poniedziałek, 27 marca, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 1. Numerologiczna 1 JEDYNKA

Droga Życia 1. Numerologiczna 1 JEDYNKA

Liczba Drogi Życia 1 JEDYNKI

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 17.02.1998 = 1+7+0+2+1+9+9+8 = 37 = 3+7 = 10 = 1+0 = 1

Wynik wynosi 1.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

Numerologiczna 1 Jedynka

Osoba o takiej Liczbie Drogi Życia z pewnością będzie dążyła do niezależności. Cechuje ją wysoka energiczność i chęć życia. Nie ogląda się za siebie i zawsze stawia na swoim. Jej upartość pozytywnie wpływa na realizację postawionych celów i zamierzeń. Towarzysząca jej wibracja przyczyni się do umiejętności uziemiania materii i licznych sukcesów na ścieżce zawodowej. Jedynki lubią czuć się poważane i nie tolerują zwracania im uwagi. Często dają się złapać w sidła pychy, dlatego muszą włożyć sporo pracy w nabranie dystansu do siebie. Numerologiczna Jedynka jest urodzonym przywódcą. Potrafi stanąć na czele jakiegoś projektu i obronić go na każdym poziomie. Jej egoizm przekłada się często na nieumiejętność współpracy, która jest jednak w życiu kluczowa.

Są to jednostki o bardzo postępowych pomysłach, które kreuje poprzez wysoko rozwiniętą inteligencję. Szybko znudzi się monotonią życia. Kiedy stanie przed wyborem przewidywalnej codzienności a spontanicznej podróży, zawsze skroni się w stronę przygody. Z nią nie ma czasu na nudę. Żyje potrzebą ciągłych zmian, które wydają się mieć ogromne znaczenie dla jej indywidualnego szczęścia.

Jedynkę wyróżnia wiara w siebie, którą skutecznie potrafi zarażać innych. Wielu ludzi po rozmowie z taką osobą zacznie dostrzegać w sobie wyższą wartość. Niestety często wydaje jej się, że jest kim innym. Żyjąc tą iluzją, potrafi podświadomie się alienować i iść w kierunku samotności.

Liczba 1 kroczy ścieżką wypełnioną po brzegi możliwościami, ale również pułapkami. Często popada w skrajności i angażuje się w przesadną ilość projektów. Z kolei wykonując wspomniane projekty, lubi pracować samodzielnie. Jej życie z pewnością będzie prostsze, gdy nauczy się współpracować.

Można mieć wrażenie, że Jedynkom zawsze się wszystko udaje. Chodzi bardziej o to, że przez ich wielką wiarę i nadzieję, zawsze cało wychodzą nawet z sytuacji, które z góry mogą wydawać się przegrane. Materia wydaje się wręcz związana z tą liczbą. Wibracja Jedynek przyciąga pieniądze. One za to nie trzymają ich na czarną godzinę, a wydają. Pragną życia na wysokim poziomie dla siebie i swoich bliskich.

Jedynka nie boi się podejmowania ryzyka. To ono sprawia, że odczuwa dumę ze swoich sukcesów. Jest to osoba, która wyróżnia się z tłumu. W oczy rzuca się jej charakterna osobność i wiara w swoje możliwości.

Jeśli Jedynka mierzy się w swoim życiu z niskim poczuciem własnej wartości, nigdy nie powinna znaleźć się na wysokim, liderskim stanowisku. W takiej sytuacji może czerpać satysfakcję z manipulacji i straszenia swoich podwładnych. Mimo że Jedynka wydaje się skoncentrowana na swoich celach, to często pozwala się rozpraszać otoczeniu. Negatywną wibrację Jedynek można zobaczyć też w cechach takich jak skrajna nietolerancja, cynizm czy despotyzm. Mają odwieczny problem w odnalezieniu się w społeczeństwie. Zasady są dla nich niewygodne i bezsensowne, ponieważ w głębi serca pragną wolności.

Potrzebujesz portret numerologiczny? Umów się na wizytę w Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Ceremonialne Kakao – Medycyna Serca

Co to jest kakao ceremonialne?   Ceremonialne kakao to coś więcej, niż tylko rytuał czy też ceremonia jego konsumpcji. Wyjątkowość kakao, noszącego tę nazwę, zaczyna się...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!