poniedziałek, 4 lipca, 2022
No menu items!
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 1. Numerologiczna 1 JEDYNKA

Droga Życia 1. Numerologiczna 1 JEDYNKA

Liczba Drogi Życia 1 JEDYNKI

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 17.02.1998 = 1+7+0+2+1+9+9+8 = 37 = 3+7 = 10 = 1+0 = 1

Wynik wynosi 1.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

Numerologiczna 1 Jedynka

Osoba o takiej Liczbie Drogi Życia z pewnością będzie dążyła do niezależności. Cechuje ją wysoka energiczność i chęć życia. Nie ogląda się za siebie i zawsze stawia na swoim. Jej upartość pozytywnie wpływa na realizację postawionych celów i zamierzeń. Towarzysząca jej wibracja przyczyni się do umiejętności uziemiania materii i licznych sukcesów na ścieżce zawodowej. Jedynki lubią czuć się poważane i nie tolerują zwracania im uwagi. Często dają się złapać w sidła pychy, dlatego muszą włożyć sporo pracy w nabranie dystansu do siebie. Numerologiczna Jedynka jest urodzonym przywódcą. Potrafi stanąć na czele jakiegoś projektu i obronić go na każdym poziomie. Jej egoizm przekłada się często na nieumiejętność współpracy, która jest jednak w życiu kluczowa.

Są to jednostki o bardzo postępowych pomysłach, które kreuje poprzez wysoko rozwiniętą inteligencję. Szybko znudzi się monotonią życia. Kiedy stanie przed wyborem przewidywalnej codzienności a spontanicznej podróży, zawsze skroni się w stronę przygody. Z nią nie ma czasu na nudę. Żyje potrzebą ciągłych zmian, które wydają się mieć ogromne znaczenie dla jej indywidualnego szczęścia.

Jedynkę wyróżnia wiara w siebie, którą skutecznie potrafi zarażać innych. Wielu ludzi po rozmowie z taką osobą zacznie dostrzegać w sobie wyższą wartość. Niestety często wydaje jej się, że jest kim innym. Żyjąc tą iluzją, potrafi podświadomie się alienować i iść w kierunku samotności.

Liczba 1 kroczy ścieżką wypełnioną po brzegi możliwościami, ale również pułapkami. Często popada w skrajności i angażuje się w przesadną ilość projektów. Z kolei wykonując wspomniane projekty, lubi pracować samodzielnie. Jej życie z pewnością będzie prostsze, gdy nauczy się współpracować.

Można mieć wrażenie, że Jedynkom zawsze się wszystko udaje. Chodzi bardziej o to, że przez ich wielką wiarę i nadzieję, zawsze cało wychodzą nawet z sytuacji, które z góry mogą wydawać się przegrane. Materia wydaje się wręcz związana z tą liczbą. Wibracja Jedynek przyciąga pieniądze. One za to nie trzymają ich na czarną godzinę, a wydają. Pragną życia na wysokim poziomie dla siebie i swoich bliskich.

Jedynka nie boi się podejmowania ryzyka. To ono sprawia, że odczuwa dumę ze swoich sukcesów. Jest to osoba, która wyróżnia się z tłumu. W oczy rzuca się jej charakterna osobność i wiara w swoje możliwości.

Jeśli Jedynka mierzy się w swoim życiu z niskim poczuciem własnej wartości, nigdy nie powinna znaleźć się na wysokim, liderskim stanowisku. W takiej sytuacji może czerpać satysfakcję z manipulacji i straszenia swoich podwładnych. Mimo że Jedynka wydaje się skoncentrowana na swoich celach, to często pozwala się rozpraszać otoczeniu. Negatywną wibrację Jedynek można zobaczyć też w cechach takich jak skrajna nietolerancja, cynizm czy despotyzm. Mają odwieczny problem w odnalezieniu się w społeczeństwie. Zasady są dla nich niewygodne i bezsensowne, ponieważ w głębi serca pragną wolności.

- Advertisment -

POPULARNE

Ceremonialne Kakao – Medycyna Serca

Co to jest kakao ceremonialne?   Ceremonialne kakao to coś więcej, niż tylko rytuał czy też ceremonia jego konsumpcji. Wyjątkowość kakao, noszącego tę nazwę, zaczyna się...

Ormus – Monoatomowe złoto, Eliksir bogów

Czym jest Ormus? Ormus, Eliksir Bogów, to wyjątkowa substancja alkaliczna, posiadająca cechy suplementu mineralnego. Nie jest to jednak zwykły produkt pomocniczy, którego używa się przy...

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Przepisy – ceremonialne kakao

O tym, czym jest ceremonialne kakao, co zawiera i czym różni się od klasycznego kakao, możecie poczytać w naszym poprzednim artykule https://santamedicina.pl/ceremonialne-kakao/   Jak przygotować klasyczne...

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!