poniedziałek, 4 lipca, 2022
No menu items!
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIAKarma 16. Karma Związków. Liczba karmiczna 16

Karma 16. Karma Związków. Liczba karmiczna 16

Karma 16. Karma Związków. Liczba karmiczna 16

Liczby Karmiczne są symbolem spraw zaległych. Ich znaczenie odnosi się do tych kwestii, które w aktualnym wcieleniu powinny zostać przez nas przepracowane. Można to wiązać z tzw. lekcjami, które ominęliśmy w poprzednim życiu. Te liczby zawierają w sobie wszystkie informacje, które jasno pokazują, na czym powinniśmy się skupić.

Liczby karmiczne to: 13, 14, 16, 19 i 26.

Karma 13, 14, 16, 19 tyczy się długu, który został przez nas zaciągnięty w stosunku do innych. Karma 26 odnosi się za to do długu, zaciągniętego w stosunku do samego siebie.

Jeśli zauważasz obecność jednej z tych liczb w swoim portrecie numerologicznym, oznacza to, że jesteś w trakcie wypełniania karmy ze swoich poprzednich wcieleń. Ona może być widoczna w dniu miesiąca, w którym przyszedłeś na świat.

Karma 16

Problemy w związkach

Liczba 16 składa się z 1, czyli symbolu istnienia oraz 6, czyli miłości. 1+6 daje nam 7, czyli metafizykę, duchowość. Ta liczba odnosi się do spraw uczuciowych związanych z relacjami międzyludzkimi.

Jeżeli dostrzegasz ją w swoim życiu, prawdopodobnie w jednym z poprzednich wcieleń ignorowałeś prawdziwe uczucie, porzuciłeś swoją rodzinę bądź bardzo bliską osobę. Karma 16 odnosi się zatem do wyzwań w sferze uczuć, rodziny, a także do nabycia umiejętności życia z drugim człowiekiem bez takich negatywów jak np. zazdrość.

Aby rozwój duchowy 16 być prawdziwie wspierany, taka osoba musi doświadczyć swoich zmór. Jej trudności w relacji ze swoimi uczuciami, członkami rodziny czy miłością będą jedną z ciemniejszych stron zmagania się ze swoją karmą. Taka osoba z pewnością będzie musiała skonfrontować się z poczuciem alienacji, samotnością oraz tym, czym w poprzednim wcieleniu sama sobą reprezentowała, czyli fałszywymi przyjaciółmi.

Prawdopodobnie karma 16 będzie wiązała się również z nadużyciami, czyli zdradami i oszustwami ze strony najbliższych. Taka osoba doświadczy problemów ze swoimi partnerami, które wpłyną na jej zamknięcie się na drugiego człowieka. Tym sposobem odczuje samotność względem swojego otoczenia i samej siebie. 

W przepracowaniu karmy pomogą jej skupienie na relacjach ze swoim środowiskiem. Właśnie w nich liczba 16 będzie miała okazję pielęgnować głębokie uczucia. Zaakceptowanie i pogodzenie się ze swoim ego będzie dla takiej osoby kolejnym z priorytetów. Właśnie on wspomoże 16 w podejmowaniu rozsądnych decyzji w związku.

- Advertisment -

POPULARNE

Ceremonialne Kakao – Medycyna Serca

Co to jest kakao ceremonialne?   Ceremonialne kakao to coś więcej, niż tylko rytuał czy też ceremonia jego konsumpcji. Wyjątkowość kakao, noszącego tę nazwę, zaczyna się...

Ormus – Monoatomowe złoto, Eliksir bogów

Czym jest Ormus? Ormus, Eliksir Bogów, to wyjątkowa substancja alkaliczna, posiadająca cechy suplementu mineralnego. Nie jest to jednak zwykły produkt pomocniczy, którego używa się przy...

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Przepisy – ceremonialne kakao

O tym, czym jest ceremonialne kakao, co zawiera i czym różni się od klasycznego kakao, możecie poczytać w naszym poprzednim artykule https://santamedicina.pl/ceremonialne-kakao/   Jak przygotować klasyczne...

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!