środa, 27 września, 2023
spot_img
Strona głównaMEDYCYNA NATURALNABIOREZONANSBICOM - Najlepszy biorezonans? Właściwości, zalety, zastosowanie

BICOM – Najlepszy biorezonans? Właściwości, zalety, zastosowanie

BICOM – Najlepszy biorezonans? Właściwości, zalety, zastosowanie

Urządzenie Bicom to najnowocześniejsza maszyna do terapii i diagnostyki biorezonansowej, wyprodukowana przez niemiecką firmę Regumed. Po raz pierwszy BICOM został zarejestrowany w Agencji Leków i Wyrobów Medycznych (ALIMS) w 2008 roku. Jeśli chodzi o zapobieganie chorobom, terapia biorezonansowa jest bezkonkurencyjna jako holistyczna metoda diagnostyczna i terapeutyczna.

 

Czym jest bicom?

Metoda biorezonansu Bicom jest unikalną metodą diagnostyczną i terapeutyczną, która wykorzystuje nie tylko procesy chemiczne, ale również impulsy elektromagnetyczne do regulacji procesów fizjologicznych w organizmie. Każdy organ i tkanka w organizmie ma swój własny wzór częstotliwości. Gdy występuje odchylenie od tego wzorca, może to być wskaźnikiem tego, że należy zmienić obecny stan zdrowia.

 

Metoda biorezonansu jest ściśle związana z meridianami, czyli drogami przepływu energii życiowej. Stan równowagi organizmu, zwany homeostazą, istnieje wtedy, gdy energia życiowa swobodnie przepływa przez meridian. ZABURZONY PRZEPŁYW wskazuje na obecność wahań energetycznych, zaburzoną homeostazę, czynniki patologiczne obecne w tkankach i narządach, obecność pasożytów, niepożądanych bakterii lub wirusów.

Urządzenie służy do eliminacji niepożądanych wzorców częstotliwości poprzez harmonizację i odwrócenie dysharmonii.

 

Dzięki aparaturze BICOM Możemy natychmiast zarejestrować blokady i nieprawidłowości w ciele, zidentyfikować zaburzenia narządów i pracować nad ich wyeliminowaniem przy doborze odpowiedniego programu terapeutycznego. Narządy ciała poddawane są terapii biorezonansowej w oparciu o wskazania, które spowodowały blokady, usuwając je. Następnie maszyna pobudza informacje energetyczne w tkankach i narządach, co jest unikalnym rodzajem działania urządzenia opartym na prawach fizyki. Dzięki temu terapia jest szybka, efektywna i skuteczna.

Dzięki temu przywracamy organizm do równowagi.

Biorezonans BICOM nie tylko pozytywnie wpływa na organy, ale również pobudza naturalne mechanizmy obronne oraz sprzyja samoleczeniu i regeneracji.

 

Urządzenie znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak medycyna, weterynaria, stomatologia i farmacja. Bicom jest często wykorzystywany w medycynie holistycznej na całym świecie. Urządzenie jest bardzo popularne w Niemczech.

 

Dzięki urządzeniu Bicom możemy osiągnąć niezwykłe rezultaty zdrowotne bez konieczności poddawania się rozległym i często nieprzyjemnym zabiegom diagnostycznym. Metoda ta została skutecznie wykorzystana w leczeniu wielu ostrych i przewlekłych stanów organizmu.

BICOM przeznaczony jest dla ludzi w każdym wieku, od małych dzieci po osoby starsze, dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości, jakie posiada w swoim systemie. Nie jest zalecany osobom, które mają rozrusznik serca lub są w ciąży (istnieją pewne wyjątki).

 

Na co działa Bicom?

• Nietolerancja pokarmowa

• Zaburzenia stawów i ból pleców

• Migreny

• Urazy

• Alergie

• Zaburzenia trawienia

• Zaburzenia ginekologiczne i bolesne miesiączki

• Infekcje – bakteryjne, wirusowe, grzybicze (candida itp.)

• Borelioza

• Marskość wątroby

• Rwa kulszowa

• Zaburzenia równowagi hormonalnej

• Zapalenie przyzębia

• Stres

• Zespół chronicznego zmęczenia

• Wsparcie przedoperacyjne i pooperacyjne

• Detoksykacja organizmu

• Zaprzestanie palenia

• W przypadku otyłości – program odchudzania

• Bolesne miesiączki i zaburzenia ginekologiczne

BICOM to urządzenie z najwyższej półki, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie. Opracowanie tego urządzenia poprzedzone było latami badań i testów w celu stworzenia kompaktowego, przyjaznego dla użytkownika, a zarazem wydajnego urządzenia.

BICOM 2000 posiada dwa identyczne kanały, poprzez które terapia może być prowadzona niezależnie lub łącznie. Pozwala to na dla szerokiego zakresu zastosowań i możliwości leczenia.

BICOM 2000 posiada również szereg innych cech, które czynią go najbardziej zaawansowanym urządzeniem do biorezonansu na rynku:

– Kolorowy ekran dotykowy, który ułatwia nawigację i wybór programów

– Wbudowana drukarka umożliwiająca wydruk wyników terapii

BICOM PROBLEMY

Bicom ma też swoje wady, jeżeli chodzi o terapię i diagnostykę.
Jeżeli testy (fiolki z daną częstotliwością) zostaną narażone na pole elektromagnetyczne, to może spowodować ich stałą zmianę struktury i zniszczenie. Będzie to po prostu fiolka z płynem.
Część terapeutów kładzie testy na maszynę diagnostyczną lub kładzie obok telefonu. Pokazuje to ogrom niewiedzy i brak profesjonalizmu.

Kolejny problem to diagnostyka. Większość diagnoz odbywa się na zasadzie sprawdzania patogenów tensorem, który jest radiestezyjną różdżką jednoramienną.
Stwarza to konkretne problemy, ponieważ całe badanie może być przekłamane, gdyż terapeuta może być poddany sugesti swojego umysłu oraz może mieć zwyczajnie „zły dzień”, który spowoduje poważne komplikacje diagnostyczne.

Część terapeutów korzysta z punktoskopu. Jest to metoda polegająca na przykładaniu specjalnej elektrody (wyglądającej jak długopis) do punktów położonych na palcach.
Metoda ta jest często bolesna i nieprzyjemna dla pacjenta.

Znam wiele gabinetów BICOM, gdzie ludzie tam pracujący są totalnie nieuczciwi i żerują na niewiedzy pacjentów, ponieważ BICOM działa świetnie, ale nie potrzeba 30 terapii, żeby wybić patogen. Bardzo często wystarczy 1-3 terapie na wybicie dziesiątek patogenów.
Jeden z gabinetów BICOM znajdujących się we Wrocławiu działa w ten naciągający sposób od wielu lat.

Proceder ten powtarza się również w innych miejscach.

Pracowałem na BICOMie kilka lat.
To ciężka praca i praktycznie cały proces od diagnozy po terapię zależy od wiedzy diagnosty-terapeuty. Bez odpowiedniej wiedzy można robić setki terapii i przekłamywać każde badanie.

Jeżeli szukasz rzetelnego gabinetu biorezonansu BICOM, to zapraszam do naszej przestrzeni FlowSpace.pl w Jeleniej Górze. Bardzo często zaczynamy diagnozę na innej aparaturze i robimy terapię na BICOM. Jednakże są przypadki, gdzie są potrzebne sprawdzania na bicomie, ale nie mamy z tym problemu, ponieważ wiemy dokładnie, jak to wszystko działa.

Mateusz Pruszowski
Mateusz Pruszowskihttps://mateuszpruszowski.com
PHD Psychology, MSc Strategic Management, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii. Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®. Terapeuta, aktywny przedsiębiorca, wykładowca, mówca motywacyjny.

POPULARNE

Co to jest Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety Sapo

Co to jest Ceremonia Kambo? Duchowe znaczenie, użycie i zalety SAPO Kambo, które znamy również pod nazwą Sapo, zyskuje uznanie i popularność w wielu regionach...

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie

Czym są Runy? Alfabet runiczny, użycie, znaczenie Runy oznaczają tajemnice. Są ściśle związane z podświadomością. Ich historia pomimo wielu zawiłości mówi, że w epoce starożytności...

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga Recall Healing?

Totalna biologia – czym jest i jak pomaga? Zalety i wady Recall Healing Totalna biologia to relatywnie nowy kierunek w alternatywnym podejściu do chorób i...

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie

Techniki relaksacji umysłu. 10 sposobów na uspokojenie W dzisiejszym świecie niewielu z nas skupia się na prawdziwej relaksacji umysłu. Ciągle za czymś gonimy, jak nie...
spot_img

LOSOWER ARTYKUŁY

Santa Medicina
Newsletter

Bądź na bierząco z nowymi artykułami!

error: Content is protected !!