2023 年 11 月 30 日
点_img
心理学 |动机成功心理学随心所欲地快乐吧!

随心所欲地快乐吧!

随心所欲地快乐吧!

 
Prawie wszyscy słyszeli przebojowy singiel „Don’t Worry, Be Happy” Bobby’ego McFerrina. Piosenka w bardzo chwytliwy sposób przekazuje wszystkim przesłanie, jakim jest bycie szczęśliwym. Proste przesłanie Bobby’ego z pewnością wzbudziło zainteresowanie wielu ludzi, mówiąc im, żeby się nie martwili.
 
Prowadzenie szczęśliwego, prężnego i optymistycznego życia jest wspaniałe, a także dobre dla twojego zdrowia. Bycie szczęśliwym faktycznie chroni cię przed stresami życia. Stres jest powiązany z głównymi przyczynami śmierci, takimi jak choroby serca, nowotwory i udar.
 
Jedną z lepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek powiedziano, jest: „Jedyną rzeczą, która zawsze pozostanie taka sama w życiu, jest zmiana”, a w naszym życiu możemy dokonać niezbędnych zmian, jeśli tego chcemy. Nawet jeśli znajdziemy się w sytuacji nie do zniesienia, zawsze możemy znaleźć pocieszenie w świadomości, że ona też się zmieni.
 
Ludzie są inni niż kiedyś, ponieważ bardziej akceptują ludzi takimi, jakimi są, unikają starć, ciągłych kłótni i odpuszczając wszelkiego rodzaju urazy.
 
Jeśli kłótnie wydają się nieuniknione, nadal staraj się zrozumieć sytuację.
 
Szczęście faktycznie znajduje się w każdym, a zwiększanie go jest sposobem na uczynienie życia piękniejszym, a także zdrowszym.
 
Być szczęśliwym jest stosunkowo łatwe, po prostu zdecyduj się być szczęśliwym człowiekiem.
Większość ludzi przez większość czasu może wybrać, czy chce być szczęśliwym lub zestresowanym w danym momencie. Zrelaksowanym lub zmartwionym. Wybór jest naprawdę prosty, po prostu należy wybrać bycie szczęśliwą istotą.
 
 

Możesz to zrobić na kilka sposobów.

Bycie wdzięcznym to wspaniała postawa. Mamy tak wiele powodów do wdzięczności. Podziękuj taksówkarzowi za bezpieczne dowiezienie do domu, podziękuj kucharzowi za wspaniałą kolację i podziękuj facetowi, który myje okna. Podziękuj także listonoszowi za przyniesienie twoich listów, podziękuj policjantowi za bezpieczny przejazd i podziękuj Boskości za to, że żyjesz.
 
Niektóre wiadomości są stresujące.
Niektórzy ludzie po prostu nie mogą rozpocząć dnia bez codziennej dawki wiadomości.
Spróbuj i pomyśl o tym, że 99% wiadomości, które słyszymy lub czytamy, to złe wiadomości. Rozpoczęcie dnia od złych wiadomości nie wydaje się rozsądne.
 
 
Zarządzaj swoim czasem. Czas jest bezcenny i zbyt ważny, by go marnować. Zarządzanie czasem można postrzegać jako listę reguł, która obejmuje planowanie, ustalanie celów, planowanie, tworzenie list rzeczy do zrobienia i ustalanie priorytetów.
Są to podstawowe zasady zarządzania czasem, które należy rozumieć, aby rozwinąć umiejętność efektywnego zarządzania czasem osobistym.
Te podstawowe umiejętności mogą być dalej dopracowywane, aby uwzględnić najdrobniejsze punkty każdej umiejętności, które mogą dać ci dodatkowy czas, aby osiągnąć pożądane wyniki.
Więcej na ten temat napisałem w książce „Efektywny JA”.
 
Śmiej się i śmiej serdecznie każdego dnia. Słyszałeś dobry żart? Powiedz o tym znajomym lub rodzinie. Jak też mówią – „Śmiech to najlepsze lekarstwo”.
Wyrażaj swoje uczucia, przyjaźń i pasję ludziom wokół ciebie. Najprawdopodobniej odwzajemnią twoje działania. Staraj się nie tłumić gniewu i frustracji, jest to szkodliwe dla twojego zdrowia. Zamiast tego znajdź sposoby wyrażania ich w sposób, który nikomu nie spowoduje większej krzywdy.
Ciężka praca przynosi ogromną satysfakcję osobistą. Daje poczucie kompetencji w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Osiągnięcia są nam wszystkim potrzebne, dają poczucie wartości. Pracuj nad rzeczami, które uważasz za warte swojego czasu.
Nauka to radosne ćwiczenie. Spróbuj codziennie nauczyć się czegoś nowego. Nauka sprawia, że ​​poszerzamy nasze horyzonty. A także może dać nam więcej możliwości w przyszłości.
 
Biegaj, spaceruj, chodź i rób inne rzeczy, do których Twoje ciało zostało stworzone. Czuj, że żyjesz.
Unikaj narażenia się na negatywne elementy, takie jak bardzo głośne dźwięki, toksyny i niebezpieczne miejsca.
 
 
Oto kilka bardzo prostych rzeczy, które możesz robić codziennie, aby być szczęśliwym.
 
I zawsze pamiętaj cytat Abrahama Lincolna, który mówi: „Większość ludzi jest tak szczęśliwa, jak się na to zdecyduje”.
Mistrzowskie Wskazowk Mateusz Puszowskii
马特乌斯·普鲁佐夫斯基
马特乌斯·普鲁佐夫斯基https://mateuszpruszowski.com
心理学博士、战略管理硕士、化学工程师、自然疗法师、命理学家、中医学生、全面生物学顾问。 SantaMedicina.pl 博客和 7 本书的作者。创新方法的创造者——Psychobodylogy®。治疗师、活跃企业家、讲师、励志演说家。

受欢迎的

什么是符文?符文字母、用途、含义

什么是符文?符文字母,用途,含义符文的意思是秘密。它们与潜意识密切相关。他们的历史,尽管有许多复杂性,但表明在古代......

什么是坎博? Sapo 的精神意义、用途和好处

什么是坎博仪式? SAPO Kambo(我们也称为 Sapo)的精神意义、用途和益处正在许多地区获得认可和流行......

整体生物学——它是什么以及回忆治疗有何帮助?

全生物学——它是什么以及它有什么帮助?回忆治疗的优点和缺点全生物学是疾病和治疗替代方法的一个相对较新的方向。

心灵放松技巧。 10种让自己平静下来的方法

心灵放松技巧。平静的 10 种方法 在当今世界,很少有人专注于真正放松心灵。我们总是在追求一些东西,如果没有......
点_img

随机物品

zh_CN简体中文