2023 年 11 月 30 日
点_img
天然药物Ormus - Monoatomowe złoto, Eliksir bogów

Ormus——单原子金,众神的灵丹妙药

Ormus——单原子金,众神的灵丹妙药

Czym jest Ormus?

Ormus, Eliksir Bogów, to wyjątkowa substancja alkaliczna, posiadająca cechy suplementu mineralnego. Nie jest to jednak zwykły produkt pomocniczy, którego używa się przy zwalczaniu różnych dolegliwości zdrowotnych. Ormus posiada tzw. m-materię, będącą tajemniczym składnikiem wszechświata. Mowa tu o naturalnie istniejących cząstkach, które są niemożliwe do pojedynczego wybadania ludzkim okiem. Posiadają orbitalnie przegrupowane cząstki atomowe, znane również jako ORME.

M-materia znajduje się w oceanicznej i morskiej wodzie, wielu roślinach, a nawet żyznych glebach. Innymi słowy, jest ona pewną odrębną, niecodzienną grupą metali szlachetnych, uwięzionych w cząstkach o nieznanej dzisiejszej wiedzy naukowej formie. Ormus to specyfik, w skład którego wchodzi zmaterializowana forma m-materii. Są to rozszczepione metale szlachetne, znajdujące się w niecodziennym stanie skupienia. Ormus opisywany jest jako krystalicznie czysty materiał budulcowy uniwersum lub jako sprecypitowana (wytrącona) forma fotonów, czyli światła.

Potęga cząstek ma źródło w pradawnych wybuchach wulkanicznych, użyźniających nie tylko różnorodne gleby, ale i niezmierzone wody oceaniczne. Już wtedy ogromne zbiorniki wodne posiadły odżywczą formę. To właśnie materia w stanie M do dziś wzmaga do wzrostu olbrzymie wodorosty oceaniczne. Dzięki niej w najgłębszych wodach świata mogą swobodnie żyć olbrzymie stworzenia, kilkudziesięciokrotnie przekraczające rozmiar ciała ludzkiego. Najbardziej okazałe rośliny oceaniczne potrafią rosnąć kilka metrów dziennie, mimo iż wszelkie prawa nauki przeczyłyby temu zjawisku.

Tajemnica odżywczej siły tkwi w m-materii, posiadającej genialną charakterystykę. Człowiek również może korzystać z dobrodziejstw Potęgi Życia, o czym przekonali się tubylcy z dzisiejszych terenów Bliskiego Wschodu. Wiele wieków temu to właśnie tam opracowano tajemną substancję Ormus, będącą do dziś niezwykle tajemniczym i dobroczynnym specyfikiem.

Jak wytwarza się Ormus?

Podstawą do wytwarzania Białego Złota jest odnalezienie miejsca na świecie, które obfituje w bogactwa mineralne i dobroczynne jony atomowe. Ormus wytwarzany jest z niezwykle słonych wód Morza Martwego oraz innych szlachetnych rodzajów soli. Część pochodzi także z dziewiczych terenów wód australijskich, nieskalanych ludzką działalnością przemysłową.

Tradycyjny przepis na monoatomowe złoto przetrwał do dziś w dwóch rodzajach. Przekazy egipskie mówią o przyjmowaniu Ormusu w formie sproszkowanej. Niewielką dawkę substancji nakładała się na dłoń, po czym sprawnym ruchem umieszcza pod językiem. Przez kilka, lub kilkanaście minut proszek uwalnia do organizmu dobroczynne składniki aktywne, które otwierają umysł osoby spożywającej.
Jest to metodą, którą ciężko wprowadzić w codziennym życiu, ponieważ nie jesteśmy w stanie odmierzyć precyzyjnie idealnej ilości.

Sproszkowana forma prawdziwego Ormusu jest niezwykle droga!

Produkty, które są sprzedawane po 100-200zł za 50-500gram to proszki z minimalnym dodatkiem Ormusu, który produkuje się na zasadzie elektrolizy. Następnie z elektrod ściąga się wszystko, co powstanie. W ten sposób otrzymujemy produkt, posiadający mnóstwo jonów magnezu i wapnia, które nie mają nic wspólnego z ormusem. Procentowa zawartość Ormusu w takiej mieszance potrafi oscylować wokół zaledwie 1%.

Drugą formą stosowania specyfiku jest przyjmowanie go w formie płynnej. Rozpuszczenie Ormusu w wodzie umożliwia lepsze i szybsze przyswajanie go przez organizm człowieka. Jest to również pierwotna i najczystsza postać specyfiku bez dodatku zbędnych mikroskładników.

Ormus posiada szereg dobroczynnych minerałów i witamin, pochodzących z naturalnych, dziewiczych źródeł. Podnosi poziom pH, co z kolei umożliwia uzyskanie odczynu alkalicznego. Taki proces zmniejsza zawartość sodu, co jest niejako furtką do wyodrębnienia się minerałów w stanie M. Powszechnie sądzi się, że są to pierwiastki metali szlachetnych o zmienionym stanie skupienia. Mówi się o nich jak o tak zwanych nadprzewodnikach, które potęgują komunikację pomiędzy poszczególnymi komórkami. Dzięki temu komórki człowieka nie muszą tracić dodatkowej energii na porozumiewanie się ze sobą.

Ormus – eliksir bogów – wytwarzany naturalnymi metodami jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń mikrobiologicznych. Jest to czysty proch (lub preparat w formie płynnej) nieskażony metalami ciężkimi, bakteriami czy innymi drobnoustrojami. Oryginalność Ormusu potwierdza fakt, iż został on wykonany tradycyjnymi metodami egipskimi – to właśnie tak wytworzony specyfik posiada najlepsze właściwości.

Jak na nasz organizm działa Ormus?

Składniki mineralne są kluczowe do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pełnią one szereg funkcji wspomagających i umożliwiających zachodzenie procesów wewnątrzkomórkowych. Potrzebujemy ich także w kontekście przekazywania impulsów nerwowych czy równoważenia procesów. Organizm, który dobrze się odżywia i posiada właściwe stężenie minerałów i witamin może skutecznie bronić się przed chorobami. Nieodżywione komórki stają się bezużyteczne, gdyż nie są w stanie spełniać swojej istotnej roli w ciele człowieka. Wyjałowienie organizmu z mikroskładników potęguje ryzyko zachorowania na raka. Szereg wygłodzonych i zdezorientowanych komórek może przerodzić się w guza, co może przyczynić się do powstania nowych chorób.

Bogaty w składniki mineralne Ormus równoważy pracę organizmu. Wielu specjalistów przekonuje iż duża liczba metali szlachetnych (iryd, złoto, platyna, pallad, miedź, srebro) może istnieć w zupełnie innym stanie wysoko-spinowym. Dzięki temu jądro atomu wydłuża się i kręci wokół własnej osi znacznie szybciej.

Monoatomowe złoto działa oczyszczająco na organizm ludzki. Człowiek stosujący ten specyfik pozbywa się metali ciężkich, niebezpiecznych toksyn i skondensowanych trucizn. To zaś stanowi szeroką furtkę do odczuwania pozytywnych skutków stosowania naturalnego suplementu. Wyróżnia się następujące działania Ormusu:

 • Ciało. Ormus kompleksowo niweluje metale ciężkie, odblokowuje umysł człowieka, a także umożliwia sprawne funkcjonowanie organizmu. Monoatomowe złoto już po pierwszym zastosowaniu ogranicza starzenie się komórek. Wzmacnia także procesy budulcowe, motywuje organizm do doskonalenia się.
 • Umysł. Ormus poprawia jakość życia poprzez oddziaływanie na sferę psyche. Specyfik znosi blokady, wzmacnia umysł, podnosi iloraz inteligencji, oczyszcza negatywne myśli.
 • Świadomość. Ormus działa na sferę wzmocnienia świadomości człowieka, przenosząc ją na wyższy poziom. Umożliwia dogłębne poznanie materii, a dzięki wyższym częstotliwościom człowiek ma możliwość lepszego zrozumienia świata.
 • Energia. Ormus działa niczym nowoczesna ładowarka, to znaczy, doładowuje energetycznie ciało i umysł, a także wzmacnia organizm człowieka. Energia wypełniająca wnętrze jest niejako motywatorem i inicjatorem nowych, głębszych doznań psychofizycznych.
 • Inne. Ormus zapewnia także silne oddziaływanie w innych, niezbadanych dotąd sferach człowieka.

 

Mistyczne, ezoteryczne oraz duchowe właściwości Ormusu

Potęgę Ormusu doceniają nie tylko świadomi użytkownicy, ale również wielkie tuzy tego świata. Również niezliczeni geniusze wykorzystywali dobrodziejstwa eliksiru bogów, wzmacniając swoje umiejętności logiczne i duchowe. Ormus był elementem nieodzownym alchemii. Potęgował doznania, wspierał mądrość.

Choć ogólnie przyjęta historia odkryć naukowych nie wspomina o tej substancji pomocniczej, to nieoficjalne źródła potwierdzają jej obecność w życiu wybitnych jednostek. Nie ma w tym w sumie nic dziwnego. Przecież niewygodną prawdę próbowano ukryć tak, aby nikt nie podejrzewał istnienia potężnego specyfiku.

Dziś temat tabu został zdjęty, a Kamień Filozoficzny, jakim jest Ormus, dostępny jest dla każdej świadomej osoby. Dzięki wieloletnim badaniom nad precypitacją najwyższych jakościowo składników uzyskaliśmy produkt idealny. W katalogu znajdziemy szereg Ormusów oddziałujących na różne sfery organizmu. Podział na konkretne cechy jest związany z wyodrębnieniem konkretnych metali szlachetnych. Ich rozdzielenie umożliwiało dobranie ich w taki sposób, aby funkcjonalność eliksiru była zmaksymalizowana.

 

Jakie specyfiki Ormus można znaleźć na rynku?

 • Ormus Dreaming™ – Ormus do pracy ze snami. Zwiększa pamięć senną oraz wspomaga świadome śnienie. Niesamowita mieszanka, dzięki której podróże senne stają się wspaniałą przygodą.

  Sklep z Ormusem Dreaming https://lasszamana.pl/ormus-dreaming
  Sklep z Ormusem Dreaming https://lasszamana.pl/ormus-dreaming
 • Ormus Inner Power™ – dodaje najwięcej mocy do życia i działania.
  Jest też niczym energetyczna kawa, która naprawia nasze DNA.

  Inner Power https://lasszamana.pl/ormus/inner-power
  https://lasszamana.pl/ormus/inner-power
 • Ormus Release™ – wspomaga w walce z uzależnieniami psychicznymi i fizycznymi, takimi jak alkoholizm, pracoholizm czy narkomania. Uwalnia także od nadmiernego myślenia i wszelkich destruktywnych sytuacji.

  Sklep z Ormusem Release https://lasszamana.pl/Ormus/Release
  Sklep z Ormusem Release https://lasszamana.pl/Ormus/Release
 • Ormus Love™ – wzmaga bezwarunkową miłość, otwartość na świat i ludzi, dostarczając również pozytywnych odczuć.

  Kup Elikir Bogów Love https://lasszamana.pl/ormus/love
  Sklep z Ormusem Love https://lasszamana.pl/ormus/love
 • Ormus Source™ – materiał źródłowy o niezwykle intensywnym działaniu na podświadomość. Najbardziej procesowy Ormus, gdyż potrafi wyciągnąć na wierzch głęboko ukrywane traumy i problemy.

  Sklep z Ormusem Source https://lasszamana.pl/Ormus/Source
  Sklep z Ormusem Source https://lasszamana.pl/Ormus/Source
 • Ormus Consciusness™ – na nieśmiało i powolnie budzącą się świadomość.

  Sklep z Ormusem Consciousness https://lasszamana.pl/Ormus_Consciousness
  Sklep z Ormusem Consciousness https://lasszamana.pl/Ormus_Consciousness
 • Ormus Purifying™ – ukierunkowany na wzmacnianie piękna ciała człowieka, wzmacnia organizm, jak również oczyszcza nerki.

  Sklep z Ormusem Purifying https://lasszamana.pl/Ormus/Purifying
  Sklep z Ormusem Purifying https://lasszamana.pl/Ormus/Purifying
 • Ormus Shamanic™ – ukierunkowany na uwolnienie podświadomości. Przydatny także w otwieraniu się na nowe bodźce i doznania.

  Sklep z Ormusem Shamanic https://lasszamana.pl/ormus/shamanic
  Sklep z Ormusem Shamanic https://lasszamana.pl/ormus/shamanic

Wypróbuj zbawienne działanie Ormusu!

Nasze wieloletnie starania, ukierunkowane na zdobycie jak najlepszych jakościowo składników. Sklep obfituje w najlepsze, starannie dobrane Ormusy, które są w stu procentach zweryfikowane w działaniu, a do tego w pełni bezpieczne.

Naturalne substancje, wykorzystane w toku produkcji, są wolne od zanieczyszczeń. Krystaliczna woda, czyste składniki, a także brak szkodliwych dodatków to absolutna podstawa skuteczności tego preparatu. Zbędne informacje, które mogą być przechowywane na nośnikach m-materii są na etapie produkcji trwale usuwane. Do tego celu wykorzystuje się urządzenia kwantowe, anulujące niepotrzebne dane.

Nawet mała odrobina nieczystej materii może zniweczyć pozytywne oddziaływanie Ormusu, wobec czego przykładamy najwyższą wagę do tego, aby produkt był najlepszej jakości. Dołączamy do zestawu woreczki ochronne, w których przechowuje się buteleczki. Ormus nie może pozostawać w bliskości z urządzeniami elektrycznymi, gdyż te emitują negatywne pole elektromagnetyczne.

Informacje tutaj przedstawione są prywatnymi opiniami i poglądami; nie są pisane przez lekarza, ani fachową opinią czy poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które znajdziesz w tym artykule możesz stosować wyłącznie na własną odpowiedzialność.

马特乌斯·普鲁佐夫斯基
马特乌斯·普鲁佐夫斯基https://mateuszpruszowski.com
心理学博士、战略管理硕士、化学工程师、自然疗法师、命理学家、中医学生、全面生物学顾问。 SantaMedicina.pl 博客和 7 本书的作者。创新方法的创造者——Psychobodylogy®。治疗师、活跃企业家、讲师、励志演说家。

受欢迎的

什么是符文?符文字母、用途、含义

什么是符文?符文字母,用途,含义符文的意思是秘密。它们与潜意识密切相关。他们的历史,尽管有许多复杂性,但表明在古代......

什么是坎博? Sapo 的精神意义、用途和好处

什么是坎博仪式? SAPO Kambo(我们也称为 Sapo)的精神意义、用途和益处正在许多地区获得认可和流行......

整体生物学——它是什么以及回忆治疗有何帮助?

全生物学——它是什么以及它有什么帮助?回忆治疗的优点和缺点全生物学是疾病和治疗替代方法的一个相对较新的方向。

心灵放松技巧。 10种让自己平静下来的方法

心灵放松技巧。平静的 10 种方法 在当今世界,很少有人专注于真正放松心灵。我们总是在追求一些东西,如果没有......
点_img

随机物品

zh_CN简体中文