2023 年 11 月 29 日星期三
点_img
深奥 |意识Pierścienie tensorowe i Pole torsyjne - co to jest i jak działa?

张量环和挠场——它是什么以及它如何工作?

张量环和挠场——它是什么以及它如何工作?

Badacze na co dzień zgłębiający tematykę pola torsyjnego wierzą, że jest ono wszędzie wokół nas, jednak tylko osoby z odpowiednia wrażliwością są w stanie je wyczuć. Czym tak naprawdę jest pole torsyjne i na czym polegają zasady jego działania? Wszystko, co warto wiedzieć na ten temat, znajdziesz w poniższym artykule.

 

Co to jest pole torsyjne?

Pole torsyjne można opisać jako swego rodzaju niewidzialną energię, jaka promieniować może z głębi Ziemi, przenikając wszystko we wszechświecie. Idąc tym tropem, wielu badaczy wierzy, że pole to odpowiadać może za najważniejsze cykle na świecie, w tym wzrost komórek czy miesiączkę.

Co więcej, pole torsyjne emitowane jest również przez inne ciała niebieskie, stąd znaczenie tego pojęcia w astrologii. Z kolei promieniowanie wychodzące z człowieka pozwala bioenergoterapeutom na pracę z ich energią. Fizyczny punkt widzenia dowodzi zaś, że emisji dokonują również sprzęty elektroniczne, elektrownie czy nadajniki różnego rodzaju.

Ogółem rzecz biorąc, pola torsyjne wszelkiej maści otaczają nas ze wszystkich stron. Warto także odnotować, że nie są one widoczne, ani mierzalne przez dostępną technologię. Płynącą z nich moc – odczuwać mogą wrażliwe energetycznie osoby.

 

Jak działa pole torsyjne?

Pole torsyjne posiada szereg wyjątkowych cech, jakie odróżniają to zjawisko od innych pól fizycznych, jakie zna współczesna nauka. Przede wszystkim, należy skupić się na następujących elementach:

  • Są to pola nieenergetyczne w kontekście braku masy oraz niemożności interakcji elektromagnetycznych.
  • Pola mogą przenikać przez ciała, biorąc odpowiedzialność za kontrolę procesów energetycznych.
  • Posiadają zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy, a odpowiednia emanacja zależy od człowieka i sposobu, w jaki wykorzystuje ich moc.
  • Brakuje opisów pól torsyjnych w tradycyjnych podręcznikach akademickich, stąd literatury należy szukać w kategoriach paranauki.
  • Odczuwanie, jak również zrozumienie pól torsyjnych, w dużej mierze zależy od otwartości umysłu, a także nieskażonego intelektu.

Działanie pól torsyjnych próbowano opisać już pod koniec XIX wieku, a także na początku wieku XX. Wówczas temat ten pasjonował szczególnie pochodzących z Rosji badaczy, takich jak N.P. Myszkin czy N.A. Kozyriew. 

U podstaw wiedzy na temat pola torsyjnego stwierdzono, że za jego generację odpowiada moment pędu lub wirowania ciał czy też cząsteczek. Oznacza to, że wszystko, co się porusza, potrafi wytworzyć własne pole torsyjne. Te z kolei mogą się przenikać, wpływając pozytywnie lub negatywnie na dalsze oddziaływanie.

 

Nikołaj Kozyriew – spuścizna w zakresie tematyki torsyjnej

Wspomniany wcześniej rosyjski uczony, to jeden z najbardziej znanych wolnomyślicieli XX wieku. Warto podkreślić, że Kozyriew ukończył studia fizyczno-matematyczne w wieku 20 lat, zaś już 8 lat później był słynnym nauczycielem akademickim i uznanym astronomem. Burzliwą karierę młodego naukowca przerwała polityczna decyzja Stalina o aresztowaniu szerokiego gremium badaczy w ZSRR.

W 1936 roku Kozyriew został skazany na pobyt w łagrze, gdzie spędzić miał kolejne 11 lat swojego życia. Czas ten w ogromnym stopniu poświęcił na medytacje, obserwacje, a także wyciąganie wniosków z otaczającego go świata.

To właśnie wtedy zaobserwował, jak rozwijające się bakterie rosną w idealnej spirali. Na podstawie tej obserwacji, badacz próbował dowieść, że istnieje pewne niewidzialne źródło spiralnej energii, odpowiadające za rozwój organizmów. Co więcej, ruch spiralny miał też być przyczynkiem do istnienia czasu, którego genezą jest ruch obrotowy naszej planety.

Kozyriew uważał, że obrót Ziemi wokół własnej osi oraz wokół Słońca, powoduje wyrzucanie energii w postaci pola torsyjnego. Emitowane fale podróżują szybciej niż światło, jednocześnie odpowiadając za czas, a także pęknięcia w grawitacji. Interesujący jest fakt, że radziecki uczony wierzył w siłę naszych myśli, które miały móc zmieniać gęstość czasu.

Obserwacje Kozyriewa przełożyły się na dalsze zainteresowanie tematyką torsyjną wśród współczesnych badaczy. Dzięki nim, mamy dziś coraz szersze pojęcie na temat tego wyjątkowego zjawiska.

 

Zwierciadło kozyriewa
Zwierciadło Kozyriewa. Do dnia dzisiejszego jest przedmiotem badań wielu ludzi.

 

Czy nad polami torsyjnymi da się zapanować?

Pola torsyjne to temat zyskujący uznanie zawsze wtedy, kiedy na świecie pojawia się nowa i nieznana technologia, a w szczególności wykorzystująca różnego rodzaju fale. Warto w tym momencie przyjrzeć się jeszcze jednemu pojęciu, jakim jest tensor.

Tensory to obiekty algebraiczne, które pojawiają się zarówno w nauce konwencjonalnej, jak też paranauce. Jest to format, w jakim wyraża się daną wielkość fizyczną w ramach kategorii matematycznych. Innymi słowy, tensory służą do pomiarów oraz opisów właściwości fizycznych.

Te wyrażenia matematyczne opisywać mogą wszelkie zjawiska, jakie posiadają swoją wielkość, a także kierunek. Co niezwykle istotne, korzysta się z nich również podczas opisywania czasoprzestrzeni oraz jej krzywizn.

Istnieje jeden niezawodny sposób, jaki pozwala zapanować nad energią tensorów, a także modyfikować ją na swoją korzyść. Mowa o specjalistycznych pierścieniach tensorowych.

 

Czym są pierścienie tensorowe i na czym polega ich moc?

Pierścień tensorowy jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie opanować energię pola torsyjnego. Są to zwykle elementy biżuterii, takie jak bransoletki. Dzięki wykonaniu z metalu lub innego materiału przewodzącego prąd, a także budowie na bazie zwojów, pierścienie wytarzają własne pole magnetyczne.

Noszenie pierścieni tensorowych wpływa korzystnie na wszelkie organizmy żywe, a więc nie tylko na samego użytkownika. Ciało wykazywać może wzmożoną aktywność, jak również wyostrzoną czujność. Oprócz tego, pierścień tensorowy ma predyspozycje, żeby wspomagać walkę z następującymi schorzeniami:

  • Bóle różnego rodzaju i pochodzenia.
  • Stany zapalne w organizmie.
  • Stres, napięcie, lęki.

Pierścienie tensorowe wytwarzają własne pole torsyjne, co jest efektem ich unikatowej budowy. W zależności od materiału, z jakiego powstają pierścienie, mogą oddziaływać na organizmy w różny sposób.

Pierścień tensorowy powstaje na podstawie opracowań inżyniera Slima Spurlinga, które doprowadziły do stworzenia Kubitu Królewskiego (Royal Cubit). Ta jednostka służy do tworzenia pierścieni, jakie mogą tworzyć wiry toroidalne o następujących częstotliwościach:

Royal Sacred Cubit 144Mhz Bransoletka TENSOROWA Lokiec Krolewski
Royal Sacred Cubit 144Mhz. Unikalna Bransoletka TENSOROWA z Lasu Szamana. 6 splotów królewskich w jednej bransoletce.
Lost Cubit Tensor 177MHz Bransoletka TENSOROWA Zagubiony Lokiec
Lost Cubit Tensor 177MHz. Bransoletka TENSOROWA z Lasu Szamana. 6 spolotów w jednej w jednej bransoletce.
RA MU Bransoletka Tensorowa 404MHz 4mm
RA MU Bransoletka Tensorowa 404MHz o grubości 4mm. Produkowana w Lesie Szamana
PODWOJNY VIKING Bransoletka Tensorowa 443MHz
PODWOJNY VIKING Bransoletka Tensorowa 443MHz.

Jedną z niezwykle istotnych cech charakterystycznych pierścieni jest ich moc uzdatniania wody na podstawie tworzonych wirów. Po zanurzeniu przedmiotu w wodzie lub umieszczeniu go obok, następują interesujące procesy. Dzięki tak zwanemu „efektowi pierścienia tensorowego”, woda zyskuje lepszą organizację oraz uporządkowanie. Badania przeprowadzone na organizmach żyjących w środowisku wodnym potwierdzają tezy o pozytywnym wpływie pierścieni na wodę.
Nasze ciało składa się głównie z wody, więc bransoletki i pierścienie tensorowe będą działać równie dobrze.

 

概括

Tematyka związana z polem torsyjnym to wyjątkowo szeroki obszar badawczy. Trzeba jednocześnie podkreślić, że zarówno pole torsyjne, jak również pierścienie tensorowe, nie zostały jeszcze należycie przebadane przez konwencjonalną naukę czy medycynę. Niemniej jednak, warto wyposażyć się w pierścień tensorowy, a następnie odkryć moc działania pól torsyjnych, jakie nas otaczają.

马特乌斯·普鲁佐夫斯基
马特乌斯·普鲁佐夫斯基https://mateuszpruszowski.com
心理学博士、战略管理硕士、化学工程师、自然疗法师、命理学家、中医学生、全面生物学顾问。 SantaMedicina.pl 博客和 7 本书的作者。创新方法的创造者——Psychobodylogy®。治疗师、活跃企业家、讲师、励志演说家。

受欢迎的

什么是符文?符文字母、用途、含义

什么是符文?符文字母,用途,含义符文的意思是秘密。它们与潜意识密切相关。他们的历史,尽管有许多复杂性,但表明在古代......

什么是坎博? Sapo 的精神意义、用途和好处

什么是坎博仪式? SAPO Kambo(我们也称为 Sapo)的精神意义、用途和益处正在许多地区获得认可和流行......

整体生物学——它是什么以及回忆治疗有何帮助?

全生物学——它是什么以及它有什么帮助?回忆治疗的优点和缺点全生物学是疾病和治疗替代方法的一个相对较新的方向。

心灵放松技巧。 10种让自己平静下来的方法

心灵放松技巧。平静的 10 种方法 在当今世界,很少有人专注于真正放松心灵。我们总是在追求一些东西,如果没有......
点_img

随机物品

zh_CN简体中文