środa, 7 czerwca, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Numeru Telefonu - Znaczenie

Numerologia Numeru Telefonu – Znaczenie

NUMEROLOGIA NUMERU TELEFONU –
ZNACZENIE  

Numer telefonu wydaje nam się często czymś zupełnie przypadkowym. Nic bardziej mylnego! Według Numerologii ciąg cyfr odpowiadający za dodzwonienie się do nas ma ogromne znaczenie. To właśnie on decyduje o potencjalnym przeznaczeniu tegoż numeru. Oblicz liczbę swojego numeru telefonu, aby dowiedzieć się, czy jego energia sprzyja załatwianiu spraw biznesowych, czy prowadzeniu niezobowiązujących rozmów. Taka wiedza wspomoże Cię w prowadzeniu własnej działalności oraz poszerzy rozumienie pewnych kwestii, dotyczących przyciąganych przez ciebie sytuacji czy zjawisk. Biznes jest obszarem, w którym wiedza numerologiczna może okazać się pewnego rodzaju wybawieniem od wewnętrznych konfliktów i nieporozumień. Więcej na ten temat znajdziesz w Numerologii w biznesie firmy.

Aktualnie, wielu ludzi posiada kilka numerów telefonu. Jeśli jest to kwestia dotycząca Ciebie, po prostu wybierz ten, z którego korzystasz najczęściej. Obliczanie jego liczby polega na dodaniu do siebie wszystkich cyfr. Wynik musi zostać zredukowany do jednej cyfry, dlatego niezależnie od sumy (prawdopodobnie dwucyfrowej) dodaj je do siebie i poznaj znaczenie liczby swojego numeru telefonu! 

Przykład:

123456789 = 1+2+3+4+5+6+7+8+9 = 45 = 4+5 = 9

500 678 987 = 5+0+0+6+7+8+9+8+7= 50 = 5
Zera redukujemy lub pomijamy.

 

Co Numerologia mówi o Twoim numerze telefonu? 

Numer Jeden

Swoje najbardziej odpowiednie przeznaczenie odnajdzie w instytucjach publicznych czy większych firmach. Numer z wibracją Jeden sprawi, że osoba dzwoniąca z niego, z góry zostanie odebrana jako szef, pewnego rodzaju ekspert czy nawet osoba z wysokim autorytetem. Numer Jeden świetnie sprawdzi się także w sytuacjach zdalnego zarządzania personelem, załatwiania spraw nieczekających zwłoki bądź komunikowania ważnych decyzji. 

 

Numer Dwa

Wibracja Dwójki w numerze telefonu najlepiej sprawdzi się dla placówek medycznych, opiekuńczych czy miejsc, które specjalizują się w udzielaniu porad. W przypadku posiadania prywatnego numeru o numerologicznej sumie Dwa oznacza to, że prawdopodobnie staniesz się telefonicznym terapeutą dla swoich znajomych. Warto pamiętać, że numer Dwa sprzyja szczerej komunikacji, uczuciowym tematom oraz wszelkim możliwym terapiom.

 

Numer Trzy

Jest to tzw. telefon towarzyski, na który zawsze zadzwoni ktoś, kto będzie chciał podzielić się z Tobą najświeższą porcją plotek. Osoby posiadające wibrację numerologiczną Trzy w swoim numerze telefonu, z pewnością spędzają długie godziny na rozrywkowych rozmowach ze znajomymi. Nie oznacza to jednak, że taki numer nie nada się do funkcjonowania jakiegoś biznesu. Jeśli znajdzie się w instytucji takiej jak teatr, kino, czy biuro podróży, z pewnością firmy na tym skorzystają. 

 

Numer Cztery

Wibracja Czwórki sprzyja konkretom i przekazywaniu ważnych informacji. Osoby posiadające ją w swoich prywatnych numerach mogą odczuć, że zaczynają bardziej przebierać w słowach i załatwiać tylko rzeczy ważne, wymagające ich uwagi w danym momencie. Taki numer w biznesowych strukturach najlepiej sprawdzi się w różnego rodzaju salonach usługowych, szkołach, sklepach dla majsterkowiczów oraz tam, gdzie w znacznym stopniu przeważa praca fizyczna. 

 

Numer Pięć

Jeśli pragniesz sukcesu na polu działalności reklamowej czy zawierania transakcji handlowych, Piątka z pewnością okaże się sprzyjającym wyborem. Rozmowy prowadzone przez telefon, którego wibracja skupiona jest wokół Piątki – będą krótkie, konkretne, czasami za to impulsywne oraz pełen humoru. Taki numer sprawdzi się w redakcjach, agencjach towarzyskich, barach nocnych, miejscach związanych z reklamą i hazardem. 

 

Numer Sześć

Ten numer pozytywnie wpłynie na kontakty telefoniczne w takich miejscach jak hotele, szpitale, sanatoria, salony piękności, galerie sztuki oraz placówki poświęcone rodzinie. Wibracja numerologicznej Szóstki może sprawić, że trafisz na telefoniczny zbieg okoliczności, który zagwarantuje Ci poznanie wielkiej miłości. 

 

Numer Siedem

Wibracja liczby Siedem w przeciwieństwie do Trójki zniechęca ludzi do dzwonienia, dlatego warto, aby wyposażyła się w niego osoba, która całe dnie spędza w chaotycznym środowisku. Taki numer przyda się w miejscach związanych z terapiami, ale również w domach aukcyjnych, galeriach sztuki czy muzeach. 

 

Numer Osiem

Jest to wibracja sprzyjająca interesom. Ósemka nada się do prowadzenia poważnych rozmów biznesowych, załatwiania spraw urzędowych oraz negocjacji finansowych. Najlepiej sprawdzi się w sądach, kancelariach adwokackich, bankach czy nawet jednostkach wojskowych. Posiadając taki numer w życiu prywatnym, należy pamiętać, że jest on z góry nacechowany pewnym chłodem, dlatego rozmawiając z innymi,warto jest zadbać o nutkę humoru i ciepła. 

 

Numer Dziewięć

Wibracja numerologicznej Dziewiątki najlepiej sprawdzi się w przypadku działalności takich jak telefony zaufania, numery do organizacji charytatywnych, ale również jako numer dyspozytora przyjmującego zgłoszenia o wypadkach. Jest to telefon, przez który rozmowy zawsze będą długie, pełne swobody i wzajemnego komfortu. Osoba łącząca się z linią o wibracji Dziewięć, z pewnością znajdzie przestrzeń na poskarżenie się na coś i uzyskanie wsparcia w danej sytuacji. 

 

 

WAŻNE!

Niektórzy operatorzy mają w swojej ofercie złote numery, które składają się z takich samych cyfr, np. 600 222 333 lub 501 233 433. W przypadku analizy numerologicznej takiego numeru może okazać się, że zawarte w nim cztery Trójki sprawią, że zmienią one wibrację główną np. na bardziej rozrywkową! 

Złoty numer interpretujemy inaczej. W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na to, ile i jakich liczb znajduje się w numerze, a następnie obliczamy wibrację główną, która wynika z całego numeru.

Jako numerolog jestem w stanie pomóc w obliczeniu i wybraniu odpowiedniego numeru telefonu dla Ciebie lub Twojego rodzaju działalności – skontaktuj się ze mną mateusz@pruszowski.com lub umów się na spotkanie w biurze w jeleniej górze.

 

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!