szóstki mogą okazać się dla nich pułapką. W tej relacji Szóstka musi szczególnie uważać, by właściwie dozować troskę o swojego partnera. Dwójka dość szybko może poczuć się osaczona, co ty spotęguje negatywne uczucia.

Numerologia Partnerska
6 z 3 – Szóstka z Trójką

Ta dwójka znajdzie sposób na uzupełnianie siebie nawzajem. Szóstka zajmie się wprowadzeniem w ich życie spokoju, harmoniii oraz odpowiedzialności. Trójka skupi się na wprowadzeniu promieni słońca do tej relacji. Razem stworzą przestrzeń do rozwoju swoich zainteresowań, wiedzy oraz umiejętności. Oboje miewają zachowania choleryczne, które mogą zostać skutecznie ugaszone szczerą rozmową.

Numerologia Partnerska
6 z 4 – Szóstka z Czwórką

Jest to związek bardzo spokojny, ale jednocześnie satysfakcjonujący. Szóstka wraz z Czwórką zadbały o solidne fundamenty swojej relacji, dzięki czemu może ona przetrwać potężne sztormy i huragany. Mają w życiu te same cele, co niezwykle ich łączy. Pragną pomagać innym. To wprowadza w ich życie szczęście i harmonię.

Numerologia Partnerska
6 z 5 – Szóstka z Piątką

Ta relacja składa się z dwóch przeciwieństw. Szansa dla nich kryje się jednak w szczerej komunikacji i wzajemnym zrozumieniu siebie. Jeśli Szóstka nie naruszy wolności Piątki, zapewnią sobie wspólną przestrzeń do rozwoju osobistego oraz pracy twórczej. Mogą stworzyć bardzo wesołą parę, która będzie się o siebie troszczyć i wspierać. Szóstka jest uosobieniem łagodności i harmonii. Piątka jest energetyczną bombą, która rozchmurzy niejeden trudniejszy okres w ich relacji.

Numerologia Partnerska
6 z 6 – Szóstka z Szóstką

Dla Szóstek oczywistym priorytetem jest posiadanie rodziny. Można uznać, że właśnie ta potrzeba sprawia, że jest im ze sobą tak dobrze. Wzajemny podziw dodaje ich relacji namiętności, a namiastka kontroli potrafi wprowadzać w ich życiu dobrą organizację. Cele Szóstek są właściwie identyczne. Troszczą się o siebie, o własne zdrowie, które jest dla nich kluczowe w osiągnięciu prawdziwego szczęścia. Ta para wyróżnia się świetną komunikacją. Kiedy mądrze jej używają, odnoszą w miłości same sukcesy.

Numerologia Partnerska
6 z 7 – Szóstka z Siódemką

Od razu wiadomo, że jest to relacja nietrwała. Szóstka pragnie stabilizacji, rodziny, posiadania u swojego boku kogoś, z kim zbuduje prawdziwy dom. Siódemce zależy jednak na wolności i swobodzie. Ten związek jest rzadkością, a jeśli nawet znajdzie się para, która wyrazi chęć pójścia na kompromis, prawdopodobnie po dłuższej chwili zrezygnuje. Miłość pomiędzy Szóstką a Siódemką jest praktycznie niemożliwa. Ta relacja wymaga od partnerów dużego wysiłku i determinacji w dojściu do porozumienia.

Numerologia Partnerska
6 z 8 – Szóstka z Ósemką

Jest to związek, który z pewnością usatysfakcjonuje obie strony. Ósemka charakteryzuje się silną osobowością i pozytywnym nastawieniem do życia. Mimo dużego strachu przed odrzuceniem, jakim emanuje Szóstka, próbuje znaleźć złoty środek na osiągnięcie harmonii w tym związku. Ta relacja, mimo odmiennych priorytetów, ma szansę na powodzenie. Wystarczy, że obie strony nauczą się swojego języka miłości.

Numerologia Partnerska
6 z 9 – Szóstka z Dziewiątką

Ta para świetnie da sobie radę we wzajemnej pomocy. Są to bratnie dusze, które rozumieją się na znacznie głębszych poziomach. Ten związek pełen jest pasji, zrozumienia oraz motywacji do ciągłej pracy nad sobą. Dziewiątka pomaga Szóstce poszerzyć jej horyzonty myślowe. W odwrotnej sytuacji Szóstka uczy swojego partnera korzystania ze zdrowego rozsądku. Taka para ma w sobie zgodę na wszelkie ryzyko związane z ich przyszłością. Funkcjonują we wzajemnym szacunku, dbając o wspólne bezpieczeństwo.

Numerologia Partnerska
6 z 11 – Szóstka z Jedenastką

Takie dopasowanie można uznać za udane. Są wobec siebie szczerzy i uczciwi. Nie mają problemu z zaangażowaniem się w związek przez dłuższy czas. Jest to jedna z niewielu relacji, w których występuje coś takiego jak brak kontroli z obu stron. Szóstka i Jedenastka będą dążyć do czułości, harmonii, przyjemności i pełni miłości. Ich demonem może okazać się zamykanie się w swoich głowach, dlatego komunikacja w ich przypadku może okazać się zbawienna.

Numerologia Partnerska
6 z 22 – Szóstka z Dwudziestką Dwójką

Związek Szóstki z Dwudziestką Dwójką wyróżnia się poważnym nastawieniem do siebie. Ta dwójka od początku otwarcie mówi o swoich oczekiwaniach. Ich język miłości skupiony jest bardziej na czynach niż słowach. Pragną stałego związku, którego owocem będzie bezpieczny dom i rodzina. Ich podobne myślenie i podejście do życia pozwalają na tworzenie konkretnych planów, które sprawiają, że nie mogą bez siebie żyć.

Numerologia Partnerska
6 z 33 – Szóstka z Trzydziestką Trójką

Miłość dla tej pary jest czymś niezwykle poważnym. Wspólne zobowiązania są zgodne z ich naturą. Łącznikiem Szóstki z Trzydziestką Trójką jest wysoka empatia, która wręcz nie pozwala im na jakiekolwiek konflikty. Celem tej dwójki jest stworzenie domu i założenie rodziny. Ta para charakteryzuje się wzajemną zgodnością, dzięki czemu mają wielką szansę na powodzenie w miłości. Jedyną kłodą okazać może się ich  dyktatorska natura, którą z pewnością jednak uda im się pokonać poprzez wyrozumiałą rozmowę.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!