środa, 7 czerwca, 2023
spot_img
Strona głównaNUMEROLOGIADROGA ŻYCIADroga Życia 8. Numerologiczna 8 ÓSEMKA

Droga Życia 8. Numerologiczna 8 ÓSEMKA

Liczba Drogi Życia 8. Numerologiczna 8 ÓSEMKA

Jest tym, co towarzyszy nam przez całe nasze życie. Można porównać ją pod względem opisowości do znaków zodiaku, które są nam przypisywane w momencie urodzenia. Właśnie narodziny są fundamentem do określenia swojej Liczby Drogi Życia. Składa się ona z dnia, miesiąca i roku, w którym przyszliśmy na świat. Jej celem jest wskazanie naszych wrodzonych cech oraz kwestii, z jakimi spotkamy się w życiu. Jej wibracja jest w stanie powiedzieć o naszym przeznaczeniu.

 

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Należy dodać wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, np. 31.12.1999 = 3+1+1+2+1+9+9+9 = 35 = 3+5 = 8

Wynik wynosi 8.

Jeśli jednym z rozwiązań okaże się 11,22,33, wtedy nie dodajemy ich do siebie. Są to liczby mistrzowskie.

Numerologiczna 8 Ósemka

Wibracja Ósemki określona jest głównie przez silne cechy charakteru. Jej odwaga, zdecydowanie, a nawet pewność w swoich poglądach składają się na odbiór pełen uznania. Jej poczucie własnej wartości jest niezwykle wysokie. Ono wpływa na jej znajomość siebie i tego, w czym jest dobra. Świadomość własnych umiejętności związana jest z tym, że Ósemki po prostu nie boją się podejmowania ryzyka. Każdy problem wydaje się dla nich wyzwaniem, którego podejmują się z brakiem wątpliwości i wytrwałością.

Ludzie obdarzeni tą Drogą Życia charakteryzują się analitycznym umysłem, który zmusza często do skrajnych przekonań. Ich marzeniem jest określenie wszystkiego jako czarnego bądź białego. Podziwiają tych, którzy zaszli daleko w swoim życiu. Ósemki pragną tego samego, dlatego z pełnym zaangażowaniem i determinacją obierają właśnie ten kierunek – sukces. Uważają, że kłamstwo ma krótkie nogi, dlatego zawsze zachowują się, jakby byli w pełni odpowiedzialności za siebie i swoje czyny.

Ich zdolności organizatorskie i przywódcze są dla środowiska zewnętrznego najczęściej atrakcyjne. W efekcie ludzie pragną słuchać się Ósemek i wykonywać ich polecenia. Takim sposobem ich zdanie zaczyna być pełne autorytetu i szacunku.

Wibracja Ósemki sprawia, że takie osoby potrafią wytrzymać każdy sztorm i doskonale nad sobą panować. Zdarza się im jednak nie wytrzymać impulsu i poddać się emocji. Wtedy stają się nieokiełznani i niezwykle temperamentni.

Ich umiejętność adaptowania się do różnych warunków pozytywnie wpływa na odnalezienie się na swojej drodze zawodowej. Ósemki będą zadowolone w każdej pracy, w której potrzebny będzie plan i konsekwentne działanie. Sukces w sprawach finansowych wydaje się dla nich wręcz naturalny.

Szkodliwy dla Ósemek może okazać się pracoholizm, przesadne skupienie na pieniądzu czy nawet nadmiar ambicji. Przez swój tryb ślepego marszu po sukces, często nie doceniają tego, co udało im się osiągnąć. Mogą wydawać się niezadowolone, nieufne i wiecznie sfrustrowane. Ich pragnienia zamiast być motorem napędowym ich zawodowego rozwoju, mogą stać się ich życiowym przekleństwem. Jeśli nie dadzą sobie przestrzeni na spędzenie czasu ze sobą, wejdą w mentalną stagnację, która doprowadzi ich do szaleństwa.

 

Potrzebujesz portret numerologiczny lub szukasz numerologa? Umów się ze mną na konsultacje – Flow Space Pruszowscy.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!