Sananga – Amazońska medycyna na poprawę wzroku

Sananga, niezwykła, naturalna medycyna, od tysięcy lat jest wykorzystywana przez rdzennych mieszkańców Peru i Brazylii. Przez Indian, zamieszkujących amazońską dżunglę, krople Sananga wykorzystywane są najpowszechniej do polowań, ponieważ w niespotykany sposób wyostrzają zmysły, zwłaszcza wzroku. Po zastosowaniu tego specyfiku kolory są wyraźniejsze, przez co myśliwym łatwiej wypatrzeć pośród bujnej roślinności zwierzynę. Poprawia się także skupienie i refleks. Krople do oczu Sananga stosowane są także współcześnie i pomagają nie tylko na zintensyfikowanie odbieranych przez zmysły bodźców, ale też odzyskać psychiczną i energetyczną równowagę, a także porozumieć się z własnym wnętrzem. Oto najważniejsze informacje, na temat kropli Sananga.

26253

Czym jest Sananga

Sananga to krople do oczu, które wzmacniają organizm i wyostrzają zmysły głównie wzrok. Produkują je rdzenne plemiona amazońskie. Od tysiącleci mieszkańcy Amazonii stosują ją jako element swojej medycyny naturalnej. Indianie używali ich w roli wspomagacza w trakcie polowań. Krople pomagały również na przeróżne dolegliwości fizyczne, psychiczne, a także były używane podczas rytuałów z użyciem świętych roślin i grzybów, w tym po słynnym rytuale kambo.

W trakcie ceremonii Sananga wzmacnia wizje i pogłębia odmienne stany świadomości. Krople do oczu Sananga pozytywnie wpływają również na wzrost skupienia, koncentracji oraz poprawę refleksu. Są także jako lekarstwem na przeciążony umysł, a nawet duszę. Koją psychosomatyczne objawy, które manifestują się w ciele, a wynikają z różnego rodzaju blokad i traum.

Sananga Tabernaemontana sananho  

Sananga – jak powstaje?

Sananga to produkt, który wykorzystuje naturalną siłę roślin. Proces ich wytwarzania polega na powolnych wyciskaniu soków z kory i korzeni odpowiednich gatunków drzew. Różne plemiona wykorzystują inne drzewa, jednak najpopularniejszymi z nich są gatunki Tabernaemontana undulata oraz Tabernaemontana sananho. Wyraźne właściwości posiadają także liście tych roślin, chociaż należy ich użyć bezpośrednio po zebraniu. Zdecydowanie trwalsze są więc mikstury pozyskiwane z kory i korzeni drzew.

Sananga Sananga Tabernaemontana sananho

Krople Sananga – działanie

Wykorzystywanie kropel Sananga jest bardzo wszechstronne. To wyjątkowo silny specyfik, który działa zarówno na ciało, umysł, jak i na duszę. Szerokie spektrum zastosowania pomaga dopasować Sanangę do indywidualnych potrzeb i osiągnąć zauważalne korzyści zdrowotne. Krople poprzez swoje działanie oczyszczają ciało i duszę, gdyż usuwają przeróżne psychiczne i fizyczne blokady.

Pomagają także osiągnąć jedność z naturą i pozbyć się strachu, który często paraliżuje przed działaniem. Sananga wyzwala zarówno zmysły, jak i ciało, umysł, a także ducha. Pozwala również spojrzeć w głąb siebie i na otaczający świat z innej, nieznanej dotąd perspektywy. Działanie kropel do oczu czerpie z tysięcy lat mądrości i doświadczenia Indian zamieszkujących dziewicze, nieskażone przez cywilizację tereny.

 

Właściwości lecznicze Sanangi

Sananga wykazuje silne właściwości lecznicze różnych dolegliwości. Zwiększa czułość zmysłów, dzięki czemu poprawia widzenie, skupienie i refleks.

Pozytywnie wpływa na stan oczu, niwelując objawy nawet bardzo zaawansowanych schorzeń, takich jak krótkowzroczność, jaskra, zaćma, a nawet ślepota. Dzięki użyciu kropel Sananga zauważalnie wzmacnia się głębia koloru. Mikstura oddziałuje także na kanały energetyczne oka oraz kanaliki łzowe.

Poza wyjątkowym wpływem na wzrok, Sananga jest także używana do leczenia chorób skórnych. Przyspiesza gojenie ran i łagodzi stany zapalne. Pomaga zmniejszyć apetyt, a jednocześnie hamuje wymioty. Wykazuje silne działanie przeciwgorączkowe.

Posiada także właściwości przeciwutleniające i przeciwnowotworowe, a także uspokajające i przeciwbólowe. Pozytywnie wpływa na stan zatok i wzmacnia cały organizm. Działanie Sanangi jest naprawdę bardzo wszechstronne. Podczas korzystania z potężnej siły matki natury, w postaci kropel Sananga, niezwykle istotna jest intencja uzdrowienia.

Aplikacja Sanangi

Korzyści duchowe z używania kropli

Poza silnymi właściwościami leczniczymi, Sananga działa także na sferę duchową. Indianie nazywają ją lekarstwem dla ducha i wierzą, że czysty duch Sanangi wnika do organizmu i pomaga usunąć wszelkie energetyczne blokady.

Wspomniane blokady mogą pojawiać się na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Często ich efektem są dolegliwości psychosomatyczne ciała. Sananga dociera do źródła różnych dolegliwości, które często powodowane są przez przeróżne traumy i usuwa je. Krople zwiększają czułość zmysłów, poszerzają percepcję, samoświadomość i zdolność do odczytywania intencji innych osób. Pomagają odzyskać jedność z naturą, utraconą w zabieganym świecie, przesyconym konsumpcjonizmem i pogonią za materialnymi dobrami.

Ten jedyny w swoim rodzaju specyfik to powrót do korzeni człowieka, który jest jednością z matką naturą. Krople wzmacniają kontakt z własnym wnętrzem i pozytywnie wpływają na wzrost intuicji.

Sananga krople

Korzyści psychiczne z używania kropli

Korzystanie z kropli Sananga wpływa na równowagę psychiczną, poprawia nastrój i przynosi ukojenie, podnosząc energię. Korzystnie wpływa także na wzrost koncentracji, skupienia, refleksu. Specyfik pomaga pozbyć się uporczywych, natrętnych myśli, oczyszczając głowę.

W efekcie można poczuć się lekko i wolno. Środek uspokaja, kiedy człowiekiem targają silne emocje. Pomaga też wejść w stan medytacji i pogłębia go. Po zastosowaniu kropel Sananga czuje się spokój, pozytywne nastawienie do siebie i wszechświata, a także równowagę. Jest to poczucie, jakby było się we właściwym miejscu i wszystko pomyślnie się układało.

 

Krople do oczu Sananga – rodzaje

Istnieje kilka rodzajów kropel Sananga, w zależności od rośliny, z jakiej zostały wytworzone oraz ich mocy. Krople produkowane są przez rdzenne plemiona amazońskie, takie jak Nukini, Kuntanawa i Katukina. Są to produkty najwyższej jakości, pochodzące w 100% z naturalnych roślinnych wyciągów.

 

  • Krople Sananga od plemienia Katukina
Katukina Sananga kupisz w https://lasszamana.pl/katukina-sananga

 

Kuntanawa Sananga Forte kupisz w https://lasszamana.pl/Sananga

 

  • Krople Sananga od plemienia Nukini
Nukini Sananga Forte kupisz w https://lasszamana.pl/sananga/nukini-sananga-forte

 

  • Produkt Sananga od plemienia Nukini w proszku, w kawałkach. Dzięki tej formie możemy stworzyć swoją własną Sanangę, jak również zdecydować jaką moc chcemy uzyskać

Sananga od plemienia Nukini w proszku, w kawałkach 

Sananga – gdzie kupić krople?

LasSzamana.pl to najlepsze miejsca, gdzie kupisz oryginalne krople, produkowane przez rdzenne plemiona amazońskie, takie jak Nukini, Kuntanawa i Katukina.

Las Szamana oferuje produkty najwyższej jakości. Różne pojemności kropel i ich moc pozwala wybrać produkt spełniające potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Sklep internetowy Las Szamana posiada również wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów korzystnie wpływających zarówno na ciało, psychikę oraz na ducha. Kompetentny personel zawsze chętnie służy radą i pomocą, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Sananga to pierwszy krok do uleczenia Twoich dolegliwości, zarówno tych fizycznych, jak i emocjonalnych czy duchowych. Ze względu na szeroki asortyment sprawdzonych produktów najwyższej jakości, możesz kupić produkty odpowiadające wszelkim Twoim potrzebom.

 

Stosowanie kropli do oczu Sananga

Krople przeznaczone są do użytku zewnętrznego przez osoby dorosłe. Zalecane jest stosowanie ich przez okres 14 dni, a następnie zrobienie przerwy.

Oto krótka instrukcja, jak najlepiej używać kropli Sananga:

1. Krople Sananga najlepiej stosować wieczorem, przed pójściem spać. To dlatego, że mają one działanie wyciszające, a dodatkowo świetnie regenerują oczy zmęczone po całym dniu pracy przed komputerem. Nie jest wskazane narażanie oczu na ponowną ekspozycję działania ekranów po zastosowaniu kropli.
UWAGA! Zdarzają się przypadki, kiedy użycie kropel w nocy spowoduje silne pobudzenie, które nie pozwala zasnąć. Dla takich osób kropienie poranne może okazać się skuteczniejsze.

2. Przed aplikacją spróbuj się wyciszyć i uspokoić. Podczas stosowania kropli bardzo ważna jest pozytywna intencja ich użycia, a także szacunek do natury, z której siły korzystasz.

3. Do aplikacji kropli wybierz miejsce, w którym czujesz się dobrze i bezpiecznie. Idealnie, jeśli jest to łono natury, jednak nie zawsze jest to możliwe. Możesz słuchać medytacyjnej muzyki.

4. Przygotuj się, że po aplikacji będziesz czuć pieczenie oczu, które może trwać od 1 do nawet 15 minut, a po chwili nastąpi niesamowita ulga. Skupienie i pozytywna intencja pomagają oddzielić ciało od chwilowego bólu i skoncentrować się na leczniczym efekcie kropli. Nie należy także trzeć i ściskać oczu. Rozluźnienie to jedyny ratunek na zmniejszenie bólu.

5. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, należy je wyjąć. Zaaplikuj Sanangę po jednej kropli do każdego oka, starając się celować w kanaliki łzowe. Dzięki mruganiu rozprowadzisz płyn po całej powierzchni oka. Najlepiej poproś o pomoc w aplikacji kropel bliską osobę.

6. Po aplikacji przez około 15-20 minut należy spokojnie leżeć i odprężyć się, głęboko oddychając. Pamiętaj o skupieniu na pozytywnej intencji uzdrowienia. 

7. Po tym czasie, ciało i umysł są wyciszone i rozluźnione, a zmysł wzroku i inne zmysły wyostrzone. Czujesz spokój i ulgę. Po aplikacji kropel warto medytować, aby pogłębić lecznicze efekty.

 

Sananga – przechowywanie 

Krople należy przechowywać w lodówce. Nie wolno ich zamrażać. Krople najlepiej zużyć w terminie do 6 miesięcy od daty zakupu.

Należy pamiętać, że jest to produkt w 100% naturalny, wykonywany metodą rzemieślniczą przed plemiona Indian, a więc nie posiada sztucznych konserwantów i utrwalaczy.

Z tego względu najlepiej używać go na świeżo, bezpośrednio po zakupie.

 

Krople do oczu Sananga – dla kogo będą idealne?

Krople do oczu są idealne dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciałem, duchem i światem natury. Ich działanie jest naprawdę niezwykle wszechstronne, ale warto pamiętać, że podczas korzystania z dobrodziejstw i siły natury ważna jest duchowa intencja i poszanowanie mocy ducha rośliny.

Sananga charakteryzuje się też silnymi właściwościami leczniczymi, więc powinna być stosowana z umiarem. W żadnym wypadku nie może służyć jako używka, bo wypacza to jej pozytywne działanie.

Jeśli szukasz spokoju, uzdrowienia, posiadasz wiele różnych dolegliwości, z którymi nie radzi sobie tradycyjna medycyna, krople do oczu Sananga będą dla Ciebie doskonałym wyborem.

 

 

Informacje tutaj przedstawione są prywatnymi opiniami i poglądami; nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną i nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które znajdziesz w tym nagraniu możesz stosować wyłącznie na własną odpowiedzialność.