2023 年 11 月 29 日星期三
点_img
深奥 |意识舒曼共振:地球的脉动及其对我们生活的影响

舒曼共振:地球的脉动及其对我们生活的影响

舒曼共振:地球的脉动及其对我们生活的影响

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co sprawia, że czujemy się tak dobrze, gdy jesteśmy na zewnątrz, na łonie natury? Może to być coś więcej niż tylko świeże powietrze – może to być rezonans Schumanna. Jest to globalny rezonans elektromagnetyczny, który jest generowany i wzbudzany przez wyładowania atmosferyczne. Niemiecki fizyk Winfried Schumann po raz pierwszy przewidział go w 1952 roku, a pierwszy pomiar miał miejsce w 1986 roku. Co więc to oznacza dla nas? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

 

 

REZONANS SCHUMANNA ONLINE 

Rezonans Schumanna Online - Sprawdź

REZONANS SCHUMANNA ONLINE 

Rezonans
 

 

 

Czym jest Rezonans Schumanna ?

Rezonanse Schumanna są globalnymi rezonansami elektromagnetycznymi, co oznacza, że powstają w wyniku naturalnych wyładowań elektrycznych w atmosferze. Te naturalne wyładowania elektryczne występują pomiędzy powierzchnią Ziemi a jonosferą. Rezonans Schumanna został nazwany na cześć niemieckiego fizyka Winfrieda Schumanna.

Częstotliwość rezonansu Schumanna jest bardzo niska, pomiędzy około siedmioma a ośmioma hercami. Jest to taka sama częstotliwość jak fale alfa w ludzkim mózgu. Kiedy jesteśmy na łonie natury, jesteśmy narażeni na ten rezonans Schumanna, który może mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

Uważa się, że częstotliwość rezonansu Schumanna jest związana z wibracją Ziemi. Schummanowi udało się zmierzyć tak zwany PULS ZIEMI, który wynosił wówczas 7,83 Hz.

Uważa się również, że rezonans Schumanna pomaga w stabilizacji klimatu Ziemi i chronić nas przed rozbłyskami słonecznymi.

Rozbłyski słoneczne są ogromnymi wybuchami energii pochodzącej ze Słońca, które mogą powodować uszkodzenia sprzętu elektrycznego i systemów komunikacyjnych na Ziemi. Uważa się, że rezonans Schumanna tworzy wokół Ziemi barierę ochronną, która może odbijać część energii z rozbłysków słonecznych.

Rezonans Schumanna - Puls Ziemi

 

Kim był Winfried Schumann?

Winfried Schumann był niemieckim fizykiem, który urodził się w 1911 roku i zmarł w 1998 roku. Schumann wniósł wiele wkładu w dziedzinę fizyki, ale najbardziej znany jest ze swojej pracy nad rezonansem Schumanna. Schumann był pierwszym, który zmierzył rezonans Schumanna, a zrobił to w 1986 roku.

Schuman był również pierwszym, który matematycznie przewidział rezonans Schumanna, co uczynił w 1952 roku. Praca Schumanna nad rezonansem miała trwały wpływ na nasze zrozumienie pola elektromagnetycznego Ziemi i jego wpływu na nasze życie.

Winfried Schumann - Rezonans Schumanna

 

Co wspólnego ma Rezonans Schumanna z wibracją ziemi ?

Rezonans Schumanna to puls Ziemi i jego wpływ na nasze życie. Częstotliwość rezonansu Schumanna znajduje się w zakresie ludzkich fal mózgowych, a konkretnie fal alfa. Kiedy jesteśmy wystawieni na działanie rezonansu Schumanna, nasze fale mózgowe mogą zestroić się z tą częstotliwością, co może prowadzić do wielu korzyści zdrowotnych.

Rezonans Schumanna

 

Wzrost Rezonansu Schummana

Rezonans Schumanna rośnie wraz ze wzrostem częstotliwości rezonansu Ziemi. Rezonans Ziemi to nic innego jak pulsacja, którą możemy odczuć pod naszymi stopami. Pulsacja ta jest spowodowana przez pole magnetyczne Ziemi. Rezonans Schumanna jest bezpośrednio związany z polem magnetycznym Ziemi.

Częstotliwość rezonansu Schumanna wzrosła w ostatnich latach. Wraz ze wzrostem naszej świadomości podnosi się wibracja ziemi. W momentach głębokiej transformacji rezonans wariuje i dochodzi do wartości nieobserwowanych nigdy wcześniej.

Obecnie żyjemy w czasie głębokiej transformacji. Wszystko niesamowicie przyspieszyło.

Wzrost Rezonansu Schumanna

 

Jakie fizyczne symptomy można odczuć przy wysokim Rezonansie Schumanna?

Istnieje wiele objawów fizycznych, które mogą być doświadczane, gdy rezonans Schumanna jest wysoki. Objawy te obejmują bóle i zawroty głowy, nudności, niepokój, kołatanie serca i ból w klatce piersiowej. Niektórzy ludzie mogą również doświadczyć trudności w oddychaniu, zaburzenia snu i drażliwość.

Objawy te wynikają z faktu, że Rezonans Schumanna jest bezpośrednio związany z naszymi falami mózgowymi. Kiedy Rezonans Schumanna jest wysoki, może on powodować, że nasze fale mózgowe będą się dostrajać z tą częstotliwością, co może mieć wpływ na nasze ciało i umysł. Rezonans Schumanna jest również bezpośrednio związany z naszym polem magnetycznym, a wysoki Rezonans Schumanna może powodować, że nasze pole magnetyczne będzie się dostrajać do tej częstotliwości, co może mieć wpływ na nasze ciało i umysł.

马特乌斯·普鲁佐夫斯基
马特乌斯·普鲁佐夫斯基https://mateuszpruszowski.com
心理学博士、战略管理硕士、化学工程师、自然疗法师、命理学家、中医学生、全面生物学顾问。 SantaMedicina.pl 博客和 7 本书的作者。创新方法的创造者——Psychobodylogy®。治疗师、活跃企业家、讲师、励志演说家。

受欢迎的

什么是符文?符文字母、用途、含义

什么是符文?符文字母,用途,含义符文的意思是秘密。它们与潜意识密切相关。他们的历史,尽管有许多复杂性,但表明在古代......

什么是坎博? Sapo 的精神意义、用途和好处

什么是坎博仪式? SAPO Kambo(我们也称为 Sapo)的精神意义、用途和益处正在许多地区获得认可和流行......

整体生物学——它是什么以及回忆治疗有何帮助?

全生物学——它是什么以及它有什么帮助?回忆治疗的优点和缺点全生物学是疾病和治疗替代方法的一个相对较新的方向。

心灵放松技巧。 10种让自己平静下来的方法

心灵放松技巧。平静的 10 种方法 在当今世界,很少有人专注于真正放松心灵。我们总是在追求一些东西,如果没有......
点_img

随机物品

zh_CN简体中文