2023 年 11 月 30 日
点_img
流动空间TimeWaver Frequency - czy elektroterapia potrafi uzdrowić?

TimeWaver 频率 – 电疗可以治愈吗?

TimeWaver 频率 – 电疗可以治愈吗?

TimeWaver Frequency – nowoczesna prozdrowotna elektroterapia

Niemiecka technologia elektrostymulacji dla poprawy zdrowia cielesnego i duchowego? Przedstawiam elektroterapię TimeWaver Frequency, która wykorzystuje optymalnie dobrane częstotliwości dla skutecznego działania zarówno w profilaktyce chorób, jak też uzdrawianiu. Sprawdź, jak działa maszyna wspomagająca leczenie na wielu płaszczyznach, a także gdzie możesz umówić się na terapię.

 

Czym jest TimeWaver Frequency?

Technologia TimeWaver Frequency opiera się na niezwykle istotnym przekonaniu, że podstawą leczenia jest wsparcie potencjału membranowego komórek w ludzkim ciele. Uzdrawianie na poziomie komórkowym polega na uprzedniej analizie adekwatnych częstotliwości. Następnie, właściwa terapia wykorzystuje odpowiednio dobrane drgania i wibracje, żeby pobudzić komórki do ponownej harmonizacji.

Aparatura wykorzystująca tę metodę leczenia ma na celu regulację przepływu energii, jaka kryje się za wszystkim, co robimy. Swoista „kopia” każdego pojedynczego zdarzenia i uczucia w naszym życiu, zapisywana jest bowiem w naszym polu informacyjnym.

Stymulacja właściwej sfery pola informacyjnego sprawia, że znacznie łatwiej dotrzeć można do źródła problemu. Wówczas istnieje możliwość stymulacji dysharmonizowanych zapisów, a także doprowadzenie ich do zrównoważenia, co pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

TimeWaver Frequency to system, który powstał z myślą o elektroterapii, mającej za zadanie pobudzenie pracy komórek. Regulacja i równoważenie ich działania przekłada się na możliwość uzdrowienia organizmu w sposób wielowymiarowy.
TW Frequency to coś więcej niż zwykły biorezonans.

Warto zatem umówić się na wizytę w moim gabinecie oferującym terapię z wykorzystaniem aparatury TimeWaver. Liczne świadectwa pacjentów potwierdzają, że jest to metoda przynosząca sporo korzyści. W zasadzie nie da się nie odczuć działania maszyny na własnej skórze.

 

Na czym polega elektroterapia i czy jest bezpieczna?

W oparciu o trafny dobór częstotliwości elektrycznych, terapeuci mogą znacznie wesprzeć procesy lecznicze zachodzące w organizmie ludzkim. Drgania i wibracje mają swoje zastosowanie w uzupełnieniu medycyny konwencjonalnej przy licznych schorzeniach – zarówno fizycznych, jak również mentalnych.

Podczas elektroterapii TimeWaver Frequency wykorzystuje się specjalne elektrody, za pomocą których aparatura przesyła drgania. W zależności od schorzenia, z jakim należy się skonfrontować, używane są następujące elektrody:

 • Ręczne – w terapii ogólnoustrojowej opracowanej przez Nuno Ninę.
 • Uszne i czaszkowe – przydatne zarówno w przypadku chorób układu nerwowego i mózgu, a także problemów natury psychologicznej.
 • Samoprzylepne – elektrody do terapii miejscowej, stosowane przy bólach mięśniowych lub innych problemach segmentalnych.
 • Punktowe – znajdują zastosowanie w leczeniu bólów kostno-stawowych, głowy, oczu, a także zatok.

Po wstępnej diagnostyce, terapeuta dobiera odpowiedni rodzaj elektroterapii – nie tylko na podstawie elektrod, ale również częstotliwości. Baza danych TimeWaver Frequency to tysiące różnych rodzajów drgań i wibracji, które są nieodzownym elementem elektrostymulacji. Impulsy docierają do źródeł schorzeń, a nie leczą powierzchownie, jak wiele leków konwencjonalnych.

Z kolei co się tyczy bezpieczeństwa technologii TimeWaver, to nie ma większych przeciwskazań odnośnie jej stosowania. Elektroterapii nie poleca się jedynie kobietom w ciąży i osobom, które posiadają amalgamaty w zębach.

Aparatura TimeWaver Frequency jest bezinwazyjną metodą wspierającą powrót do zdrowia. Nie zastąpi jednak porady lekarza medycyny, więc warto skonsultować się z profesjonalistą na temat swoich dolegliwości.

 

Jakie choroby pozwala leczyć TimeWaver Frequency?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, aparatura TimeWaver Frequency ma za zadanie wspierać procesy leczenia bólu i chorób. Lista problemów zdrowotnych, z jakimi radzą sobie odpowiednie częstotliwości, jest bardzo długa. Warto sprawdzić te niedoskonałości, z jakimi najczęściej zgłaszają się osoby poszukujące skutecznej elektroterapii:

 • Bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
 • Zaburzenia psychiczne, np. depresja, lęki, nerwica, agresja, fobie.
 • Regulacja komórkowa, a także terapia regeneracyjna.
 • Równoważenie zaburzeń hormonalnych oraz immunologicznych.
 • Terapia energetyczna i meridianowa.
 • Choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa.
 • Regeneracja ran, blizn, a także problemów skórnych.
 • Regulacja energii na poziomie zarówno cielesnym, jak też duchowmym.
 • Choroby skóry, np. trądzik, egzema, łuszczyca i inne.
 • Krążenie krwi i regulacja ciśnienia krwi.
 • Problemy z mięśniami, np. uszkodzenia mięśni, naderwania i obrzęki
 • … i wiele więcej.

System TimeWaver Med analizuje przyczyny blokad na poziomie fizycznym, emocjonalnym i psychologicznym. Dlatego też można używać go podczas elektroterapii w celu wsparcia leczenia tak licznych zaburzeń. Oczyszczanie energii, a także stymulacja na poziomie komórkowym, to niezwykle istotne czynniki w drodze po pełnię zdrowia.

 

Jak technologia TimeWaver prowadzi do uzdrowienia?

Aparatura TimeWaver Frequency stanowi część kompleksowych procedur, z jakich korzysta współczesna medycyna alternatywna. Urządzenia kwantowo-fizyczne, jak chociażby TimeWaver Med, pozwalają wykorzystać komplet najnowszych technik prowadzących do poprawnej diagnostyki chorobowej i skutecznego uzdrawiania na wielu poziomach.

TimeWaver sprawdza się wówczas, gdy tradycyjne metody zawodzą. Dlatego też coraz chętniej sięgają po nią osoby, które chcą dowiedzieć się, co tak naprawdę im dolega. Właściwa diagnoza to pierwszy krok w kierunku lepszego zdrowia.

Warto również podkreślić, że technologia TimeWaver Frequency dobrze sprawdza się w relacji z wartościami holistycznymi. Zastosowanie jej w parze z medycyną chińską, ajurwedą, psychoterapią czy też medycyną kwantową, może przynieść pozytywne rezultaty w znacznie krótszym czasie.

Podczas gdy zwyczajne testy medyczne każą czekać na wyniki, które mogą okazać się mylące, technologia TimeWaver działa szybciej i skuteczniej. Ten bezinwazyjny system pozwala ocenić zagrożenia dla zdrowia oraz opracować metody leczenia w przeciągu paru godzin. Efektem terapii jest powstanie kompleksowego indywidualnego planu dla zdrowia, jaki przełoży się na Twoje dobre samopoczucie.

 

Zalety TimeWaver Frequency, czyli dlaczego warto?

Pora rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie korzyści metody TimeWaver, gdyż jest to metoda oferująca znacznie więcej, niż przeciętna morfologia krwi czy wywiad lekarski. Wszystkie najważniejsze zalety tego systemu zebraliśmy poniżej:

 • Szybsze wyniki analizy i diagnostyki sprawiają, że sprawniej możesz zainicjować właściwe metody leczenia.
 • Prawdziwy i pełny obraz Twojego stanu zdrowia przekłada się na skuteczniejsze zarządzanie problemami.
 • Poprawna identyfikacja źródeł schorzenia przekłada się na sięgnięcie po trwałe korzyści prozdrowotne.
 • Koncentracja na odpowiednej optymalizacji sprawia, że znacznie zmniejszą się Twoje rachunki za leczenie.
 • Efektywna elektroterapia pozwoli Ci cieszyć się życiem z lepszym skupieniem na tym, co tu i teraz.

Jak widać, korzyści i zalety TimeWaver Frequency sprawiają, że jest to obecnie rozchwytywana technologia. W zakresie holistycznej medycyny informacyjnej, ten system pozostaje jednym z najbardziej skutecznych w diagnostyce i usprawnianiu leczenia. Elektrostymulacja dociera do zapisów w polu informacyjnym, gdzie należy szukać źródeł, a także odpowiedzi na wszelkie nasze bolączki.

Zadbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne już teraz – wypróbuj technologię TimeWaver Med lub TimeWaver Frequency w gabinecie FlowSpace Pruszowscy w Jeleniej Górze.

马特乌斯·普鲁佐夫斯基
马特乌斯·普鲁佐夫斯基https://mateuszpruszowski.com
心理学博士、战略管理硕士、化学工程师、自然疗法师、命理学家、中医学生、全面生物学顾问。 SantaMedicina.pl 博客和 7 本书的作者。创新方法的创造者——Psychobodylogy®。治疗师、活跃企业家、讲师、励志演说家。

受欢迎的

什么是符文?符文字母、用途、含义

什么是符文?符文字母,用途,含义符文的意思是秘密。它们与潜意识密切相关。他们的历史,尽管有许多复杂性,但表明在古代......

什么是坎博? Sapo 的精神意义、用途和好处

什么是坎博仪式? SAPO Kambo(我们也称为 Sapo)的精神意义、用途和益处正在许多地区获得认可和流行......

整体生物学——它是什么以及回忆治疗有何帮助?

全生物学——它是什么以及它有什么帮助?回忆治疗的优点和缺点全生物学是疾病和治疗替代方法的一个相对较新的方向。

心灵放松技巧。 10种让自己平静下来的方法

心灵放松技巧。平静的 10 种方法 在当今世界,很少有人专注于真正放松心灵。我们总是在追求一些东西,如果没有......
点_img

随机物品

zh_CN简体中文