środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIANumerologia Partnerska 33 TRZYDZIEŚCI TRZY

Numerologia Partnerska 33 TRZYDZIEŚCI TRZY

NUMEROLOGIA PARTNERSKA 33 TRZYDZIEŚCI TRZY

 

Numerologia partnerska pozwala sprawdzić dopasowanie i dynamikę potencjalnej relacji. Sprawdź, jak prezentuje się w twoim przypadku!

Nie sposób ukryć, że niektóre liczby wydają się wręcz dla siebie stworzone. Inne natomiast pozostają w jawnym konflikcie od samego początku. Wiedza na temat liczby Drogi Życia, a następnie numerologii partnerskiej pozwoli ci uniknąć, a może nawet przewidzieć bieg wydarzeń lub konfliktów w relacjach z innymi.

Liczba Drogi Życia zawiera w sobie informacje o naturze danej osoby, cechach charakteru, które prawdopodobnie nosi w sobie od momentu urodzenia. Właśnie w oparciu o tę liczbę najlepiej jest budować relacje. Zestawienie numerologiczne partnerów często potrafi rozjaśnić niezrozumiane dotąd kwestie i być fundamentem do rozmów o wspólnej przyszłości.

Jeśli charakterystyczne dla waszych numerów cechy okażą się ze sobą kompatybilne, wasz związek będzie miał duże szanse na powodzenie. Ten balans związany z liczbami Drogi Życia może wskazać na jakich polach się uzupełniacie bądź odwrotnie. Z pewnością numerologia partnerska sprawdzi się w przypadku chęci rozpoznania, czy jesteście naturalnie stworzeni do życia ze sobą w harmonii.

 

Numerologia Partnerska
33 z 1 – Trzydziestka Trójka z Jedynką

Tych dwoje na wspólnej drodze czeka prawdziwe szczęście. Łącząca ich inteligencja oraz pozytywna energia świetnie wpływają na dobro, jakim otaczają się w codziennym życiu. Różnice charakterów przyczyniają się do solidnych fundamentów ich związku. Trzydziestka Trójka nauczy się od Jedynki radzenia sobie z trudnymi emocjami i dystansu do otaczającego ją świata. Numerologiczna Jedynka wznieci w ich relacji iskry namiętności, dbając o spontaniczność i radość w codziennych sytuacjach.

Numerologia Partnerska
33 z 2 – Trzydziestka Trójka z Dwójką

Czasami może wydawać się, że im więcej ludzi łączy, tym więcej ich dzieli. W tej sytuacji jest jednak zupełnie inaczej. Ta para zauroczyła się w sobie przez spokój i dobroć, którą każde z nich emanuje. Ich wspólne uduchowienie sprawiło, że odnaleźli w tym związku pole do rozwoju osobistego. Ciepła Trzydziestka Trójka wyręczy niezdecydowaną Dwójkę w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji. Jeśli oboje będą się wzajemnie wspierać, mogą przeżyć piękne chwile w stałym, solidnym związku.

Numerologia Partnerska
33 z 3 – Trzydziestka Trójka z Trójką

Takie połączenie można nazwać po prostu dobrym. Oboje są uduchowieni, pozytywnie nastawieni do świata oraz inteligentni. Trzydziestka Trójka w tej relacji zajmie się dominacją i nauczy swojego partnera organizacji. Z kolei Trójka postara się wprowadzić odrobinę szaleństwa w ich codziennym życiu. Wielkim plusem tego związku są rzeczowo rozwiązywane kłótnie. Oboje uważają, że konflikty trzeba omawiać dokładnie, ale również spokojnie. Dzięki tej umiejętności przetrwają ze sobą lata.

Numerologia Partnerska
33 z 4 – Trzydziestka Trójka z Czwórką

Jest to relacja, w której partnerzy dopełniają się niczym dwa brakujące puzzle. Oboje naturalnie rozumieją i akceptują wzajemne potrzeby. Trzydziestka Trójka w tej relacji będzie błyszczeć na tle Czwórki, która właściwie nie będzie miała nic przeciwko. Jeśli uda im się stworzyć wspólny język miłości, prawdopodobnie spędzą ze sobą wiele lat. Uduchowiona, empatyczna i pomocna Trzydziestka Trójka w harmonijny sposób uzupełni się z cichą i ostrożną Czwórką.

Numerologia Partnerska
33 z 5 – Trzydziestka Trójka z Piątką

Jest to jeden z tych związków, w których nie ma wyraźnego podziału dominacji. Piątka jest indywidualistą, której cechy mogą wydawać się sprzeczne z Trzydziestką Trójką. Wbrew pozorom jednak wiele ich ze sobą łączy. Dla obojga bardzo liczy się otwartość, towarzyskość oraz intelekt. W tej relacji znajdą przestrzeń do tego, aby móc się rozwijać. Trzydziestka Trójka nauczy dynamiczną Piątkę spokoju, a ta pokaże swojej połówce, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Numerologia Partnerska
33 z 6 – Trzydziestka Trójka z Szóstką

Mają te same cele. Pragną szczęścia w postaci kochającej rodziny. Kierują się w życiu tymi samymi wartościami, dzięki czemu rozumieją się bez słów. Każde z nich jest towarzyskie, ale również rozsądne. Oboje wiedzą, do czego dążą i że kontakty z przyjaciółmi nie pozwolą im założyć rodziny. Szóstka przejmie dowodzenie i zajmie się dominacją w tej relacji. Trzydziestka Trójka wniesie do ich związku ciepło i radość. Oboje mają troskliwą naturę, dlatego ważne jest, aby byli wyczuleni na rutynę, która może wprowadzić elementy nudy, które nie są przecież atrakcyjne.

Numerologia Partnerska
33 z 7 – Trzydziestka Trójka z Siódemką

Jest to relacja, którą wyróżniają głównie różnice, które przyciągają do siebie tę dwójkę. Uziemiona Siódemka pokaże rozmarzonej Trzydziestce Trójce, czym jest relaks i troska o siebie. Ta z kolei wniesie do ich związku czułość, harmonię i spokój. Dzięki wzajemnemu wsparciu będą permanentnie zmotywowani do walki o siebie. Ich najlepszym sposobem komunikacji będą po prostu częste, szczere rozmowy.

Numerologia Partnerska
33 z 8 – Trzydziestka Trójka z Ósemką

Tych dwoje dzieli wszystko. Jest to połączenie pracoholika z idealistą. W swoim życiu brakuje im podobnych celów i wspólnego języka. Ósemka jest skoncentrowana na pieniądzach, karierze i samorozwoju. Zależy jej również na dominacji, która wymykając się spod kontroli może doprowadzić do despotyzmu. Trzydziestka Trójka pragnie głębokiego połączenia ze swoim partnerem. Zależy jej, by Ósemka zauważyła, że w tym świecie pieniądze nie są wszystkim. Ta relacja może okazać się dla obojga prawdziwą katastrofą. Jeśli na początku nie nauczą się respektować swoich potrzeb, z pewnością nie uda im się zbudować wspólnej przyszłości.

Numerologia Partnerska
33 z 9 – Trzydziestka Trójka z Dziewiątką

Jest to para, która wspólnymi siłami jest w stanie zbudować ciepły, pełen miłości dom. W życiu kierują się tymi samymi wartościami. Ich cele również się nie różnią. Są pomocni, wrażliwi i zawsze kierują się sercem. Ich pułapką związkową może okazać się niestety naiwność, dlatego rozwój duchowy z pewnością będzie tutaj kluczowy. Kiedy uda im się skontaktować ze swoją intuicją, będą bardziej wyczuleni na potencjalnych oszustów i kłamstwa. Potrafią sobie wiele wybaczyć. Ta cecha sprawi, że żadna kłótnia nie podzieli ich na długi czas.

Numerologia Partnerska
33 z 11 – Trzydziestka Trójka z Jedenastką

Wibracja mistrzowska jaka łączy tych partnerów, sprawia, że ich związek staje się wręcz magiczny. Wyróżniają się empatią, wrażliwością oraz świetną intuicją. Wymagają od siebie stałości w uczuciach i prawdy, dlatego od początku związku potrafią wiele dla siebie zrobić. Jedenastka w tej relacji przejmie stery dominacji, jednocześnie pokazując, że potrafi się przyznać do błędu, a despotyzm jest jej daleki. Trzydziestka Trójka za to nauczy swojego partnera relaksu i troski o siebie. Łączy ich coś wielkiego, co pomoże im spędzić ze sobą długie, szczęśliwe lata.

Numerologia Partnerska
33 z 22 – Trzydziestka Trójka z Dwudziestką Dwójką

Ta para różni się we wszystkim. Ratunkiem dla zaślepionych swoim urokiem, może okazać się wibracja mistrzowska tych liczb, która pozwoli im uwolnić się od towarzyszących im od początku podziałów. Dwudziestka Dwójka jest skupiona na pracy, a Trzydziestka Trójka na rodzinie i pomocy innym. Te połączenie od początku wydaje się nieudane, ale nic bardziej mylnego. Mogą się ze sobą świetnie uzupełniać. Dwudziestka Dwójka ochroni swojego partnera przed wszelkim złem, a Trzydziestka Trójka zadba o ciepło w ich relacji. Uratować może ich empatia, chęć rozmów i dochodzenia do kompromisów.

Numerologia Partnerska
33 z 33 – Trzydziestka Trójka z Trzydziestką Trójką

Dwie Trzydziestki Trójki tworzą ze sobą związek, który nastawiony jest na prawdziwe szczęście. Ta dwójka stara się spędzać jak najwięcej czasu razem, przez co czasami można mieć wrażenie, że nigdy się nie rozstają. Dają sobie ogromne pole do nauki, za co bardzo się szanują. Mają wobec siebie wielką wdzięczność, ponieważ spełniają razem jedno ze swoich marzeń o stałym, poważnym związku. Jako para wyróżniają się z tłumu. Z łatwością mogą znaleźć się w centrum uwagi. Trzydziestki Trójki dobrze funkcjonują razem w kwestiach, które są dla nich najważniejsze.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!