Четверг, 30 ноября 2023 г.
Spot_img
ДомНУМЕРОЛОГИЯНумерология в бизнесе: как нумерология компании влияет на успех?

Нумерология в бизнесе: как нумерология компании влияет на успех?

Нумерология в бизнесе: как нумерология компании влияет на успех?

Czy wiesz, że numerologia w biznesie potrafi przełożyć się na osiągnięcie sukcesu zawodowego? Entuzjaści tej wyjątkowej dziedziny wykorzystują magię liczb, by przewidywać przyszłość, a na tej podstawie dokonywać następnie trafniejszych wyborów. Poznaj, jak energia i wibracja numerów wpływa na prowadzenie biznesów. W niniejszym artykule skupię się na znaczeniu numerologii w życiu zawodowym.

 

Numerologia w biznesie/firmie – energia liczb

Pisaliśmy niedawno o metodach wykorzystania numerologii w życiu codziennym. Oprócz obliczenia własnego numeru z daty urodzenia czy sumy liter w imieniu i nazwisku, С magii liczb korzystać można również na innych płaszczyznach życia. W podobny sposób działa numerologia w biznesie, po którą coraz chętniej sięgają przedsiębiorcy i właściciele firm.

Energia liczb jest niezaprzeczalna i może nam powiedzieć bardzo dużo o otaczającym nas świecie. Każda pojedyncza cyfra, liczba, a nawet suma cyfr kryje w sobie magiczną moc. Szukać jej można w nazwie firmy, datach spotkań biznesowych czy równowadze między pracą i czasem wolnym.

Przede wszystkim, numerologia w biznesie może określić najlepszą nazwę firmy i najbardziej pomyślne daty różnego rodzaju wydarzeń. Zgodnie z zasadami numerologii, firma prawdopodobnie odniesie sukces, jeśli jej nazwa będzie zsynchronizowana z energiami, które prowadzą Cię przez liczby numerologiczne. Numerolodzy postrzegają uniwersalny system jako świat, który można rozbić na czynniki pierwsze, jakimi w tym przypadku są numery. Badanie liczb zapewnia osobisty wgląd w wydarzenia, osobowości, a także cel życia.

Z energii liczb ludzie korzystali już w starożytności, a miała ona ogromne znaczenie w cywilizacjach antycznej Babilonii i Egiptu. Również Grecy i Rzymianie odwoływali się do swojej praktyki numerologicznej. Własne spojrzenie na świat liczb mieli także Chińczycy i Japończycy. Dziś coraz chętniej powracamy do korzeni tej magicznej dziedziny, również w kontekście zapewnienia sobie sukcesów zawodowych.

 

W jaki sposób numerologia w biznesie/firmie może zapewnić sukces?

Kalkulacje numerologiczne polegają na redukcji złożonych liczb do pojedynczych cyfr składowych. Często wykorzystuje się sumę wszystkich cyfr, by poznać wartość jednostkową, jaka odpowiedzialna jest za ścieżkę życiową. Tak dzieje się chociażby w badaniach Drogi Życia po zsumowaniu cyfr występujących w dacie urodzenia.

Jeżeli interesuje Cię numerologia w biznesie, wiedz, że tutaj również liczby mają ogromne znaczenie. Mogą bowiem określać szanse na powodzenie w życiu zawodowym. Da się to sprawdzić już na poziomie nazwy firmy, o czym szerzej za chwilę.

Warto bowiem powrócić do kwestii indywidualnej Drogi Życia, gdyż numer ten zawiera w sobie charakterystykę osobową jego właściciela. Wibracje liczb mogą wiele powiedzieć o danym człowieku, a także jego predyspozycjach do prowadzenia biznesu. Znając swoje możliwości zapisane w numerologii, każdy może przekuć swoje cechy charakteru w niepodważalne atuty.

Swoje szanse na sukces w biznesie możesz sprawdzić już na poziomie nazwy swojej firmy. Każdej literze odpowiada wartość liczbowa, a suma liczb zredukowana do pojedynczej postaci da Ci sporo odpowiedzi. 

W kolejnej części tekstu pokażemy Ci, jak policzyć swój numer z nazwy firmy. Poświęcimy też trochę miejsca na opisanie znaczenia dat w prowadzeniu biznesu. Okazuje się bowiem, że każdy dzień posiada unikatową energię, jaką można przekuć w sukces na różnych płaszczyznach. Sukces w biznesie zaczyna się od dobrze dobranej nazwy, ale na pewno na tym się nie kończy!

Numerologia w biznesie – sprawdź energię nazwy swojej firmy

Numerologia pozwala przypisać wartość liczbową każdej z liter alfabetu. W ten sposób, można przekształcić wszystkie wyrazy w liczby, by sprawdzić ich ukryte magiczne znaczenie. Za każdym pojedynczym wyrazem kryje się potężna wibracja, a znaczenie ma też odpowiedni dobór następujących po sobie słów.

Tradycja numerologiczna przedstawia wiele sposobów dopasowania liczb do liter, co ma znaczenie szczególnie w przypadku różnych alfabetów. Mowa o kolejności liter alfabetów hebrajskiego, greckiego czy łacińskiego. Nie należy również zapominać o znakach diakrytycznych, które są charakterystyczne dla różnych alfabetów.

Poniżej przedstawiamy najbardziej powszechny sposób numerologiczny na dopasowanie liczb do liter naszego alfabetu łacińskiego. Diakrytyki polskie Ą, Ę, Ó, Ć, Ł, Ń, Ś, Ż, Ź należy traktować jak ich odpowiedniki A, E, O, C, L, N, S, Z.

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

U

V

В

X

Y

Z

21

22

23

24

25

26

Następnie, musimy zastosować tak zwaną redukcję teozoficzną, czyli zsumować liczby do postaci cyfr. Wówczas otrzymamy wartości od 1 do 9 dla wszystkich liter:

AJS

BKT

CLU

DMV

ENW

FOX

GPY

HQZ

IR

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Numerologia w biznesie określa znaczenie dla każdego numeru, który odpowiada nazwie firmy. Przykładowo, wyobraźmy sobie, że nasza działalność nazywa się САНТА МЕДИЦИНА. Sprawdzając wartości numerologiczne dla poszczególnych liter, tworzy nam się poniższy rachunek:

(1 + 1 + 5 +2 +1) + (4 + 5 + 4 + 9 + 3 + 9 + 5 +1) = 10 + 40 = 50

(S A N T A) + (M E D I C I N A)

Redukujemy 50 przy pomocy sumy 5 + 0 = 5

Znaczenie liczb w numerologii dla nazwy biznesu

Z powyższych obliczeń wyszło nam, że działalność o nazwie SANTA MEDICINA charakteryzuje się wibracją numerologiczną 5. W ten sam sposób możesz policzyć numer dla nazwy swojej firmy, a następnie sprawdzić jej znaczenie poniżej.

Pamiętaj! Jeżeli wynik dodawania wyniesie 11, 22 lub 33, nie musisz sumować zdublowanych cyfr. Masz wówczas do czynienia z liczbami mistrzowskimi, które charakteryzuje zupełnie odmienną wibracją. Wibracja mistrzowska dopełnia jednocześnie typową wibrację dla cyfr 2, 4 i 6, pogłębiając ich znaczenie.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 1 – LIDER

 • Słowa kluczowe: rozpoczęcie, samostanowienie, innowacja, eksploracja, indywidualizm, niezależność, samowystarczalność.

Numerologia biznesu postrzega 1 jako symbol początku, przywództwa i samodzielności. Ze względu za niezależną energię tej wibracji, cyfra określa upodobanie do pracy w pojedynkę. Jedynka oznacza także pionierskość, a więc może być kluczem w dziedzinie odkryć i nowatorskości. Cyfra ta posiada też nieco buntowniczą wibrację, co przekłada się na skupienie i determinację w dążeniu do celu. Gdy brakuje jej równowagi, numerologiczna 1 w biznesie oznaczać może upór i tendencję stawiania na swoim.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 2 – WSPÓŁPRACA

 • Słowa kluczowe: związki, praca w zespole, towarzystwo, współistnienie, pokojowość, dualność, dyplomacja.

Cyfra 2 w numerologii biznesu to ucieleśnienie współpracy w działalności zawodowej. Może dotyczyć skutecznej koegzystencji z partnerami w biznesie, ale też wspierania współpracy innych podmiotów. Dualność w zakresie Dwójki przekłada się na połączenie dwóch przeciwległych światów, które się równoważą, niczym światło i ciemność. W biznesie może to być równowaga sfery fizycznej i duchowej czy świata kobiet i mężczyzn. Balans jest kluczem do sukcesu, a odpowiednio wykorzystany nadaje działalności nowy wymiar.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 3 – KREATYWNOŚĆ

 • Słowa kluczowe: kreatywna ekspresja, interakcje społeczne, optymizm, tolerancja, inspiracja, katalizator, innowacyjność.

Trójka w numerologii biznesu to odzwierciedlenie kreatywnej ekspresji, która łączy się z więziami społecznymi. Te dwa filary nadają pędu biznesowi, który najlepiej poradzi sobie w zakresie sztuk artystycznych. Wibracja tego numeru nie pomaga w poszukiwaniu solowych projektów, gdyż skupia się na kolaboracji z innymi ludźmi. Rządzi nią dynamiczna i optymistyczna siła, która daje moc do płodnego tworzenia i łączenia różnych elementów. Gdy cyfrze 3 brakuje balansu, może pogubić się w zbyt dużej liczbie przedsięwzięć i czuć się rozproszona.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 4 – BUDOWNICZY

 • Słowa kluczowe: skupienie, fundament, sumienność, metoda, pragmatyzm, niezawodność, energia ziemska, uziemienie.

Budowniczowie spod znaku cyfry 4 twardo stąpają po ziemi, a ich podejście do świata jest silnie uziemione. Niektórzy ludzie mogą mieć problem z tymi biznesami, gdyż obawiają się o utknięcie w jednym miejscu i stagnację. Warto jednak podkreślić, że Czwórka symbolizuje godną zaufania energię, co jest bardzo cenne w prowadzeniu firm. Na tej wibracji można polegać, a jej fundamentalna energia pozwala budować sprawdzone rozwiązania.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 5 – KATALIZATOR ZMIAN

 • Słowa kluczowe: ekspresja wolności osobistej, zmysłowość, ciekawość, odwaga, przygoda, nowatorskość.

Dla numeru 5 wolność osobista może być kluczowym elementem, który będzie napędzał biznes do działania. Wejście na właściwe tory może odbyć się wyłącznie, gdy żadne okowy nie powstrzymują tej wibracji przed aktywnością. Energia ta wytwarza niepowtarzalną ścieżkę, a także jest gotowa podejmować ryzyko. Spojrzenie na społeczność przypomina nieco wibrację Trójek, ale tutaj z nieco większą niezależnością. Poprzez ciekawość i odwagę firma ta może wydawać się dość egocentryczna. Okazuje się jednak, że wiele znanych biznesów (np. Apple) to właśnie numerologiczne Piątki.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 6 – OPIEKUN

 • Słowa kluczowe: opieka, ochrona, społeczność, balans, sympatia, rodzina, harmonia, dom, idealizm, uleczenie.

W przypadku numerologicznej 6 w biznesie mamy do czynienia z bardzo ofiarną energią. Wibracja tego numeru przekłada ponad własne potrzeby chęć pomocy innym poprzez opiekę i ochronę społeczności. Zachwiana równowaga energetyczna zmienić się może jednak w nadopiekuńczość i niepokój, a to prowadzi do niepotrzebnego ryzyka. Współczująca energie Szóstek skłania ku uzdrowieniu i nauczaniu, co stanowi źródło potężnej siły. W numerologii biznesu cyfra 6 jest zwykle mile widziana przez otoczenie.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 7 – POSZUKIWACZ PRAWDY

 • Słowa kluczowe: nauka, poszukiwania, odkrycia, prawda, introspekcja, analiza, duchowość, intuicyjność, wiedza.

Energia numerologicznej 7 w biznesie równoważy zarówno wiedzę praktyczną i naukową, jak też bardziej duchowe podejście. Mądrość i uczucia balansują tutaj na tym samym poziomie i są równie ważne dla Siódemki. Poszukując prawdy, opiera się na wiedzy i głowie, choć potrafi poprzeć analizy spojrzeniem introspektywnym oraz własną intuicją. Przez to, numer ten nie jest zbytnio towarzyski, gdyż może zachowywać pozorny dystans od świata. W rzeczywistości jednak numerologiczna 7 jest pełna życia i wspaniałych ideałów.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 8 – MANIFESTANT

 • Słowa kluczowe: sukces, autorytet, moc, bogactwo, biznes, realizm, wydajność, prosperita, obfitość, równowaga.

Ten numer wydaje się z pozoru być idealną wibracją dla każdego, kto chce zajmować się biznesem. Któż z nas nie chce żyć obficie, cieszyć się autorytetem, a jednocześnie być bogatym? W praktyce jednak, Ósemka wiązać się może z wieloma wyzwaniami i intensywnością pracy. Łatwo popada w nadanie priorytetu finansom, jednocześnie zapominając o innych elementach życia codziennego. Przekładanie władzy nad duchowe wartości może być zgubą numerologicznej 8. Numer ten ma ogromny potencjał, ale trzeba z niego korzystać mądrze.

 

Numerologia nazwy biznesu/firmy: 9 – FILANTROP

 • Słowa kluczowe: humanitaryzm, współczucie, filantropia, pomoc, idealizm, dopełnienie, tolerancja.

Pomoc innym jest kluczem do sukcesu wibracji numerologicznej Dziewiątki. Mowa tutaj nie tylko o służeniu wybranej grupie, ale wręcz całej ludzkości. Warto zatem zastanowić się, w jaki sposób biznes może służyć innym, a także przysłużyć się sprawiedliwości społecznej. Można wykorzystać tę pozytywną energię na wsparcie finansowe potrzebujących. W przypadku 9 w numerologii biznesu istnieje też tendencja do idealizmu lub przedkładania potrzeb innych ludzi nad własne. Brak równowagi może stanowić zatem zagrożenie, którego należy się wystrzegać.

 

Liczby mistrzowskie w nazwie biznesu/firmy: 11 – POSŁANIEC

 • Słowa kluczowe: psychika, intuicja, wyższe powołanie, posłaniec, instynkt, duchowa perspektywa, przełamywanie ograniczeń.

Mistrzowska Jedenastka opiera się na numerologii Dwójki, lecz z indywidualną dodatkową charakterystyką. Liczbę łączy się z potrzebą niesienia światu określonego przesłania, czegoś związanego z oświeceniem. Energię wibracji należy skupić na konkretnym działaniu, gdyż w przeciwnym wypadku będzie ona bezsilna. Numerologiczne Jedenastki mogą czuć się zagubione, dopóki nie odnajdą swojego celu w życiu. Potencjał liczby jest ogromny, jednak czasami brakuje mu mocy sprawczej, która pcha do działania.

 

Liczby mistrzowskie w nazwie biznesu/firmy: 22 – MISTRZ BUDOWNICZY

 • Słowa kluczowe: przekuwanie marzeń w rzeczywistość, kreacja, pewność siebie, ambicja, dyscyplina.

Mistrzowski numer 22 łączy damską energię cyfry 2 oraz wibrację numerologiczną 4. Liczba ta ma ogromny potencjał, a także energię, by urzeczywistnić nawet najbardziej wzniosłe idee. Realizuje różnego rodzaju wizje, marzenia i pomysły. Ma także tendencje do ślepego zapatrzenia w swój potencjał. Okiełznanie energii 22 bazować powinno na wierze w obfitość i możliwości życia. Mistrzowska wibracja w numerologii biznesu odznaczać się może niepokojem i samoistną presją, z którą należy walczyć.

 

Liczby mistrzowskie w nazwie biznesu/firmy: 33 – MISTRZ NAUCZYCIEL

 • Słowa kluczowe: humanitaryzm, zrozumienie, nauczanie, wpływanie na innych, kreatywny ekspresjonizm.

Numerologia w biznesie dla liczby 33 podkreśla atuty Trójek, przez co wspiera moc Szóstki. Jednocześnie, właściwie wykorzystana moc wibracji 33 pozwala na połączenie z czymś, co porusza i wstrząsa odbiorcami. W energii tej uosabia się najlepsza wizja zarówno liczb 11, jak i 22. Można powiedzieć, że 33 to numer kompletny, który spaja manifestację kilku różnych wibracji. Inspiruje twórczo i ma wpływ na otoczenie, przez co może mieć tendencję do prawienia kazań. Należy zapanować nad potężną mocą wynikającą z jej energii, by szerzyć wyłącznie dobro.

 

Numerologia w biznesie/firmy: w jaki sposób wybrać nazwę firmy?

Jeśli chcesz być bogaty, to powinieneś celować w numerologiczną 8? To nie do końca tak, że sama manifestacja danej wibracji przełoży się na Twój sukces zawodowy. Co prawda, numerologia w biznesie pozwala zaczerpnąć wiedzę odnośnie rodzajów działalności, jaką można prowadzić. Wiedza ta pomaga przedsiębiorcom wybrać właściwą nazwę firmy, która może wspierać ich w sukcesach.

W jaki sposób należy wybierać nazwy firm, by odpowiednio korespondowały z magią liczb w numerologii? Warto szukać takiego nazewnictwa, by liczba była w korelacji z Drogą Życia. Jeśli Twoja osobowość to numerologiczna Dwójka, dobrze jest, by również nazwa biznesu manifestowała tę samą energię.

Równowaga pomiędzy liczbami w życiu prywatnym i biznesie sprowadza się do idealnego połączenia, które ma mnóstwo zalet. Dzięki temu uzyskać możesz większą energię do działania i to niezależnie od stanu rzeczy. Nazwa firmy powinna odpowiadać dacie urodzenia jej założyciela.

 

Numerologia dni w biznesie/firmie

Oprócz numerologii nazwy firmy, warto też przyjrzeć się znaczeniu dni w prowadzeniu biznesu. Numerologia identyfikuje dni robocze od 1 do 9. Każda dwucyfrowa liczba, na przykład 10, jest obliczana do jednej liczby, w tym przypadku 1. Istnieje wyjątek dla liczb 11 i 22. W numerologii dni są one również uważane za mistrzowskie dopełnienie wibracji dni 1 oraz 2.

 

Moc ukryta w numerologii dni

Poszczególne dni od 1 do 9 mają następujące znaczenie:

 • Dzień 1: Sukces, urzeczywistnienie początku i końca. Świetny dzień na domykanie spraw i rozpoczynanie nowych działalności. Tego dnia warto pokazać siłę i znaczenie swojej marki w branży.
 • Dzień 2: Pokój i harmonia. Idealny moment na interakcje pomiędzy partnerami biznesowymi i współpracownikami. Dzień ten wspiera komunikację, ale jednocześnie ogranicza podejmowanie pochopnych decyzji, np. w handlu.
 • Dzień 3: Interakcja i rekreacja. Trzeciego dnia można poświęcić czas na kreatywność i ekspresję twórczą, co pozwoli na zaangażowanie odbiorców i klientów. Energia twórcza przekłada się także na lepszy odpoczynek od skomplikowanych działań.
 • Dzień 4: Wycofanie. Ten dzień nie wpływa korzystnie na interakcje z klientami czy wypełnianie norm sprzedażowych. Warto poświęcić wtedy czas na rozwój bloga firmowego czy budowanie planów na przyszłość.
 • Dzień 5: Brak zaangażowania. Współpraca tego dnia może być niezbyt owocna, lecz warto rozsyłać informacje o swoich produktach. Bardziej niż spotkania i rozmowy telefoniczne, piątego dnia sprawdzą się akcje marketingu mailingowego.
 • Dzień 6: Lojalność i wsparcie. Jest to dzień, kiedy najlepiej działać z aktualnymi i powracającymi klientami. Warto wynagrodzić ich lojalność, gdyż są oni bardziej skłonni do dalszej współpracy. Skup się na kluczowych zaletach swojej firmy.
 • Dzień 7: Duchowość i niematerialność. Nadszedł dzień na wsparcie rozwoju osobistego. Pora odciąć się nieco od otoczenia i skupić na sobie. Jest to najlepszy dzień dla trenerów personalnych oraz coachów motywacyjnych.
 • Dzień 8: Przywództwo i pozycja. Perfekcyjny moment, by pokazać najmocniejsze strony przywódcze swojego biznesu. Klienci chętniej wybierają wtedy firmy, które pozycjonują się w roli liderów na rynku. Wykorzystaj to.
 • Dzień 9: Zakończenie. Ten dzień jest unikatowy, ponieważ manifestuje koniec cyklu. Wspiera dobijanie targu i kończenie kampanii reklamowych. Jest to moment, który poprzedza ponowne rozpoczęcie serii dziewięciu dni w numerologii.

 

W jakich jeszcze sferach istotna jest numerologia w biznesie?

Nazwa firmy to kluczowy element, od którego wielu przedsiębiorców rozpoczyna swoją ścieżkę biznesową. Warto jednak zaznaczyć, że numerologia w biznesie odnosić się może również do innych filarów działalności. Moc liczb sprawdzić warto w poniższych sytuacjach:

 • Data rejestracji firmy. Na sukces biznesowy wpływa również data rejestracji firmy i domeny internetowej. Zarejestrowanie firmy w dniu, który nie pasuje do jej nazwy numerologicznej, może skutkować stratami biznesowymi. To samo dotyczy daty rejestracji domeny. Wybierz datę, która pokrywa się z numerologiczną nazwą Twojej firmy, aby zapewnić sobie sukces.
 • Czas rejestracji firmy. Dzień ma siedem godzin planetarnych, które są cykliczne. Wybór najlepszej pory na zarejestrowanie nazwy firmy i domeny może przynieść same korzyści. Założenie firmy wcześniej lub później niż idealna godzina może wpłynąć na długowieczność działalności. Upewnij się, że zakończysz proces rejestracji w ciągu godziny planetarnej.
 • Planowanie. Warto też odpowiednio planować różne elementy działalności gospodarczej i właściwie rozłożyć je w czasie. Przykładowo, dzień 1 to idealny czas na burzę mózgów. Z kolei dzień 7 nadaje się świetnie na medytację i przemyślenia odnośnie swojego biznesu. Planowanie działań na określone dni powinno współgrać z harmonią wibracji numerologicznej.
 • Współpraca. Organizujesz wydarzenie networkingowe w firmie? Zrób to 3 dnia, gdyż nastrój odbiorców będzie wtedy w najlepszej formie. Problematyczne transakcje warto zamykać 9 dnia, kiedy potencjalni klienci są najbardziej otwarci na nowe propozycje.
 • Podpisywanie dokumentów. Energia dnia 1 perfekcyjnie koresponduje z nowym początkiem, więc jest to dobra chwila na podpisanie nowej umowy. Jeżeli planujesz ekspansję i rozwój, wybierz dzień 8 na podpisanie dokumentów.
 • Biurokracja. Złożoną papierologią warto zająć się 2 dnia, gdy energia promuje pokój i harmonię. Z kolei wszelkiego rodzaju audyty warto ustawić na dzień 4, kiedy jest najmniejsza szansa na popełnienie błędów.

 

Numerologia w biznesie – podsumowanie

Numerologia w biznesie pozwala nam lepiej pojąć otoczenie branżowe przy pomocy liczb. Podobnie, jak w systemach binarnych, tutaj również możemy przekształcić prawie wszystko na cyfry. Warto liczyć sumy liczb kryjących się za literami i wyrazami, by odkryć ich ukryte numerologiczne znaczenie.

Pamiętaj, by zacząć już w momencie, gdy zamierzasz dopiero założyć swoją firmę. Dobierz nazwę według numerologii tak, by korespondowała ona z Twoją Drogą Życia. Następnie, wyznacz sobie datę i godzinę rejestracji działalności, która odpowiada wibracji numeru nazwy firmy. 

Na koniec, planuje wszystkie kluczowe wydarzenia firmowe według numerologii 9 liczb, jakie odpowiadają poszczególnym dniom.

Narzędzie, jakim jest numerologia w biznesie, to ogromna szansa, by przekuć swoje działania w sukces zawodowy. Wykorzystaj tę wiedzę do planowania i prowadzenia swojego biznesu. Szybko przekonasz się, że sukces jest na wyciągnięcie ręki.

Portret Numerologiczny Mateusz Pruszowski

Konsultacja numerologiczna w firmie ? Zapraszam -> KONSULTACJA

Матеуш Прушовский
Матеуш Прушовскийhttps://mateuszpruszowski.com
Доктор психологии, магистр стратегического менеджмента, инженер-химик, натуропат, нумеролог, студент китайской медицины, консультант по общей биологии. Автор блога SantaMedicina.pl и 7 книг. Создатель инновационного метода – Psychobodylogy®. Терапевт, активный предприниматель, лектор, мотивационный оратор.

ПОПУЛЯРНЫЙ

Что такое Руны? Рунический алфавит, использование, значение

Что такое Руны? Рунический алфавит, использование, значение. Руны означают тайны. Они тесно связаны с подсознанием. Их история, несмотря на свою многочисленные сложности, говорит о том, что в древности...

Что такое Камбо? Духовный смысл, использование и польза Сапо.

Что такое церемония Камбо? Духовное значение, использование и преимущества Сапо Камбо, которое мы также знаем как Сапо, завоевывает признание и популярность во многих регионах...

Тотальная биология – что это такое и как помогает «Исцеление воспоминаниями»?

Тотальная биология – что это такое и чем она помогает? Преимущества и недостатки исцеления воспоминаниями Тотальная биология — относительно новое направление в альтернативном подходе к болезням и...

Техники релаксации ума. 10 способов успокоиться

Техники релаксации ума. 10 способов успокоиться В современном мире немногие из нас уделяют внимание настоящему расслаблению ума. Мы всегда за чем-то гонимся, если нет...
Spot_img

СЛУЧАЙНЫЕ СТАТЬИ

ru_RUРусский