środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 11 JEDENASTKI

Numerologia Partnerska 11 JEDENASTKI

NUMEROLOGIA PARTNERSKA 11 JEDENASTKA

Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

 

Numerologia Partnerska
11 z 1 – Jedenastka z Jedynką

Jest to para idealna, którą łączą wspólne wartości i cele. Takich ludzi cechują otwartość, nieskończone zasoby energii, domowe ciepło, czułość. Nie są zainteresowane przelotnymi miłostkami, ale stałym, stabilnym związkiem, w którym będą mogły zadomowić się na lata. Różnice charakterów są w stanie ich podzielić. Stają się raczej podstawą do ich wzajemnego uzupełniania się. Jedynka nauczy Jedenastkę dystansu, odrobiny spontaniczności oraz zaufania. Ona odwdzięczy się jej umiejętnościami praktycznego i logicznego myślenia oraz cierpliwości. Ich jedyną pułapką mogą być próżność i duma, na które muszą szczególnie uważać.

Numerologia Partnerska
11 z 2 – Jedenastka z Dwójką

Jest to para, którą dzieli tak naprawdę wszystko. Dwójkę można utożsamić ze skromnym, cichym outsiderem, a Jedenastkę z upartym, ciekawym świata i pełnym energii promieniem słońca. Obojgu trudno będzie walczyć o coś wspólnego, a co dopiero coś trwałego. Jeśli jednak zdecydują się na związek, uratować może ich tylko szczera komunikacja i otwartość na swoją inność.

Numerologia Partnerska
11 z 3 – Jedenastka z Trójką

Takie połączenie charakteryzuje się wysoką dynamiką, ciekawością świata, dobrą energią, pragnieniem bycia w towarzystwie oraz głębokim połączeniem ze sobą. Jest to związek, w którym partnerzy naturalnie dążą do kompromisów i wiele się od siebie uczą. Jedenastka dzięki Trójce będzie w stanie zrozumieć, czym jest dystans i spontaniczność. Jedyną pułapką tej idealnej relacji może okazać się impulsywność partnerów, której muszą unikać jak ognia.

Numerologia Partnerska
11 z 4 – Jedenastka z Czwórką

Jest to para, którą połączyła wrażliwość, otwartość oraz uduchowienie. Niezwykle ważne są dla nich takie wartości jak odpowiedzialność i inteligencja, bez których ich życie nie miałoby sensu. Czwórka jest wobec swojego partnera lojalna i czuła. Jedenastka mimo przywództwa w tym związku, stara się z rozwagą uczyć drugą połówkę spokoju. Dzięki polu do rozwoju osobistego zyskują harmonię. Kiedy znajdują się w sytuacjach trudnych, wymagających silniejszych emocji, naturalnie przychodzi im sięgnięcie po szczerą rozmowę.

Numerologia Partnerska
11 z 5 – Jedenastka z Piątką

Ten duet łączy tak naprawdę wszystko. Oboje są otwarci na otaczający ich świat oraz wrażliwi. Z tłumu wyróżnia ich naturalny urok osobisty. W tym związku nie ma miejsca na nudę. Najważniejszym elementem spajającym ich relację jest rozmowa, którą muszą nauczyć się prowadzić w szczery sposób. Przez wrodzoną impulsywność i naiwność czasami mogą popadać w hiperboliczne dramaty życia codziennego.

Numerologia Partnerska
11 z 6 – Jedenastka z Szóstką

Jako para tworzą uczynny, rodzinny, ciekawy świata duet. Ich wewnętrzne ciepło oraz pozytywne nastawienie do świata pozwala odnaleźć się w celach i życiowych priorytetach. Na wszystkich łączących ich cechach budują fundamenty pod dom i rodzinę. Prawdopodobnie na początku relacji nie będą znać jeszcze wspólnego języka, ale z czasem wykształci się on naturalnie. Jedenastka jest oparciem dla równie troskliwej Szóstki, która w tym związku nauczy swoją drugą połówkę prawdziwego odpoczynku i relaksu.

Numerologia Partnerska
11 z 7 – Jedenastka z Siódemką

Jest to relacja, która od początku wygląda jak projekt czegoś długoterminowego. Łączą ich ze sobą wysoka inteligencja, pracowitość, dobrze rozwinięta intuicja oraz bezustannie szlifowana duchowość. Mają te same cele, które tylko mogą ich utwierdzić o trwałości tego związku. Szczere rozmowy pozwolą im rozwiązać każdy problem. Na co dzień Jedenastka pokaże Siódemce, czym jest dystans oraz wytrwałość w swoich postanowieniach. Siódemka z kolei zajmie się troską o swojego partnera.

Numerologia Partnerska
11 z 8 – Jedenastka z Ósemką

Tych partnerów może wiele ze sobą łączy, ale równie wiele dzieli. Jako inteligentne, niezwykle pracowite i uparte jednostki starają się bezustannie walczyć o dominację w związku. Ich silne charaktery i zacięcie w dążeniu do racji wpływa negatywnie na ciepłe kontakty między partnerami. Jedenastka i Ósemka żyją obok siebie, ponieważ nie potrafią razem. Namiętność w ich związku gaśnie bardzo szybko.

Numerologia Partnerska
11 z 9 – Jedenastka z Dziewiątką

Jest to związek pełen przygód, w którym nie ma miejsca na nudę. Partnerzy są do siebie podobni pod względem uduchowienia i wrażliwości. Można zauważyć, że są tak zgodni, że różnice, które potencjalnie powinny ich dzielić, działają odwrotnie – scalają ten związek. Ich charaktery buzujące pasją, wrażliwością i dobrocią pozytywnie wpływają na dynamikę tej relacji. W tej parze to Jedenastka przejmie stronę dominującą, a Dziewiątka nie będzie zgłaszać żadnego sprzeciwu, ponieważ zależy jej na oparciu w swoim partnerze.

Numerologia Partnerska
11 z 11 – Jedenastka z Jedenastką

Można powiedzieć, że jest to związek wprost idealny. Charakteryzuje go intensywne, namiętne uczucie, które podsycane jest śmiechem i dobrą zabawą. Dwie Jedenastki potrafią bezboleśnie zbudować solidne fundamenty, na których będą mogły stworzyć dom i założyć rodzinę. Dzięki wrodzonej sile, nie mają obaw przed wyrażeniem swoich uczuć i świetnie radzą sobie z komunikacją. Szczerość Jedenastek jest dla nich powodem do dumy i wzajemnego szacunku.

Numerologia Partnerska
11 z 22 – Jedenastka z Dwudziestką Dwójką

Jest to miłość, którą cechuje potrzeba poczucia bezpieczeństwa. Ich silne połączenie udaje się sięgać bardzo głęboko. Ich wzajemny szacunek sprawia, że wydają się budować związek na lata. Jedenastka i Dwudziestka Dwójka uczą się przy sobie ogromnej cierpliwości. Zdają sobie sprawę, że są stworzeni do rzeczy wielkich, dlatego razem są w stanie zdziałać cuda. Ich troska o siebie i lojalność tylko dodają mocy ich sile stwórczej.

Numerologia Partnerska
11 z 33 – Jedenastka z Trzydziestką Trójką

Połączenie tych dwojga może okazać się mieszkanką iście wybuchową. Są to seksualne demony, które dopiero w połączeniu ze sobą otwierają się na osobliwe wybory erotyczne. Są w tym wszystkim wobec siebie bardzo uczciwi. Celem numerologicznej Jedenastki i Trzydziestki Trójki jest szczęśliwa rodzina. Aby to osiągnąć są w stanie zrobić wszystko. Jedyną pułapką, z jaką będą musieli poradzić sobie na swojej drodze, jest radzenie sobie z negatywnymi emocjami. Poprzez szczerą rozmowę i małe ustępstwa są w stanie stworzyć silny, zdrowy związek.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!